Портфейлът е продължение на члена

  • 3 319
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Не мисля, че самочувствието на мъжете около мен се основава на портфейла им. Респективно твърдението, че на мъжът му скапва самочувствието, ако няма пари на мен ми е смешно... Да, познавам и такива, но те за мен са по-скоро изключение. Особено не мога да се съглася с това, че "Най-лошото за една жена е да има до себе си мъж, неудовлетворен от портфейла си".
Не мисля, че функцията мъжественост се измерва с пари и честно казано се чудя на жени, които разсъждават по този начин.

По същия начин обяснението за таткото и мамута ми е смешно - айде сега като не са ни завлекли мъжете за косата в пещерата и да страдаме, че са се изметнали от своите фунции...

Изобщо самочувствието материално погледнато би могло да се измерва в постижения, да, но те не винаги са финансови...

# 46
  • Мнения: 4 585

Мощният автомобил също удължава члена, с около 10 см.
Днес гледах чудесен Ягуар.

# 47
  • Мнения: 505
Вече разбрах защо все сме без пари вкъщи   Tired

# 48
  • Мнения: 2 478
Ооооо портфейлът не е продължение на члена,той е началото.Портфейлът е началото на всичко.
Мъжката потентност е в пряка зависимост от парите.
Скъпият автомобил наистина добавя още сантиментри към мъжкия атрибут.
И това го казвам сериозно.Духовните ценности при работещите и успяващи мъже отдавна са изместени от материалните.Ами при това положение д-р.Бостанджиев си е съвсем прав.

# 49
  • Мнения: 212
Никога не съм виждала щастлив мъж с празен портфейл.

Това може да го каже само една тъпа женка за която парите са всичко на тоя свят и щастието й се измерва с количеството пари което има.
Наскоро гледах по БТВ едно световно изследване къде по Земята хората се чувстват най-щастливи. За всеобщо учудване се е оказало, че едни от най-щастливите хора на света живеят в Индия, където бедността е нещо съвсем обикновенно. Ако един мъж опре до там дебелината на портфейла му да определя дали е щастлив или не, то по-добре да вземе да се застреля.
Не знам за вас но лично аз най-щастлив съм бил през студентските си години когато е имало седмици в които съм ял само хляб и лютеница. Пари нямах, но за сметка на това купоните бяха диви и щастливи... Сега имам пари, но няма нито един купон. И то не защото не искам, а защото от изкарване на пари няма време за щастливи и безгрижни дни и купони.
Сега бих дал всички пари които имам за да се върнат ония щастливи дни в които нямах и пукнат лев в джоба, но за сметка на това бях истински щастлив и свободен. Но уви....

# 50
  • Мнения: 5 940
Борисе, не можеш да ме убедиш,че ще си щастлив, ако нямаш пари да се грижиш за семейството си, ако си принуден, например, да купуваш нискокачествена храна за детето ти само, защото не можеш да си позволиш друга. Иначе, всички сме били щастливи през студентските години без пукнат лев в джоба...

# 51
  • София
  • Мнения: 5 074
Ааа, ако портфейла е от мачкана лачена кожа, какво правим тогава newsm78 newsm78 newsm78

# 52
  • Мнения: 212
Борисе, не можеш да ме убедиш,че ще си щастлив, ако нямаш пари да се грижиш за семейството си, ако си принуден, например, да купуваш нискокачествена храна за детето ти само, защото не можеш да си позволиш друга. Иначе, всички сме били щастливи през студентските години без пукнат лев в джоба...

Е нали това ти казвам и аз. Че щастието не зависи от парите които имаш в джоба. Това че всички сме били щастливи като студенти без пукнат лев в джоба само доказва това ми твърдение.
Колкото до семейството и храната и щастието - познавам семейства които могат да си купуват каквато искат храна и пак са нещастни. Да си чувала израза "Богатите също плачат"
Пак по телевизията показваха едно многодетно семейство на един поп - е това бяха напълно щастливи хора които както призна попа по някога ядяли само хляб на вечеря. И въпреки това бяха щастливи ...

# 53
  • Мнения: 750
Никога не съм виждала щастлив мъж с празен портфейл.

Това може да го каже само една тъпа женка за която парите са всичко на тоя свят и щастието й се измерва с количеството пари което има.
Наскоро гледах по БТВ едно световно изследване къде по Земята хората се чувстват най-щастливи. За всеобщо учудване се е оказало, че едни от най-щастливите хора на света живеят в Индия, където бедността е нещо съвсем обикновенно. Ако един мъж опре до там дебелината на портфейла му да определя дали е щастлив или не, то по-добре да вземе да се застреля.
Не знам за вас но лично аз най-щастлив съм бил през студентските си години когато е имало седмици в които съм ял само хляб и лютеница. Пари нямах, но за сметка на това купоните бяха диви и щастливи... Сега имам пари, но няма нито един купон. И то не защото не искам, а защото от изкарване на пари няма време за щастливи и безгрижни дни и купони.
Сега бих дал всички пари които имам за да се върнат ония щастливи дни в които нямах и пукнат лев в джоба, но за сметка на това бях истински щастлив и свободен. Но уви....
Явно не си направил достатъчно пари за да си свободен за купони.
Ако имаше пари в портфейла си,то щеше да имаш и време за да ги похарчиш в някоя кръчма с приятели.
И това,че си бил хепи като студент не е защото си нямал пари а защото си бил млад,луд,вечно влюбен който е бил сигурен,че след като завърши ще печели добре.
Но....май по скоро се налага да преживяваш,така като те чета!
Или жена ти не ти дава свободата от която имаш нужда!
     'Богатите също плачели'- CrazyТова ми звучи като 'Богатите също акат' Mr. Green
      Всички сме хора на този свят!И бедните плачат и богатите плачат.Но поради различни причини.
А  чувал ли си,че на тия които им е широко около врата,шапката им стяга! Wink
  Портфейлът Е продължение на члена,но не и краят! Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2
Хубава работа!  valerie, от начина по който разсъждаваш, започвам да се чудя - ти работиш ли? И мъжът ти какво е - член, направил ти син, и портфейл-продължение, който да издържа тебе и сина ти?

мирито82, твоят мъж няма духовни ценности ли? Ако е така, напълно разбирам защо го оправдаваш... Аз лично предпочитам мъж с духовни ценности пред такъв с пари.

Борисе, мисля, че мамите те нападат поголовно просто защото съществуването ти и начинът ти на мислене доказва, че не са прави.

Аз съм виждала щастлив мъж с празен портфейл, както и нещастен такъв с пълен. Съйжалявам хората, които си измерват щастие с пари.

# 55
  • Мнения: 5 940
Арвен Вечерницата,в момента съм в майчинство. Имам добра професия и нелоши доходи. Самочувствието и на мъжа, и на жената, зависи доста от възможността им да се грижат за семейството. И защо противопоставяш духовните ценности на способността да изкарваш добри пари? Как си представяш духовността -като отшелничество и втренченост в пространството?
При мъжа доходите са от по-голямо значение, заради чисто историческа обусловеност, заради начина, по който се развива обществото. А дори и заради природна зададеност.
Никога не съм измервала щастието с пари, но знам, че има хора, които не могат да излезнат от нещастието, защото нямат средства. Вече и пломба не можеш да направиш без да имаш някой лев в джоба.

# 56
  • Мнения: 4 585

Ааа, ако портфейла е от мачкана лачена кожа, какво правим тогава newsm78 newsm78 newsm78
Идва мъжът с член от набук.

# 57
  • Мнения: 42
Никога не съм виждала щастлив мъж с празен портфейл.

Това може да го каже само една тъпа женка за която парите са всичко на тоя свят и щастието й се измерва с количеството пари което има.
Наскоро гледах по БТВ едно световно изследване къде по Земята хората се чувстват най-щастливи. За всеобщо учудване се е оказало, че едни от най-щастливите хора на света живеят в Индия, където бедността е нещо съвсем обикновенно. Ако един мъж опре до там дебелината на портфейла му да определя дали е щастлив или не, то по-добре да вземе да се застреля.
Не знам за вас но лично аз най-щастлив съм бил през студентските си години когато е имало седмици в които съм ял само хляб и лютеница. Пари нямах, но за сметка на това купоните бяха диви и щастливи... Сега имам пари, но няма нито един купон. И то не защото не искам, а защото от изкарване на пари няма време за щастливи и безгрижни дни и купони.
Сега бих дал всички пари които имам за да се върнат ония щастливи дни в които нямах и пукнат лев в джоба, но за сметка на това бях истински щастлив и свободен. Но уви....

Съжалявам, че не съм колкото теб интелигентна. Cry

# 58
  • Мнения: 212
Съжалявам, че не съм колкото теб интелигентна. Cry

Недей съжалява. Аз също не съм толкова интелигентен. Ако бях интелигентен никога нямаше да ти кажа че си "тъпа женка".
Освен това и портфейла ми е малък така че по-скоро аз съм за съжаление а не ти...

# 59
  • Мнения: 2 478
Темата беше друга-за обвързаността на члена с портфейла.А някои от вас се впускат да ни се самоизтъкват как парите не били важни за тях.Ами ОК.Но никой не ви пита за парите.Ставаше въпрос за мъжката потентност.

Арвен Вечерницата моят мъж има духовници ценности и пари.Но не е там въпроса.Ти казваш че си виждала щастлив мъж с празен портфейл.И аз съм виждала ,ама студент.Не и зрял мъж.Няма как отговорния съпруг и баща да се кефи,нищо че семейството му няма пари за ток,вода и храна.И как по-точно този мъж после да бъде във вихъра на секса?

Общи условия

Активация на акаунт