дете гледа дете

  • 3 196
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 584
и сина гледа малката като сме на работа, той сега ще направи 16г. а тя 3г. и много добре се справя дори и угажда на всеки каприз за разлика от мен, защо трябва да се оплаквате на социалните

# 16
  • Мнения: 654
да ще гледа и ще помага,къде ще ходи, а тя дали иска.ден,два добре, но вече 10 дни.

# 17
  • Мнения: 1 172
*SV*  по принцип няма значение колко брака има ,но това да си зарязваш децата по този начин не е добре въобще.

Да, не е добре, ако имаш избор. Без да са известни подробности обаче, е трудно да се прецени защо тази майка оставя така децата си.  А причините могат да са всякакви - от пълна безотговорност до абсолютна липса на по-добри варианти за децата.

# 18
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Чули, недоразбрали и невидяли наскачахте като незнам си какво,
чак и при социалните хукнахте Shocked
Нямате представа ( както и авторката предполагам )
на какъв хал е това семейство и защо се е стигнало до там
ама давате акъл ли давате Crazy ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 584
о да има избор но за да се храни, учи и тн. трябват пари а те не растат по дърветата, и аз искам да си стоя вкъщи и да си гледам детето ама няма начин, ако пък голямото момиче цял ден обикаляше улиците и ходи по заведения щахте да кажете защо не му намерят работа да се научи а не да е толкова безотговорно, просто прекалявате а ако тази майка дойде и ви каже дайте 2лв. да купя ядене на детето ще и кажете да си намери работа пък кой ще гледа детето не е важно

# 20
  • Мнения: 641
Децата са отговорност и грижа на РОДИТЕЛИТЕ. Не намирам за нормално да се стоварват такива задължения на дете.

# 21
  • Мнения: 950
Нещо немога да се съглася с последните мнения/на рут и грудка/  Thinking  /за някои неща/
То е ясно че не всички сме на едно мнение  Peace  ,но  то е очевадно ,че има някакъв проблем .
Но има и вариант малкото ако ходи на градина  newsm78  а се е разболяло да няма тогава друго решение освен каката  Thinking  ,но пък и детето като е болно дали тя ще го излекува /гледа/по-добре  от самата майка .

# 22
  • Мнения: 641
Всъщност докато момичето е било в магазина, кой е бил при детето.
Съгласна съм за 2-3 часа , но целодневно и ежедневно - не.

# 23
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
С две думи незнаем за какво става въпрос,
ама си чешем здраво езиците , пардон, клавиатурите Wink

# 24
  • Мнения: 641
Аааа, то лошо няма. Какво друго да правим като спят децата Wink

# 25
  • Мнения: 950
Ми Грудка Калудкова  като те гледам и ти това правиш че даже и се караш  а и целият форум е за това да си чешем езиците и клавиатурите Wink

# 26
  • Мнения: 654
рамбо силек и двете деца бяха в магазина.разговора започна от това че днес е студено и къде отиват двете.преди време майката пак отсъства, но тогава щеше да започва работа в голям супер и трябваше да отиде на обучение.това го прех за нормално,после имаше нещо друго и пак я нямаше.просто се превръща в практика.

# 27
  • Мнения: 656
Ако вие сте перфектни, нормално е да търсите кой друг в какво изостава.
Не смятам за ненормално едно дете на 13 да гледа малкото си братче (сестриче) като е болно, а мама трябва да е командировка в София. Не живея живота на жената за да знам дали си търси свободно време или и е напечено и е в безизходица.

То самата присъстваща на сцената не е много в час какво точно става в семейството там, а останалите ние тук във форума съвсем си фантазираме.

Колкото до ромите - те си раждат собствени на тази възраст, не е само за няколко дни в годината.

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аааа, то лошо няма. Какво друго да правим като спят децата Wink
Joy

Ми Грудка Калудкова  като те гледам и ти това правиш че даже и се караш  а и целият форум е за това да си чешем езиците и клавиатурите Wink
Ауууу, карам ли се Shocked?

# 29
  • Мнения: 654
момичета,живота е труден.трябва ли ние да го усложнява ме повече.не искам да се ровя из семейните работи на никого.когато писах дали не трябва да направя нещо ,нямах предвид да търся социалните,а да помогна по някакъв начин на момичето.то още е дете а трябва да се държи като голям човек.мисля че дори можех да ги поканя в нашата почивка просто да са на топло и да хапнем топла супа.аз съм собственик на магазина,той е квартален и работи вече 14 години.ние сме едно голямо село,всеки познаваш и те познават.
  bouquet за малката госпожица за силата и умението да се справя.

Общи условия

Активация на акаунт