ТРАЕН ЛАК ЗА НОКТИ

  • 18 783
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 635
Купих си заздравител на Импала, тъй като от много време ми се цепят ноктите на слоеве.Обаче ефект не видях, затова ми препоръчайте нещо.Важно било да се изреже този участък от нокътя, за да има ефект, но на места е толкова дълбоко, че ще трябва де режа и месо.

# 31
  • Мнения: 3 641
Няма такова чудо Crazy

слагаш гел на ноктите и забравяш за белене на лак - държи поне 2 седмици Peace
На мен лично ми омръзва и на седмица сменям цветовете
Срам не срам, но може ли по-вече инфо за този гел. Откъде може да се купи или само про маникюристка може да се слага Embarassed

# 32
  • Мнения: 133
Perfect - перфектно. Освен това и ОПИ са много качествени.

# 33
  • Мнения: 1 418
Няма такова чудо Crazy

слагаш гел на ноктите и забравяш за белене на лак - държи поне 2 седмици Peace
На мен лично ми омръзва и на седмица сменям цветовете
Срам не срам, но може ли по-вече инфо за този гел. Откъде може да се купи или само про маникюристка може да се слага Embarassed
Само при професионалист. Peace

# 34
  • Мнения: 2 152
....
Срам не срам, но може ли по-вече инфо за този гел. Откъде може да се купи или само про маникюристка може да се слага Embarassed

можеее, разбира се Peace
Гелът се нанася като лак, прави ноктите по-здрави и гладки
Тъй като е изкуствен материал, съответно не се омазнява,както нокътната плочка и така лакът издържа много
Голямо удобство е,поне за мен с малко дете
Попитай маникюристка, тя ще ти обясни.От скоро съм с гел и ме е яд,че не съм си сложила по-рано Simple Smile

# 35
  • Мнения: 240
Зависи и как ти сложат гела, при мен постоянно някой нокът беше за поправка, гелът се отлепваше по ъгълчетата и беше много неприятно като си прокарам пръстите през косата! Иначе лаковете не мърдат, ако ще да са от 50ст.
По темата - доволна съм от OPI и Ados.

# 36
  • Мнения: 2 152
Да, разбира се - зависи от това колко е способна маникюристката
Щом ходя на 20-25 дена за подръжка Wink
Хвалила съм я много пъти тук във форума Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 3 641
....
Срам не срам, но може ли по-вече инфо за този гел. Откъде може да се купи или само про маникюристка може да се слага Embarassed

можеее, разбира се Peace
Гелът се нанася като лак, прави ноктите по-здрави и гладки
Тъй като е изкуствен материал, съответно не се омазнява,както нокътната плочка и така лакът издържа много
Голямо удобство е,поне за мен с малко дете
Попитай маникюристка, тя ще ти обясни.От скоро съм с гел и ме е яд,че не съм си сложила по-рано Simple Smile
Много, много благодаря!  HugДа не остана по-назад и аз отивам да пробвам Crazy

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 4
Знае ли някой нещо за марката чайна глас?Пак е амарикански.

# 39
  • Мнения: 1 247
а във варна от къде да си купя опи Hug

# 40
  • Мнения: 79
Лаковете на OPI са страхотни Peace. Имам страшно много, а някои са ми от преди около 2 гродини. Като нови са.
Мацки, във Варна лакове на OPI продават до църквичката "Св. Никола", точно до заведението с Делфинчетата. Магазинчето е много малко и смесено - продават както бельо така и лакове и разни други мазила.

# 41
  • Мнения: 119
Този гел който прави ноктите здрави и гладки,имали го да се продава по магазините и от къде може да се закупи,каква марка е???

# 42
  • Мнения: 1 081
Съгласна съм с Мирена80
И за мен това е рецептата     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт