Моето раждане - едно сбъднато чудо

  • 2 929
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 064
Честито  bouquet Страхотен разказ, искам и аз момиченце, и то родено по същия начин!  Hug

# 46
  • Силистра
  • Мнения: 288
Честито !
Да ти е жива и здрава малката прицеса, баткото също
Моля се Бог да даде такова чудо на всяка жена, всяка една от нас го заслужава

# 47
  • Мнения: 2 614
просълзих се, страхотна история  Hug
къде се случи това чудо, искам и аз  Grinning
Във ваната в Св. София (Тина Киркова) в София

Честита ти дъщеричка! Да е здрава и само щастие да носи на семейството ви!!!   bouquet
Страхотен разказ!  Peace

# 48
  • Мнения: 804
Честита дъщеричка! Да ти е жива и здрава!   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 2 217
Ми ти си цял писател бре!
Честита радост!  bouquet

# 50
  • Мнения: 3 268
Първо честито ти бебенце и да е живо и здраво!Написала си страхотен разказ за своето раждане и това е прекрасно,защото ще дадеш кураж на бъдещите майки.Много щастие ти желая.

# 51
  • Мнения: 31 173
Честита дъщеря. Бог да Ви пази и закриля.

# 52
  • Мнения: 2 818
Страхотен разказ за Чудото! Честита дъщеричка!  Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 30
Страхотно преживяване!Дано на всяка бъдеща мама и се случва по едно такова ЧУДО Heart Eyes
п.с. И аз си мечтая за момиченце  stork-girl

# 54
  • Мнения: 485
Прекрасно е когато мечтите се сбъдват!  Simple Smile
Честита дъщеричка, Нели!   bouquet

# 55
  • Мнения: 9 814
Честито бебече!  Hug  bouquet

# 56
  • Мнения: 218
честита радост и от нас  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 1 522
Честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Много хубав разказ сякаш излиза от дъното на душата ти. Цялата настръхнах докато го четях. Точно преди пет месеца и аз родих в Тина Киркова, но планово секцио заради страх от нормалното раждане, но мога да ти кажа, че сега след като прочетох твоя разказ се чудя дали не е трябвало да родя нормално.


# 58
  • Мнения: 165
Да ти е жива и здрава дъщеричката! И аз много исках момиченце, но нямах късмет - имам две момченца. Но не си представям живота без тях, толкова много ги обичам. И въпреки че нямам момиченце, аз съм щастлива майка. Късмет и много усмивки!

# 59
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Сълзи от радост ме изпълват, когато чета написаното от теб. Желая много здраве, късмет, щастие, любов на твоята дъщеря, да порасне достовен човек, да пълни сърцата ви с щастие.

Пожелавам си и аз такава втора емоция като твоята, дано Господ ме дари някой ден със син, както ме дари с прекрасна дъщеричка.

Целувки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт