За бисерите в списанията

  • 2 232
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 423

Пише, че на годинка трябва да пият 920мл вода дневно. Моето в никакъв случай не ги докарва до там  Rolling Eyes
то аз не пия по толкова вода на ден, не знам едно бебе как може да се класира newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 17 592
Доколкото знам това горе-долу е количеството кръв, която жената губи при месечния си цикъл.

Повече кръв се губи през месечния цикъл. Е, зависи от жената, може би има и такива късметлийки, но...

# 32
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Една лъжичка е нормалното количество бяло течение по време на овулация или в последните месеци (месец) на бременността.
Уф, че гнусно звучи лъжичка и бяло течение  Sick

# 33
  • Мнения: 6 443
Доколкото знам това горе-долу е количеството кръв, която жената губи при месечния си цикъл.

Повече кръв се губи през месечния цикъл. Е, зависи от жената, може би има и такива късметлийки, но...
Аз съм чела,че е около 1 чашка за кафе  Peace

# 34
  • Мнения: 6 274
Доколкото знам това горе-долу е количеството кръв, която жената губи при месечния си цикъл.

Повече кръв се губи през месечния цикъл. Е, зависи от жената, може би има и такива късметлийки, но...
Аз съм чела,че е около 1 чашка за кафе  Peace
При всеки е различно .  Peace

# 35
  • Мнения: 6 443
 Djulichka ,да де Simple Smile Нали затова е около  Peace Въпреки че на мен това количество ми се вижда супер малко и ми е трудно да го повярвам.

# 36
  • Мнения: 6 274
Djulichka ,да де Simple Smile Нали затова е около  Peace Въпреки че на мен това количество ми се вижда супер малко и ми е трудно да го повярвам.
Точно това имах предвид  Peace. И при мен е само химера , за съжаление .  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 315
 Shocked тия не са в ред  Crazy

# 38
  • Мнения: 27 524
Сещам се за една супа, препоръчана от педиатър в някакво предаване май.Та съставките бяха- морков, сол, броколи и вода.Солта беше 2 ч. лъжици, половин морков и нз колко грама броколи- сваряват се и се получава прекрасна, полезна бистра супа за деца на 4м!

 #Crazy

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
А това бебе мляко ще пиели или само на вода ще кара?
   Peace  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 5 940
На мен ми е интересно редакторите къде гледат... Иначе в подобни списания пишат хора, които поназнайват чужди езици, а не журналисти.

# 41
  • Мнения: 4 371
Ама Космополитън не пишат ли основно за секс, какво намесиха и бебетата сега Rolling Eyes

Сещам се за една супа, препоръчана от педиатър в някакво предаване май.Та съставките бяха- морков, сол, броколи и вода.Солта беше 2 ч. лъжици, половин морков и нз колко грама броколи- сваряват се и се получава прекрасна, полезна бистра супа за деца на 4м!
Сигурно педиатъра е искал да осоли бебето преди това Laughing

# 42
  • Мнения: 403
Има бебета, които не искат да пият вода  ooooh!

# 43
  • Мнения: 398
 Понеже имаме камина и често използваме хартия за подпалка на дървата и от скъсани страници попаднах на статия за храненето на бебето.Пробвах да разбера от кое списание , но беше само половината страница  и така и не успях да изчета цялата страница и името на списанието.

 Та там пишеше :

 - хубаво е бебетата да хапват зеленчукова супа на възраст 14 седмици.
 - да се прдлага често течности , различни от кърмата
 - от шестия месец да се започне отбиване , което да завърши в края на седмия месец и да се премине към кисело мляко с 7 % захар в него.

 Коментар нямам.Видях ,че списанието е от 2005 година, но само това.Прерових кашона ,ама други части не открих.
 

# 44
  • Мнения: 4 668
Много глупости се пишат по тези списания  Confused

Общи условия

Активация на акаунт