Вродени сърдечни малформации - тема 2

  • 40 908
  • 332
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 262
Мила Деси, когато човек споделя, и не остава сам по този начин, намира сили да живее, ние сме тук, пиши ни, плачи на рамото ни. Ще издържиш, трябва да издържиш, ти си МАМА, и то силна мама, още не го знаеш, но един ден твоя малък син ще иска да му разказваш за Пепи и ти ще си доволна и радостна да предадеш всичко, което можеш от Пепи на малкото си дете. Дръж се, а когато ти идват черни мисли, пиши ако трябва и лични, звънни и телефон, ако искаш мога да ти пратя винаги моя. Не сдържай мъката, не я трупай в сърцето си, няма да ни омръзнеш дори и да пишеш еднакви постове. Не го забравяй! Целувам те много!

# 331
  • Мнения: 100
Много ви благодаря наистина мъката е голяма вече не знам как съм къде е моето малко момченце искам поне на сън да го видя не мога,искам да знам как е дали е добре ние двамата бях ме много свързани ние не сме се разделяли изопшто навсякъде бях ме заедно а сега като чели не мога да видя как е изглеждал да си го представя само си го гледам на снимките и му гледам видеото оште не знам това всичкото истина ли е.Винаги ме е било страх от сайта "родители загубили деца"а сега вече и го чета все се обвинявам че аз съм направила  нешто и заради това детето ми е там а не до мен но в същото време Господ му е помогнал да не страда тук заштото от миналата година лятото влизах  ме в болницата и дои последния път викаше "дядо Господе взимаме там където няма докторки"а аз вън се молих бързо да му намерят веничка за абокат но дядо Господ чу неговите молитви.

# 332
  • Мнения: 1 710
Мила Деси, приеми и моите съболезнования - не знам по-тежък удар от този.  Hug Hug Hug

Надявам се като заключа тази тема и пусна нова - в нея ще има повече усмивки, повече добри новини, повече положителни емоции - повече от всичко хубаво, което вие силни родители заслужавате.  Hug Hug Hug Hug
Ето и новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319857.msg8261231#msg8261231

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт