Линията на живота

  • 20 098
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Прекъсната- болести и проблеми.


Брей, има ли хора без болести и проблеми?


е зависи до каква степен. там има и измервания, съотнасяне по години

# 16
  • Мнения: 87
Привет;)))За мен това е бла бла,дрън дрън и т.н....Баща ми имаше ехей такава линия на живота пък почина на 54...майка ми и тя, пък като гледам едва ли ще доживее повече от 60...Генетични предразположения ,начин на живот,стрес и други фактори според мен са решаващи...
Айде стига от мен ,бъдете живи и здрави  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 353
  Сега пак ще обърнете темата на вярващи/невярващи и всеки ще блесне със своето неземно остромие. Няма една нормална тема вече! 

# 18
  • Мнения: 4 978
Не мога да кажа вярвам или не в хиромантията и астрологията, но определено не смятам, че са в една група с гледането на кафе, боб, карти.

Та, за хиромантията, оскъдните ми познания свършват до значението на лявата (даденост) и дясната (реално развитие) ръка, мястото на отделните линии: на живота, любовта, знанието, съдбата.
Интересно ми е да разбера, от посветените в материята, какво означава когато линията на живота и на двете ръце се раздвоява (напр. така ---<)

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
А линия като верижка какво значи?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не вярвам,че живота зависи от това колко ти е дълга линията  Naughty

# 21
  • Мнения: 4 753
Мене едно куче ми нахапа ръката и сега линията на живота ми е нахапана.   Crazy

# 22
  • Мнения: 135
И аз не вярвам,че живота зависи от това колко ти е дълга линията  Naughty


нещата са по скоро на обратно - линията на живота е проекция на това колко може да бъде дълъг живота, но има начини и по този въпрос да се работи - кой колко дълго ще живее (в някои случай, донякъде)

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Линията на живота на коя ръка се гледа - лява или дясна? newsm78
И мен ме интересува. На лявата ми ръка е къса, а на дясната- дълга Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 508
И като се приема, че това е наука , а не някакво учение, къде се преподава тази наука, в кой университет?Може би спада към някакъв нов раздел наука като нумерологията? Wink

# 25
  • Мнения: 641
Не съм експерт. Май се гледа дясната ръка. И знам, че ако и на двете е къса тогава живота ще е кратък.
Възрастта се определя с пергел:
Единият край се слага на хълма на Юпитер /под показалеца/, а другия- на Слънчевия хълм /под безимения/ и се завърта към линията на живота.Там където я пресече е 10-та година от живота.
След това края на пергела се премества на точката м/у средния и 4-я пръст и се завърта пак към линията .Където я пресича е 20-тата година.
Третата дъга започва под безимения - 30г.
Четвъртата - м/у 4-я и 5 -я пръст .
Петата от средата на кутрето-50 г.

По нататък не ми е ясно /от книгата/.

# 26
  • Мнения: 135
Линията на живота на коя ръка се гледа - лява или дясна? newsm78
И мен ме интересува. На лявата ми ръка е къса, а на дясната- дълга Crazy

лявата ръка се свързва с миналото, дясната с настоящето (този живот). Според мен щом на дясната е по-дълга е добре.

Цитат
И като се приема, че това е наука , а не някакво учение, къде се преподава тази наука, в кой университет?Може би спада към някакъв нов раздел наука като нумерологията?

В Щатите, поне през 19 век е имало училище, и сега май има някъде.
http://www.google.bg/search?q=school+of+palmistry&ie=utf-8&a … ;client=firefox-a

# 27
  • Мнения: 63
Аз също се интересувам от хиромонтия.Навремето ми бе поподнала книга ,не знам как се казваше но става въпрос за гадаене на ръка.Много подробно беше описано за линиите на ръката и кое какво означава.
Ако някой има по подробна информация нека да ми пише на лични и на имел адрес

# 28
  • Мнения: 94
Чувала съм че по ръцете може да ти се предскаже целия живот,но аз мисля че всичко е в божиите ръце,каквото е отредил той това ще стане Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 641
http://hiromantiya.ucoz.ru/index/0-10

Намерих този сайт, но е на руски. Има доста интересни неща.

Общи условия

Активация на акаунт