Личен лекар в кв.Хаджи Димитър

  • 17 243
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 430
s+chris, помня, че и към мен беше отправила подобен коментар за Сапаревска.
Да не си се объркала saxophone?  Върнах се специално да прочета темата  - Къде е този коментар  ?
Е, не помня дали в коментара си написала, че се отнася за мен. Но добре си спомням, че в него се изказваше против Сапаревска и беше дала пак линк'а, който си дала и сега. Помня, защото това го четох, а сега го четох и втори път.
Честно казано, притесняваш ме. Не ти конкретно, а това, което казваш. Не мисля, че е измислица, но пък и не знам за кой доктор се говори само добро, та да ида при него.
Защо бе в 23ДКЦ имате добри педиатри?
Чувала съм много добри отзиви за Коларова,Нели Михнева и Венцислав Везенков.Отзивите са от техни колеги само,че в други ДКЦ-та,така,че има избор за лекар Peace

# 31
  • Мнения: 1
Аз пък съм безкрайно доволна от Д-р Сапаревска Peace,препоръчвам я горещо

Ето го и моят горчив опит от лечението на доктор Сапаревска. Дъщеря ми е на 2г. Беше с висока температура и кашлица. Заведохме я за една седмица два пъти при Сапаревска. И двата пъти я прегледа и каза, цитирам: "Гърдите са чисти. Няма нищо сериозно." Преглежда и ушите и стигна до извода, че те са малко зачервени. Според нея, това ни беше единственият проблем. Предложи да държим Михаела още два дни с температура и тогава да предпише бисептол, който принципно не се препоръчва на толкова малки деца, защото предизвиква анемии. В крайна сметка, детето започна да се влошава. От капките на лекарката и изписаните мазила файда нямаше никаква, а аз следвах съветите й много точно и стриктно, между другото.  Детето вдигна 39, 5 и беше зле пети ден. Звъня на уважаемата лекарка, но не вдигна телефона си изобщо. Заведохме Мишето в "Авис Медика" Плевен от незнание и чудене какво да правим, понеже аз съм от Плевен. Там след като взеха кръв и урина, след като направиха снимка, стана ясно, че детето е с двустранна бронхопневмония. Е, какво да ви кажа повече? Ако бяхме чакали още два дни, детето сигурно щеше  да направи сепсис и сега да го няма. Нужно ли е да казвам какво мисля за Сапаревска? Когато и й се обадих, за да я уведомя, че е била много далеч от точната диагноза, тя сякаш изобщо не схвана, че в нещо я обвинявам...

# 32
# 33
  • Мнения: 2
И  аз имам гор4ив опит но не искам да го споделям тук.

# 34
  • Мнения: 74
И  аз имам гор4ив опит но не искам да го споделям тук.
Сподели нека да сме подготвени все пак .Ако не искаш тук пиши ми на лични аз искам да знам .

# 35
Момичета, ако наистина искате грижовно и внимателно отношение кьм Вашите дечица, опитайте при д-р Мария Саздова - педиатър в 23-то ДКЦ.

# 36
  • Мнения: 11
Подновявам темата, защото е важна.
От отзивите тук избрах д-р Нели Георгиева Михнева , и днес 26.06 се пробвах да си я сменя на нея. Тъй като съм с предишен лекар от Студентски град, а сега се преместих в ХАджи Димитър, а съм с постоянен адрес от Варна мога само юни и декември да си сменя личния лекар. И какво се оказа д-р Михнева подала списъците и сега въпреки,че има 5 дни до края на месеца с 3-ри работни не мога да си го сменя отново. Направо в Б-я нещата са пълна скръб.
След 10 телефона с НЗОК и препращания от едно на друго място се свързах с 02/656706, който ми обясниха, че можело със специална молба да отида  1,2 юли в офисът им на улица Енос и от там евентуално след 14 дена да ми я одобрят и тогава да си сменя лекаря.

Така че в този случай съм недоволен от прехвалената д-р Михнева.

Ще кажете, да не съм чакал в последния момент, ами има 5 дни до края на месеца 5/30=1/6 от месеца го режат ако не и повече, а и нямах възможност по-рано. Сега трябва отново да ходя по мъките да отида 1 ден до НЗОК и после 1 ден до лекарката.

По време на 10-те разговора,които проведох ми изказаха учуда, как така са ми отказали и са предали списъците, по закон било в последния ден.

Така отново се оказа, че пациента няма права.

# 37
  • Мнения: 1
 Искам да споделя силното си разочарование от др Маринова. Имах много добро мнение за нея, но явно съм се излъгала.Сигурно е уморена вече или не и се работи това, ама аз какво съм виновна.Наистина-направление не ми е отказвала, но вече два пъти ми казва, че с кашлица и сополи , няма за какво да ходим на лекар.Има и още, но няма да го споделя сега.
 Искам да попитам за мнение за др Христов и др Мария Саздова?

# 38
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте,
Живея от 4 години в кв. Хаджи Димитър и бих искала да си сменя личния лекар. Ходих до 23 ДКЦ, но то е пред затваряне. Всички изброени лекари във форума, вече не работят там. Има ли някой координатите на доктор Везенков, Маринова, Христо, Саздова? До колкото разбрах всичките са добри, но не знам къде да ги намеря.

# 39
  • Мнения: 40
Здравейте,
Живея от 4 години в кв. Хаджи Димитър и бих искала да си сменя личния лекар. Ходих до 23 ДКЦ, но то е пред затваряне. Всички изброени лекари във форума, вече не работят там. Има ли някой координатите на доктор Везенков, Маринова, Христо, Саздова? До колкото разбрах всичките са добри, но не знам къде да ги намеря.
Здравейте, д-р Саздова в момента работи в МЦ "Мария Магдалена", който се намира на ул. Найден Георгиев 50, което се пада в пряка между Марешки и Практис. Извинявам се за неточното описание, но не съм добра в обясненията. Самата сграда е жилищна, а под нея се помещава медицинския център.
Д-р Саздова е мой личен лекар и педиатър на дъщеря ми. Много е мила и отзивчива, винаги отговаря внимателно и подробно на въпросите.

# 40
  • Мнения: 40
Забравих да допълня, че д-р Саздова работи на смени: на четни дати е до 13:30, а на нечетни дати от 13:30.

Общи условия

Активация на акаунт