41 ОУ "Патриарх Евтимий"

  • 90 661
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Всеки си има право на мнение, нали?! не съм против даването на пари, а против начина! В сегашното училище на сина ми даваме всяка година, даже повече отколкото събират, но начина на искане и друг! А то е нормално да не Ви искат сега, нали на балъците като мен им събраха насила маса пари! Моето мнение за това училище е такова и нищо няма да го промени! 

Е да ама детето ми е с една година по-голямо от твоето, значи с една година повече сме в това училище - а щом сте били от втори клас, значи с две години повече - на мен пари не са ми искали.  newsm78 newsm78 newsm78
А все пак колко маса пари ви събраха.

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Брей,че ми стана интересно. newsm78
А на нас защо не са ни искали пари до сега? Чувствам се мината. Mr. Green

galyagp,а в кое училище учи сега детето ти?

# 47
  • Мнения: 639
Я че странен обрат придоби темата newsm78 Много крайно това мнение изведнъж, пък ми липсва (поне на мен) ясен аргумент - освен искането на "масата пари", което, както изглежда, май е единичен случай... Може ли авторката да конкретизира малко, че и аз съм от тези, дето другата есен ще записват там детенце? Ще се пробвам при Стойкова - след хубавите думи, които сте написали за нея Hug 

# 48
  • Мнения: 263
Трябваше да дадем 70лв! На мен не ми е проблем, но начина по който ни ги поискаха ме издразни! На 3 пъти пребиваха сина ми разни "възпитани" и "мили" дечица и нямаше никакъв контрол! Както казах всеки има право на мнение! Децата са си ваши, може да си ги записвате където искате! Аз съжалявам още, че го записах там! Сега сина ми учи в 6то и мога само да се поклоня и да благодаря на учителката, която у беше до 4клас - госпожа Аделина Димитрова, на госпожицата от занималнята, на директорката и на всички преподаватели там!

# 49
  • Мнения: 2 708
Това с пребиването е ужасно наистина, но то може да се случи във всяко едно училище. Ако се беше случило в първи клас на 6то или н-то, щеше да плюеш н-тото училище. Просто така се е случило. Това не значи, че училището е скапано. Но това си е мое мнение.

А това за парите - ако г-жата нещо се е изцепила, или е била крива в точно този ден - пак не може да се прави обобщение за ситуацията, при положение, че много мами, чиито деца са били в училището точно по същото време, нямат такива спомени и на тях, на нас никой не ни е искал такива пари. А освен това тоалетните са прекрасни. Който иска, може да отиде да ги види. Дълбоко се съмнявам да са много училищата с такива тоалетни и такъв салон. Peace

# 50
  • Мнения: 263
И на 6то тоалетните са прекрасни, но не са ми слегали нож на врата - да платя на момента! Да незаитересоваността на учители и директорка от насилието в училището е похвална!  PeaceИмах възможността да си прибирам детето и не искам да навлизам в подробности какви сцени съм виждала! Това нещо в 6то го няма! и съм спокойна за сина си докато е в района на училището! Самия той е щастлив откакто ходи там! За мен няманищо по - важно от детето ми и никакви прехвалени училища и т.н не  могат да ме впечатлят! защото и на мен така ми го препоръчаха 41! И аз като Вас питах и разпитвах! Затова сеи казвам моето мнение! За да няма травмирани деца!

# 51
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моето пък дете го пребиваха в 19-то, но затова си беше виновна само учителката. (Там работят достойни хораи отлични преподаватели). След което по спешност го преместих в 41-во. Там нямам никакъв проблем. ПАРИ НИКОГА НЕ СА МИ ИСКАЛИ.

Когато някой не е доволен от нещо в дадено училище, непременно трябва да си премести детето. Моето мре за 41-во, а само като минем покрай 19-то изпитва ужас. Навсякъде има проблеми, има преместени и от 6-то на други места (познавам лично) - това много го мразя да се оплюва някое училище само от единичен инцидент. Да и аз както съм посочиласъм имала инцидент и съм взела мерки, но не оплювам цялото училище.

# 52
Детето ми е в 1-ви клас при г-жа Янкова и съм много доволна от отношението и към децата.

# 53
  • София
  • Мнения: 97
А можете ли да ми кажете дали сте доволни от занималнята за 1-ви клас и какво е заплащането за нея! А също дали имате представа кога трябва да се подадат документи за записване във 2-ри клас!? Благодаря предварително!

# 54
  • София
  • Мнения: 171
Занималнята за 3 клас е 80 лв, но за 1 сигурно е безплатна. Аз не съм подавала молби за записване в следващият клас Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 97
Marssy, благодаря за отговора! Аз питам за молба за записване за 2-ри клас, защото в момента синът ми учи в друго училище, но плановете ни са най-вероятно следващата учебна година да го преместим в 41 ОУ. А до колко часа е занималнята и отделни учители ли имат там?

# 56
  • София
  • Мнения: 171
2 клас е платена със сигурност. Нашата класна я води. Учителите от началния курс се сменят и водят занималнята на децата на които не преподават. Има и стол 1.85лв на ден.
 За молбата не знам, дъщеря ми е там от 1 клас.
 Ние сме в частна занималня с английски, но и в училище има,  така че всеки може да избира, което е добре Peace
Аз съм доволна от училището.

# 57
  • София
  • Мнения: 97
Темата е доста стара, но така и няма отговор на основния въпрос, който ме вълнува и мен в момента. Моля ви споделете мнение за г-жа Янкова и г-жа Василева на бъдещия 2 клас - трябва да избирам м/у тях. За съжаление в паралелката на г-жа Стаменова няма място.
Предварително благодаря!

# 58
  • Мнения: 80
Записахме дъщеря ни в ПГ за септември. Доста противоречиви са мненията в темата. Надявам се да не сме сбъркали в избора си. Моля който е минал ПГ да сподели впечатленията си - от госпожите, отделните занимания / езикови, спортни, творчески и др/, стола, занималнята.

# 59
  • На село
  • Мнения: 873
Записахме дъщеря ни в ПГ за септември. Доста противоречиви са мненията в темата. Надявам се да не сме сбъркали в избора си. Моля който е минал ПГ да сподели впечатленията си - от госпожите, отделните занимания / езикови, спортни, творчески и др/, стола, занималнята.

Най-малкото ми дете също ще е в ПГ - значи може да се паднат в една група с твоето момиченце. Лични впечатления нямам, но имам една позната мама, чието детенце беше тази учебна година там и е доволна от подготовката. В дните на отворени врати се запознах с едната от двете госпожи, които водят предучилищните групи, и определено си я харесах за детето ми, въпреки че имах други планове за него от септември.
При коя от двете госпожи се записахте?

Общи условия

Активация на акаунт