41 ОУ "Патриарх Евтимий"

  • 90 667
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 159
oskaааааа Heart Eyes толкова се радвам Simple Smile мислех, че сте се спрели на 20-то.
Ами за сега оставаме при Даскалова, не знам дали да драпам за Ангелова Rolling Eyes Даскалова живее някъде до нас и сме малко по съседски Simple Smile Но ще видим какво ще се получи накрая.

# 736
  • Мнения: 132
Момичета, а как разбрахте при коя госпожа ще бъдат децата ви. Моето дете е прието в паралелката с БЕЛ и АЕ - коя е класната им?

# 737
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Момичета, а как разбрахте при коя госпожа ще бъдат децата ви. Моето дете е прието в паралелката с БЕЛ и АЕ - коя е класната им?

При записването казвали.

# 738
  • Мнения: 2 159
Ами то и преди това си се знаеше, не знам какво толкова го криеха. Все пак г-жа Ангелова и Даскалова не знаят немски, как щяха да водят паралелката с немски? Laughing
А както в канцеларията ми казаха, г-жа Даскалова е завършила българска филология, така че ... но не било сигурно Laughing
Както и да е, напрежение да има Wink

# 739
  • Мнения: 2 022
Даскалова води паралелката с БЕЛ и АЕ. Ангелова е на математическата. Simple Smile
И на мен не ми е ясно защо не се обявява предварително кой преподавател коя паралелка ще води, ама те си знаят. Даскалова е с българска филология, а Ангелова е тази, която всяка година настоява да се запази паралелката с математическа насоченост, защото искат да я махнат. 

# 740
  • София
  • Мнения: 47
"Математиците" на 41во /показващи най-високите резултати за училището на външни състезания/ бяха в паралелката БЕЛ/АЕ, двама от тях се преместиха в други училища след 3 клас. Така че няма значение в коя паралелка сте. Ако на детето му се отдава език/математика/БЕЛ, 1-2 часа повече или по-малко не са от значение.

# 741
  • Мнения: 753
Моля за съвет за близка частна занималня до 41 ОУ.

Самото училище предлага платена занималня за ПГ, ако се съберат желаещи.

# 742
  • Мнения: 550
Моля за съвет за близка частна занималня до 41 ОУ.

Самото училище предлага платена занималня за ПГ, ако се съберат желаещи.
Ние не сме първокласници. Вече сме прекарали няколко учебни години и понеже сме запознати с предлаганата занималня в училището си търсим добра частна такава .

# 743
  • София
  • Мнения: 1 942
Виждам, че вече сме на 50-та страница и се чудя дали няма да ни заключат темата. Също така видях, че автора на темата Brambaki отдавна не е влизала, така че едва ли тя ще открие нова. Дали пък някой друг няма да се заеме с това?

На нас ни остава само още една година в училището и затова не мисля аз да го правя, че после може и да спра да влизам, нека да е някоя активна мама от началните класове.

# 744
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=725592.new#new
новата тема

Общи условия

Активация на акаунт