Спешно търся памперс бански ...

  • 9 067
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 668
Моля ви , ако някой е виждал скоро да ми каже  Praynig Няма значение в коя част на София .
Досега винаги съм купувала от МЕТРО - и на Хъджис и на Либеро , но днес ме изненадаха неприятно ...  Sick Не само , че нямаше , ами и някаква служителка се опита високомерно да ми обясни , че имало памперс - гащи , ама памперс бански - нямало такова нещо  Naughty аз не съм била разбрала  Crazy
Както и да е , темата не е за продавачките в Метро  Confused
Идната седмица трябва да съм купила ...

Хееелп  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 43 833
освен да провериш в на чико магазините...за изостанали бройки..миналата година имаха така, преди да се появи новото зареждане по другите магазини...

# 2
  • Мнения: 847
Колко ти трябват? цял пакет или 1-2???
Ако не успееш да си намериш , ми пиши ,аз имам на Хъджис ,останаха ми неизползвани 2-3 , и тъй като краят на месеца заминаваме за Фр-я ,а преди това няма да ходим на басейн , мога да ти ги дам докато си купиш..!
Ина4е виж по малките магазин4ета , може да има останал пакет ...

# 3
  • Мнения: 208
Ако питаш мен пак провери в Метро. Или пробвай в някое друго.... Тяхната сила определено не е в поддържането на постоянна наличност на регалите. И аз се дразня често.... Случвало ми се е като отида вечер дори памперси шестица да няма заредени.... 

# 4
  • Мнения: 4 668
Момичета , благодаря ви   bouquet
Ще видя при Чико , а и в другото Метро  Rolling Eyes

Black Mamba , трогната съм от жеста  Heart Eyes Благодаря ...
Ние имаме и други бански / на Бамбино мио / , но исках да имам и памперс бански  Confused за всеки случай ...

# 5
  • Мнения: 30
зависи за къде ти трябват ние миналата година ни се наложи да заминем на бързо за Испания и си купихме от там от тук тргнахме с бански на  bambinomio

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Доколкото знам и Бенетон имат памперс-бански, но съм ги виждала, когато Констанца беше бебе в квартален детски магазин. Не че ти помогнах, но виж за всеки случай в детския Бенетон.

# 7
  • Мнения: 706
Доколкото знам и Бенетон имат памперс-бански, но съм ги виждала, когато Констанца беше бебе в квартален детски магазин. Не че ти помогнах, но виж за всеки случай в детския Бенетон.
Peace

# 8
  • Мнения: 668
За първи път чувам за бански памперс!Има ли някой да го покаже на снимка?

# 9
  • Мнения: 4 668
Довечера ще ти покажа  Peace
Аз купих на хъджис от Бейби Нова  Hug

# 10
  • Мнения: 622
Довечера ще ти покажа  Peace
Аз купих на хъджис от Бейби Нова  Hug
Точно такива ми трябват! Значи имат в магазина така ли?
Доволна ли си от Бамбино мио? Аз съм порачъла един чифт за всеки случай, но нещо не ми вдъхват доверие(още не съм ги виждала на живо де).

# 11
  • Мнения: 622
За първи път чувам за бански памперс!Има ли някой да го покаже на снимка?
това са

# 12
  • Мнения: 668
ayyy много са красиви!!!пак да попитам за какво се използват?

# 13
  • Мнения: 4 668
Довечера ще ти покажа  Peace
Аз купих на хъджис от Бейби Нова  Hug
Точно такива ми трябват! Значи имат в магазина така ли?
Доволна ли си от Бамбино мио? Аз съм порачъла един чифт за всеки случай, но нещо не ми вдъхват доверие(още не съм ги виждала на живо де).

Да има в магазина , точно ги бяха заредили  Peace Пакет от 12бр. е 8 лв.
Но са едноцветни , не са от тези готините ... аз миналата година бях взела едни с Дисни мотиви и едни с рибката Немо , ама от Щатите  Confused

От Бамбино мио не съм особено доволна  Thinking - първо , че не задържат кой знае колко , второ че много се намокрят от водата и стоят тежки ... С две думи - никаква работа не ми вършат / нося ги за всеки случай / . Синът ми си изкара морето с обикновен бански , но винаги си нося и памперси бански ... още не съм сигурна на 100 % в него ...

ayyy много са красиви!!!пак да попитам за какво се използват?

Дечицата , които още са с памперс и има опасност да се изпуснат в басейна примерно се обуват с такива памперс бански . те също са еднократни , като памперсите , но не се издуват от водата и задържат , ако има фал  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 631
За първи път чувам за бански памперс!Има ли някой да го покаже на снимка?
това са

това да памперс гащи, не бански  Peace

# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738

тези ли са въпросните бамбино мио,които се мокрят лесно?

# 16
  • Мнения: 4 668
Това са , да !

# 17
  • Мнения: 224
За първи път чувам за бански памперс!Има ли някой да го покаже на снимка?
това са
За мен това са памперс гащи аз съм ги ползвала ,никога не съм чула че се казва бански памперс това ще да е побългарено ,да не си помислиш Pipinka ,че се заяждам не  Hug

# 18
  • Мнения: 2 631
аз имам на Либеро памперс бански, миналата година бяхме с тях по басейните и морето, ще ги снимам да ви ги покажа  Peace

# 19
  • Мнения: 4 668
За мен това са памперс гащи аз съм ги ползвала ,никога не съм чула че се казва бански памперс това ще да е побългарено ,да не си помислиш Pipinka ,че се заяждам не  Hug

Точно така е ! Това , което е показано на снимката са памперс гащи !
Памперс банските са съвсем различни . Момичето , което е дало линка се е объркало може би ...
Ще ги снимам и ще ги покажа , на тях си пише swimming baby .
така че , не е побългарено , съществуват и гащи и бански  Hug
Аз съм ползвала и на Либеро и на Хъджис - много е удобно .

# 20
  • Мнения: 224
За мен това са памперс гащи аз съм ги ползвала ,никога не съм чула че се казва бански памперс това ще да е побългарено ,да не си помислиш Pipinka ,че се заяждам не  Hug

Точно така е ! Това , което е показано на снимката са памперс гащи !
Памперс банските са съвсем различни . Момичето , което е дало линка се е объркало може би ...
Ще ги снимам и ще ги покажа , на тях си пише swimming baby .
така че , не е побългарено , съществуват и гащи и бански  Hug
Аз съм ползвала и на Либеро и на Хъджис - много е удобно .

А така съм по съгласна  Hugче са различни интересно ми е да ги видя ние сме вече големи неползваме памперси но от любопитство Mr. Green

# 21
  • Мнения: 668
Стана ми още по интересно с тия памперси. Не съм знаела ,4е има и толкова цветни.Ще изчакам снимките Grinning

# 22
  • Мнения: 622
Оу да наистина съм се объркала моля да ме извините. Имах в предвид точно тези swimming baby Peace

# 23
  • Мнения: 706

тези ли са въпросните бамбино мио,които се мокрят лесно?
а това не са ли подплатени с непромокаема материя бански.
Ние миналото лято изкарахме с такъв морето,но те не са еднократни.

# 24
  • Мнения: 224
 Това ли са бански памперс?

# 25
  • Мнения: 2 631
Да, тези за на Huggies  Peace Ние ползвахме такива на Либеро:


# 26
  • Мнения: 622
Да тези на Бамбино  трябва да си ги переш Sick и май са по-подходящи за по-големи бебенца. newsm78

# 27
  • Мнения: 4 668
Това ли са бански памперс?

Точно това са  Peace
В момента имам сините .

Пак казва за Бамбино мио - според мен не си заслужават - ако детет е достатъчно голямо , за да е без памперс , най - добре е да му се сложи нормален бански .
Тези са някакъв несполучлв хибрид - нито задържат добре , нито пък са хубави за бански , защото с часове не могат да изсъхнат . Confused

# 28
  • Мнения: 208
Pipinka, намери ли памперс- банските?
За твоя информация вчера бях в Метро - Люлин и там нямаше нито помен от тях....

# 29
  • Мнения: 4 668
Pipinka, намери ли памперс- банските?
За твоя информация вчера бях в Метро - Люлин и там нямаше нито помен от тях....
Да , намерих  Peace По - напред писах - купих на Хъджис от Бейби Нова в Павлово  Laughing

# 30
  • София
  • Мнения: 346
Pipinka, намери ли памперс- банските?
За твоя информация вчера бях в Метро - Люлин и там нямаше нито помен от тях....
Да , намерих  Peace По - напред писах - купих на Хъджис от Бейби Нова в Павлово  Laughing
А би ли казала къде точно се намира този магазин в Павлово,че да не обикалям!Кварталът ми е напълно непознат.Знам къде е пазара и това е...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 871
Pipinka, намери ли памперс- банските?
За твоя информация вчера бях в Метро - Люлин и там нямаше нито помен от тях....
Да , намерих  Peace По - напред писах - купих на Хъджис от Бейби Нова в Павлово  Laughing
А би ли казала къде точно се намира този магазин в Павлово,че да не обикалям!Кварталът ми е напълно непознат.Знам къде е пазара и това е...

Ето го Peace

София
Магазин БЕЙБИ НОВА
бул. “Пушкин” бл. 34
тел. 02/955 56 21
Email: maxi_cosi_sofia@abv.bg



Общи условия

Активация на акаунт