Фризьори - Пловдив

  • 243 899
  • 814
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 685
 TiredЕ сефте-те тези теми ги дебнат и точно затова ги ползват  ooooh!

# 136
  • Мнения: 23
TiredЕ сефте-те тези теми ги дебнат и точно затова ги ползват  ooooh!

Колко си права само! Sad Sad Sad

# 137
  • Мнения: 72
Като нямат пари за реклама си правят самопрепоръки във форума!

Някой от вас посещава ли салон Захир. Моля кажете за мнение. Аз лично съм доволна, но ми е интересно какво мислят и другите бивши или настоящи клиенти на салона.

# 138
  • Мнения: 0
Здравейте мами, аз също много съм доволна от мойта фризьорка , от 2 год. ходя само при нея , тя работеше в Кичука , а сега от скоро се е преместила на ул. Железарска в салон ERGOLINE - Цеци (адашка) - 0889655485

# 139
  • Мнения: 3
Някой от вас посещава ли салон Захир...
доволна..  Mr. Green Flutter

# 140
  • Мнения: 1 685
TiredЕ сефте-те тези теми ги дебнат и точно затова ги ползват  ooooh!

Колко си права само! Sad Sad Sad

И пак и пак ......     
Здравейте мами, аз също много съм доволна от мойта фризьорка , от 2 год. ходя само при нея , тя работеше в Кичука , а сега от скоро се е преместила на ул. Железарска в салон ERGOLINE - Цеци (адашка) - 0889655485
      ooooh! ooooh! ooooh!

# 141
  • Мнения: 0
извиняваите може да не е савсем на място но ако някои фризйор е във форума би ли ми казал каква значи мондерсаж

# 142
  • Мнения: 4 435
Кой е салона в който работи Екатерина Делева, и ако може малко упътване къде точно се намира, ще е чудесно.  bouquet

# 143
  • Мнения: 52
знам че не е мястото тук,ама някой да ми каже къде махат целулит и на каква цена,че след като радих не мога да се гледам.мерси и се извинявам. Embarassed




# 144
# 145
  • Мнения: 72
знам че не е мястото тук,ама някой да ми каже къде махат целулит и на каква цена,че след като радих не мога да се гледам.мерси и се извинявам. Embarassed






Има достатъчно теми във форума за това!  Peace

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Кой е салона в който работи Екатерина Делева, и ако може малко упътване къде точно се намира, ще е чудесно.  bouquet
Катето работи в салон Pretty Woman. Намира се зад Халите - има едно като площадче и се хаваща направо, не покрай магазина за платове, а покрай един магазин за дрехи, после е магазин за копчета и разни шивашки аксесоари и след това е салона!
 Joy Ама и аз едно обяснение праснах. Ако не си разбрала, пиши ЛС!  Simple Smile

# 147
  • Мнения: 4 435
Кой е салона в който работи Екатерина Делева, и ако може малко упътване къде точно се намира, ще е чудесно.  bouquet
Катето работи в салон Pretty Woman. Намира се зад Халите - има едно като площадче и се хаваща направо, не покрай магазина за платове, а покрай един магазин за дрехи, после е магазин за копчета и разни шивашки аксесоари и след това е салона!
 Joy Ама и аз едно обяснение праснах. Ако не си разбрала, пиши ЛС!  Simple Smile


А, много добре си обяснила даже.
Благодаря ти много.  bouquet

# 148
  • Мнения: 1 685
  Pretty Woman. си е на Катя,но вероятността да бъде някой подстриган от нея,ако не е от редовните и клиентки е почти равна на нула.Ако все пак се съгласи няма дае по-рано от седмица две и пак няма гаранция че ще стане.
Но пък верно безпорен факир е с ножицата.  Peace

^слънчо^ обаснението е повече от точно  Hug

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Да наистина Teo  е права относно Катя. Рядко взима нови клиенти. Има си достатъчно!  Laughing
А затова, че е добра - няма две мненич. Тя ме направи за сватбата и трябва да ви кажа, че резултатът беше зашеметяващ.  А и да ви кажа не знам как ме пострига, но месец след това косата само я сресвах и тя си имаше и обем и всичко - просто бях забравила преси и т.н.!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт