Фризьори - Пловдив

  • 243 778
  • 814
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 685
 Laughing "Взе ми думите от устата"направо-точно относно подстригването-само с три четири движения  Shocked как се справя нямам идея!Понеже коста си я поддържам дълга,последното ми подстригване беше в началото на август и при всяко измиване ме питат пак ли съм се подстригвала и как съм постигнала обема и формата Laughing-поддържа се без никакви усилия и уреди.Сега ми е ред вече за ножица заради бретона и поокъсаните краища.когато нямах време и нерви да си дочакам подстригването при нея съм я заменяла отвреме на време,но съм повече от убедена в уменията и няма да го правя повече ,а и тя "познава"веднага ако коста е пипана от някой друг Laughing

# 151
  • Мнения: 4 306
Момичета, търся Жени, работеше в салона в Смирненски, срещу Сани. Изчезна от преди няколко месеца и не знам къде се е преместила. А аз си стоя неподстригана  Sad

# 152
  • Мнения: 4 435
Сега като ви чета, още повече се зарибих, да направя всичко възможно да я посетя. Дано да имам късмет. Макар и че не съм от Пловдив, бих идвала до там, само заради нея. Разбира се, наясно съм, че е трудно да се вреди човек при нея. А това, че часовете се записват седмица-две, че и повече по-рано не ми пречи. При маникюристката, при която ходя вече от над 6 години така се запазват часовете, и в момента например имам запазени часове до края на януари. Към средата на ноември ще започна за февруари и март. Crazy Луда работа.

# 153
  • Мнения: 2 172
Момичета,някой има ли впечатление от фризьорския салон "Галина" в Тракия  Rolling Eyes Намира се до пицарията "Верди" доколкото разбрах.Интересува ме пробиването на уши дали го правят качествено,че днес искам да заведна малката. то не,че има кой знае каква философия в пробиването на ушички,но поне като цяло да разбера салона читав ли е или не  newsm78

# 154
  • Мнения: 1 666
Препоръчайте ми някой за прическа,нищо префънцунено-малко къдрици,обем и лак. Ще кумувам след 2 седмици ,а още не съм я докарала до прическата!  Rolling Eyes

# 155
  • Мнения: 72
Препоръчайте ми някой за прическа,нищо префънцунено-малко къдрици,обем и лак. Ще кумувам след 2 седмици ,а още не съм я докарала до прическата!  Rolling Eyes

Отново препоръчвам салон Захир - Тереза или Петко. Ще останеш еднакво доволна и от двамата.

# 156
  • Мнения: 6
каква е цената за подстригване,измиване и подсушаване в салон"Харем" ?

# 157
  • Мнения: 72
каква е цената за подстригване,измиване и подсушаване в салон"Харем" ?

Подстригването варира от 10 до 18, измиване - 7, но там не останаха свястни фризьори. Всички напуснаха! От старите и добрите вече няма никой!

# 158
  • Мнения: 18
Ще ми препоръчате ли някой който може добре да боядисва и на прилични цени.Косата ми е тъмно кестенява на кичури,досега не съм я боядисвала цялата.Искам хубав цвят,а не да ми съсипят косата.Благодаря ви предварително   bouquet

# 159
  • Мнения: 2 166
Талисман, имаш доста грешна информация..... нито цените са такива, нито фризьорите са калпави.

# 160
  • Мнения: 72
Талисман, имаш доста грешна информация..... нито цените са такива, нито фризьорите са калпави.

Не съм съгласна с това твърдение!  Naughty Откакто Петко Матански се премести от там, фризьорството в Хрем доста куца. И държанието на част от персонала е доста грубо и арогантно на моменти. И не съм единствената, която се оплаква и не е доволна от Харем. Много други клиентки спряха да го посещават след смяната на персонала. По мое мнение, само козметичката е свястна.

# 161
  • Мнения: 2 166
Всеки си има мнение, да -  и нашите не съвпадат- нито за качеството, нито за отношението, но ми е чудно тези цени откъде ги измисли?

# 162
  • Мнения: 72
Всеки си има мнение, да -  и нашите не съвпадат- нито за качеството, нито за отношението, но ми е чудно тези цени откъде ги измисли?

Последно като бях там ми  взеха 19 лв за подстригване + измиване. Не че сега плащам по малко, но поне да знам знам за какво си давам парите. Ако в Харем има промяна в цените, не съм разбрала.  Peace

# 163
  • Мнения: 408
19 лв. за подстригване и измиване според мен е много. прекаляват с тези цени. затова съм обявила бойкот и не им ползвам услугите.

# 164
  • Мнения: 58
Това цена с издухване ли е, защото аз последно платих 35 за подстригване без измиване и с изсушаване накрая  Shocked И на всичкото отгоре при една фризьорка, която започна да си прави каквото иска и не останах доволна. Иначе съм доволна от Миро от Дива, може би пак ще отида при него.

Общи условия

Активация на акаунт