Фризьори - Пловдив

  • 243 785
  • 814
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 685
 Twisted EvilЩото не си видяла бабата сигурно  Laughing-тя достойно защитава честа на етноса-но стига спам че ще ни обвинят в расизъм Whistling-другото настрана-но по темата- не рискувайте "главите" си там  Naughty

# 181
  • Мнения: 72
След всичко прочетено със сигурност няма да стъпя в КикаСтар

# 182
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Някоя от вас била ли е в салон Екселенсия, който се намира до ВХВП? Кой от всичките фризьори там ще ми препоръчате, чувала съм само, че Иван бил добър, но така ли е наистина newsm78?

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877

    Здравейте,какви са цените при Антон на пл.Шахбазян - подстригване,изсушаване?
Малко късно, но все пак - подстригване и изсушаване - 10лв. (или поне на мен ми взима толкова).
Страшно съм доволна от него!

# 184
  • Мнения: 2
a от самото подстригване доволна ли си?

Търся си и аз нов фризьор. ОТзиви за арлет? Гледам в сайта много фризьори-при кого да отида, ако реша?

[/color                                                                                                                                                         много съм доволна и от постригването и от изсушаването

# 185
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
adoration_  много малко ми се струва подстригване+издухване 10лв. В кой салон точно е този Антон?

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Салонът се намира съвсем близо до хотел "Севън хилс". Точен адрес не мога да кажа, но е лесно откриваем. Преди работеше точно до католическата катедрала. За цената -  да, 10лв. са доста малко, познати казват, че им е взимал и по повече, но не знам... Сигурно е, защото знае, че съм студентка  Joy
Това последното е в кръга на шегата, разбира се! Simple Smile

# 187
  • Мнения: 2 172
Предполагам,че изсушаването не го таксува като цялостно сушене,а като подсушаване и оформяне на прическата. А ако някой отиде просто за изсушаване/без подстригване/ ще си му вземе цена за изсушаване,която надали е 4-5 лв  newsm78

Аз като ходя при моята фризьорка/колкото и рядко да е това/ да се подстригвам си ми подсушава косата с четка и си излизам пак с прическа,но да кажем не се вътри чаак толкова,както е ако примерно и поръчам цялостно изсушаване,обеми и т.н.  Thinking

Но има и фризьори,които таксуват дори и едно пръсване с лак например и те пускат с мокра коса,ако не си си поръчал изрично и издухване  ooooh!

# 188
  • Мнения: 2
Като стана въпрос за "Кика стар"винаги когато съм минавала от там,все има хора вътрЕ.Много съм се чудела щото знам че не екой знае какво обслужването а и цените са нереални... #Crazy #Crazy

# 189
  • Мнения: 142
Антон е наистина страхотен и когато аз се постригах при него (беше само веднъж, защото след това се премести) беше преди 2 години и пак цената беше 10 лв. Исках драматична разлика в косата и той постигна точно, каквото пожелах. И тъй като косата ми беше леко мокра, той ми я изсуши и оформи. Много е внимателен. Много хора са доволни от него.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Много хора са доволни от него.
Има и такива, които изобщо не са доволни от него... Няма начин - Разни хора, разни идеали.
Винаги знае какво искам, ако пък реша, че искам нещо различно, лесно се разбираме. Simple Smile

# 191
  • Мнения: 1 685
Като стана въпрос за "Кика стар"винаги когато съм минавала от там,все има хора вътрЕ.Много съм се чудела щото знам че не екой знае какво обслужването а и цените са нереални... #Crazy #Crazy

 NaughtyХич и не си мисли,че са все клиенти това-събират се предимно от "родата"и дружки разни и си сушат една на друга косите и правят маникюра Laughing

# 192
  • Мнения: 72
Някоя от вас била ли е в салон Екселенсия, който се намира до ВХВП? Кой от всичките фризьори там ще ми препоръчате, чувала съм само, че Иван бил добър, но така ли е наистина newsm78?

Да! Иван е мноого добър!

# 193
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Някоя от вас била ли е в салон Екселенсия, който се намира до ВХВП? Кой от всичките фризьори там ще ми препоръчате, чувала съм само, че Иван бил добър, но така ли е наистина newsm78?

Да! Иван е мноого добър!
Мерси, Талисман! Ще отида при него значи, и без това скоро ще се подстригвам, ще го изпробвам как работи bowuu Laughing!

# 194
  • Мнения: 72
Някоя от вас била ли е в салон Екселенсия, който се намира до ВХВП? Кой от всичките фризьори там ще ми препоръчате, чувала съм само, че Иван бил добър, но така ли е наистина newsm78?

Да! Иван е мноого добър!
Мерси, Талисман! Ще отида при него значи, и без това скоро ще се подстригвам, ще го изпробвам как работи bowuu Laughing!

Доволна шъ останИш!  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт