Фризьори - Пловдив

  • 243 774
  • 814
  •   1
Отговори
# 30
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Не знам дали става въпрос за същата Албена  Laughing Но преди имаше салон там.Преместен е в края на малката главна-като минеш моста и от там на ляво. Thinking Повече не помня.Много съм зле с ориентацията  Whistling ooooh! Laughing

# 31
moga da kaja,4e salona na DANI v smirnenski e mnogo dobyr...ako pyk ne na bul.Ruski- Diva..tam sa sybrani samo profesionalisti...

# 32
Здравейте Мами, 
Никога не съм посещавала такива форуми, но всяко нещо си има първи път Grinning.  Прочетох коментарите за салоните и искам само да добавя, че в салон " Харем " работят само професионалисти. Уникален екип, обслужването е на много високо ниво... Доста често го посещавам и съм много доволна от услугите. За какъвто и да е повод разчитам изцяло на тях - прически, грим... Препоръчвам  го на всички и ви гарантирам, че ще останете  доволни  smile3521

# 33
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета,аз също бих искала да се включа  Peace-салон ПЕПЕ,сега се преместиха от Капана в Рилон центъра-специално Пепа е страшна!

# 34
  • Мнения: 1 040
Здравейте,не съм много по темата,но искам да питам,къде в Пловдив може да се изкара фризьорски курс,какви парички вървят и т.н.Ако някой има идея,да пише,прадварително благодаря  bouquet

# 35
Здравей,
Курсовете можеш да ги изкараш в Харем. Ето ти подробности и цени. www.myspace.com/haremstars

# 36
  • Мнения: 1 040
Здравей,
Курсовете можеш да ги изкараш в Харем. Ето ти подробности и цени. www.myspace.com/haremstars
Уха,страхотно изглежда,благодаря ти (но не са за мен,за приятелка са,ако трябва да съм точна )

# 37
  • Мнения: 5 173
По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
Abe, не знам колко е уникален, но вчера бях там на кола маска и по-разочарована никога не съм била. Прие ме 1 момиче, но не Вили (защото към нея ме бяха насочили), за огромен мой пропуск, не попитах за името й. Прави ме със студена кола, тази, която се маха с пръсти. Като я предупредих, на шега, че са ме правили така и после ме дообираха с пинсета, да внимава. Каза, че няма да имам и 1 косъм. Боля ма изключително много, а ходя на кола редовно от половин година и не би трябвало. Махна по-големите косми, останаха по-малки ДОСТА като момичето ми каза да се обърна и после щяла да види космите отпред, да си починела кожата. Е, ако не й бях напомнила, нямаше да ги види изобщо. Не го обра всички, а коментарът й беше: "е, то пък не може да се оберат всички" ooooh!, извинявай Close!!! Още там останах разочарована, а вечерта, като се видях в огледалото и........ отдолу имах цяла огромна лента с косми, а на дупето не ги е обрала както трябва. Адски разочарована съм и повече там няма да ми стъпи крака!!!

# 38
  • Мнения: 4 435
Шушулче ти видя ли че темата е за фризьори? Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 5 173
Видях, да, но тъй като визираха Харем, реших да се оплача.
Олекна ми, което е най-важното за мен.

# 40
  • Мнения: 4 435
Видях, да, но тъй като визираха Харем, реших да се оплача.
Олекна ми, което е най-важното за мен.

Това не значи че фризьорите не са им супер обаче.

# 41
  • Мнения: 51
И аз да кажа за Петко в Харем. Познавам го още като учеше в Ана май. Много е добър.

# 42
  • Мнения: 565
Я аз да се оплача от фризьорски салон Дани на ул. Драма. Е, по-некадърни от Данчето и Галя там не съм срещала - не може една актуална прическа да ти виси на плакат там от 6 месеца и да не можеш да я направиш. Имах чувството, че ме подстригват първокурснички от Ана Май. Ужасни са!!! Sick

# 43
  • Мнения: 1 241
И аз да си похваля фризьорката Mr. Green
Веси от Ню Имидж, салона е до Метро.

# 44
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Може ли някой да ми каже колко излиза цената за подстригване в този салон "Харем". Защото като го изчислявам за моята коса, без да ме подстригва стажант, излиза към 40 лева. По това което прочетох общото мнение е, че си заслужава парите. Търся си от известно време и аз свестен фризьор и все още не съм намерила. А ако някой знае за такъв около "Лайбциг", ще му бъда супер брагодарна!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт