Фризьори - Пловдив

  • 243 901
  • 814
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 020
Я аз да се оплача от фризьорски салон Дани на ул. Драма. Е, по-некадърни от Данчето и Галя там не съм срещала - не може една актуална прическа да ти виси на плакат там от 6 месеца и да не можеш да я направиш. Имах чувството, че ме подстригват първокурснички от Ана Май. Ужасни са!!! Sick

абсолютно съм съгласна, мен ме правиха 4 часа, кичури и подстригване, платих 54лв и не мога да се гледам - слава богу, че е коса и расте....Мудни, работят добре само на познати, няма повече да отида там Twisted Evil

# 46
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Днес посетих салона в Новотела. Останах много доволна. Момичето (Жанет) работеше изключитено внимателно и много харесах крайния резултат. Със сигурност ще повторя.  Crazy

# 47
Я аз да се оплача от фризьорски салон Дани на ул. Драма. Е, по-некадърни от Данчето и Галя там не съм срещала - не може една актуална прическа да ти виси на плакат там от 6 месеца и да не можеш да я направиш. Имах чувството, че ме подстригват първокурснички от Ана Май. Ужасни са!!! Sick
hm predi nqkolko meseca i az bqh v toq salon ujas ne stiga 4e me karaha da 4akam,mi 3 4asa vutre poludqh edvam mi oburna nvimanie nakraq za boqdisvane i podstrigvane(za5 min me ofuka) mi iskaha 31lv Simple Smile i tolkoz 4akane poludqh i kolko me prerediha pove4e ne otidoh tam Simple Smile

# 48
Я аз да се оплача от фризьорски салон Дани на ул. Драма. Е, по-некадърни от Данчето и Галя там не съм срещала - не може една актуална прическа да ти виси на плакат там от 6 месеца и да не можеш да я направиш. Имах чувството, че ме подстригват първокурснички от Ана Май. Ужасни са!!! Sick

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Салон Олимп  newsm10 Миша винаги ми парви супер косата,а Рени прави чудеса с маникюра ми Simple Smile .Нина козметичката и от нея съм доволна Simple Smile за мен си остават №1 Олимп,Пловдив ул"железарска"  Арлет пак не са лоши,но преди беше сякаш по-добре

# 50
  • Мнения: 267
и аз искам да се включа, аз съм много доволна от МАКСИМА ,най - вече от Мишо, намира се срещу Макалали, когато съм в пловдив винаги се подстригвам там, много е добър, винаги излизам със страхотна коса и винаги се съобразява с желанията на клиента, не си прави своеволия и експерименти,като повечето "професионалисти"

# 51
  • Мнения: 72
По темата- само и единствено Петко Матански от салон "Харем". Салонът е УНИКАЛЕН!!! Професионалистите там са без конкуренция. Петко е учил в Италия. Дипломите му не са само 2 , а много повече. От скоро Мис България се провежда в Пловдив и той и хората в неговият салон се грижат за техните коси. Заведох мой колега от Бургас там да се постриже и каза, че за нищо не би заменил този салон. Има и сайт.  http://www.harem-bg.com/
Abe, не знам колко е уникален, но вчера бях там на кола маска и по-разочарована никога не съм била. Прие ме 1 момиче, но не Вили (защото към нея ме бяха насочили), за огромен мой пропуск, не попитах за името й. Прави ме със студена кола, тази, която се маха с пръсти. Като я предупредих, на шега, че са ме правили така и после ме дообираха с пинсета, да внимава. Каза, че няма да имам и 1 косъм. Боля ма изключително много, а ходя на кола редовно от половин година и не би трябвало. Махна по-големите косми, останаха по-малки ДОСТА като момичето ми каза да се обърна и после щяла да види космите отпред, да си починела кожата. Е, ако не й бях напомнила, нямаше да ги види изобщо. Не го обра всички, а коментарът й беше: "е, то пък не може да се оберат всички" ooooh!, извинявай Close!!! Още там останах разочарована, а вечерта, като се видях в огледалото и........ отдолу имах цяла огромна лента с косми, а на дупето не ги е обрала както трябва. Адски разочарована съм и повече там няма да ми стъпи крака!!!

Шушулче, що не направим тема, касаеща козметиците. И аз много мога да се оплача, и то не само от Харем.

# 52
  • Мнения: 72
Понеже темата е за фризьори - салон Clo'e до Копчето на централна гара. Надя е много добра.

# 53
  • Мнения: 125
Аз пък съм много доволна от Кати Стил, но стария салон, който е в капана, по-точно от Дани! Мога да й се доверя напълно и никога не съм излизала разочарована от салона!  Peace

# 54
  • Мнения: 224
Шушулче, що не направим тема, касаеща козметиците. И аз много мога да се оплача, и то не само от Харем.

И аз съм ЗА, за тема за козметиците.  Peace

Аз пък съм много доволна от Кати Стил, но стария салон, който е в капана, по-точно от Дани! Мога да й се доверя напълно и никога не съм излизала разочарована от салона!  Peace

Да не би да искаш да кажеш очарована?  newsm78

# 55
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А в Харем всички ли са добри, или да търся само т.нар. майстор-фризьор Петко?

# 56
В Пловдив не съм попадала на добри фризьори , имам чувството , че всякакви некадърници си отварят салони

# 57
  • Мнения: 2 170
В Пловдив не съм попадала на добри фризьори , имам чувството , че всякакви некадърници си отварят салони
Следващият път подбирай по-добре салоните, в които ходиш Peace

# 58
  • Мнения: 72
В Пловдив не съм попадала на добри фризьори , имам чувството , че всякакви некадърници си отварят салони

Има нещо вярно, в това че всякакви отварят салони. Но все пак има и добри. Макар и малко.  Peace

# 59
  • Мнения: 31
Момичета препоръчайте фризьор от Тракия.Но да може да подстригва.Да не е от старата гвардия,които си подстригват по един и същи начин независимо дали ти харесва.Да се интересува кое е модерно.Вече ме орезили една такава.
Благодаря предварително. Hug Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт