Фризьори - Пловдив

  • 243 786
  • 814
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 068
Салона на Антон се намира точно срещу градинката на площад Шахбазян. Наистина много хубаво е направен. Аз имам час при него в четвъртък следобяд. Съжалявам, че му нямам телефона сега, за да ви го дам.

# 76
  • Мнения: 372
Renci, много благодаря!
Моля ако има възможност след часа ти там да ни информираш за тел. на Антон.

# 77
  • Мнения: 4 068
Нямаш проблеми. Hug

# 78
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен.....
Аз съм манячка на тема коса,пробвала съм много фризьори и ще ви кажа, че за мен има само една такава в Пловдив- Мария от Beauty Forever!

# 79
Клавдия, в бл.100 в Тракия. Peace

# 80
  • Мнения: 372
Специални благодарности на Renci!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Клавдия, в бл.100 в Тракия. Peace

Това в салон "Кейт" ли е?

И аз искам да пробвам, вече, при нов фризьор. Не че не ми харесва тази при която до сега ходих, но нещо и се промени отношението към клиентите и...я домързява да работи, та се оглеждам за добър такъв. Благодаря за отзивите.

Edit: Начетох се на явни, съмнителни реклами от неграмотни гости.  #Crazy

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 01:05 от AlexaS

# 82
  • Мнения: 72
Аз ходч в един нов салон във Смирненски, Red One, много съм доволна. Отношението към клиентите е страхотно и работят с голям професионализъм.

# 83
  • Мнения: 42
Клавдия, в бл.100 в Тракия. Peace

Това в салон "Кейт" ли е?

И аз искам да пробвам, вече, при нов фризьор. Не че не ми харесва тази при която до сега ходих, но нещо и се промени отношението към клиентите и...я домързява да работи, та се оглеждам за добър такъв. Благодаря за отзивите.

Edit: Начетох се на явни, съмнителни реклами от неграмотни гости.  #Crazy
AlexaS, мога ли да те попитам какво имаш предвид с това:
 "Начетох се на явни, съмнителни реклами от неграмотни гости.  #Crazy"?
Не мислиш ли, че всяка от нас има различни изисквания и предпочитания към един или друг фризьор? Ти може да си довална от някой/я фризьор/ка, а друга мацка да не е ..... мисля, че не  ередно да говориш за това кои "гости са неграмотни и кои реклами са съмнителни"!

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Krembi, съвсем не визирам теб или потребители с по едно или няколко мнения.  То е видно, че не си гост. Понеже снощи прочетох темата от самото начало ми направи впечатление, че са се вмъквали такива, които са правили явна реклама на своя салон или този на приятелка. Мисля, че това не е от полза за никого.
И, естествено, че всеки си има различни предпочитания.

# 85
  • Мнения: 42
AlexaS, не съм казала, че визираш мен с думите си Wink.....
Прочетох във форума  положителни мнения за студио "Дани" в Смирненски Shocked...... да не сте се излъгали.... Данчето не става за нищо, баща ми веднъж трябваше спешно да отиде на фризьор и тъй като неговата фризьорка я нямаше, а е познат с приятеля на Данчето отиде при нея..... като се върна думите му бяха: "на тази кой й е казал, че може да бъде фризьор, за нищо не става" Mr. Green
От всички в салона единствено Мила става, но и тя работи на настроения.... съвета ми към вас е- не ходете там, само ще ви вземат парите! Laughing

# 86
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз препоръчвам Мария Стамова - собственик на "Кий Марая" / има 2 салона - в началото на ж.к."Тракия" и на "Събота пазара"/. Другите й фризьори не ги знам, но за нея гарантирам Peace
Ако някой иска координати, ще дам на ЛС  Wink

# 87
Антон работи в Капана  телефона му е 0898746053

# 88
  • Мнения: 408
момичета, някой има ли отзиви за салон "фигаро", фризъор - Цецо ?

# 89
  • Мнения: 408
ходя сега при едни фризъори, но имам чувството, че ме цакат нещо с боята. при тях от черно с римуъвър и след месец с кичури се обезцветих и трябваше да съм меденочервена. боядисвам се при тях вече четири път. бях много доволна в началото, но последните два пъти направо се отчаят. цветът падна ужасно бързо, още на 2-3 измивания. Това не е нормално! нищо не съм променила нито в продуктите си за грижа за косата, нито в хранителните навици... Омръзна ми от фризъорски капризи, не е нормално човек да дава по 45 лв за боядисване, което трае ден до пладне  #2gunfire

обмислям в края на този месец да се боядисам другаде, но някой може ли да ми препоръча фризьор, който работи с качествени, трайни бои с хубави цветове. за боядисване давам до 50 лв, като се има предвид, че косата ми е гъста и гълта боя...

Общи условия

Активация на акаунт