Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 179
Леле, аз съм жената - мъж, защото в нашето смейство аз съм тази, която употребява изразът. Друг е моментът, че моят мъж е извор на идеи и понякога просто нямам сили да ги чуя всичките и да взема отношение по тях...

# 16
  • Мнения: 2 388
Аз пък така и не мога да разбера, защо на мъжете им трябва концентрация да гледат мач. newsm78

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то си е вид удоволствие .... как да го прекъсваш ....

# 18
  • Мнения: 2 388
Сигурно, ама аз не го разбирам. Тичат си хората, какво му пречи да ми обърне внимание и на мен. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 733
.... как да го прекъсваш ....
Като конилингус Laughing

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
.... как да го прекъсваш ....
Като конилингус Laughing

хем знаеш, хем питаш ...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Чувала съм тази реплика но доста рядко.По- скоро ми казва, че не млъквам и иска малко тишинка или да си постои на компа без да му дрънкам на главата.В повечето случаи ме оставя да си приказвам и аз сама се сещам, че темата за него е изчерпана но на мен не ми пречи да продължавам да си мрънкам Crazy

# 22
  • Мнения: 2 388
В повечето случаи ме оставя да си приказвам и аз сама се сещам, че темата за него е изчерпана но на мен не ми пречи да продължавам да си мрънкам Crazy
И аз така правя. Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 71
 Laughing Не, такова нещо в прав текст не ми е казвано. Разбира се, че повечето неща, които занимават женските умове се смятат за глупости от мъжките такива. Но така е било от край време и така ще си продължава. При нас, ако на мъжа ми нещо му се струва глупост и не му се говори и обсъжда, бивам удостоявана с "царствено" мълчание. Laughing В момента, в който го забележа и аз спирам, по простото причина, че няма никакъв смисъл да продължавам. Друг е въпроса, че често ми се повтаря, че се ядосвам и притеснявам за пълни глупости, че сама си измислям проблеми, което не винаги е вярно, но.....това е друг въпрос. И двамата обаче не стигаме до грубости от рода на "не ме занимавай с глупости".

# 24
  • Мнения: 581
 Този израз го използвам само аз, мъжа ми е тактичен човек и използва израза "Моля те, нека да обсъдим това друг път".

# 25
  • Мнения: 3 770
 Ето един мнооого известен мъж , който предаде още повече колорит на тази запазена мъжка марка!  smile3521




 Абе, не ме занимавайте с глупости !     Joy

# 26
  • Мнения: 220
тази фраза вече почти не я използвам...

с годините постигнах способността да не чувам какво ми мърмори и дудне моята благоверна и съм мноо добре...

# 27
Ето един мнооого известен мъж , който предаде още повече колорит на тази запазена мъжка марка!  smile3521

 Абе, не ме занимавайте с глупости !     Joy

Eeeeeeeeeee, аз бих добавила още една култова реплика:"Е, к'во толкова?" newsm78
много често я чувам, когато съм се подразнила от нещо и повдигам въпрос и то не само от половинката, а от много мъже.

# 28
  • Мнения: 3 092
Чувла съм го ..в ситуации , когато се навивам , пиля или си дудна  за нещо , защото не ме чува и в други , в който не иска да свърши или да се занимава с определена работа.
Ама аз ще се науча също да го ползвам ...добра идея пък да видим тогава . Simple Smile
Много го мразя този израз .... #Cussing out

# 29
  • Мнения: 352
Оооо, много често вече го чувам. От нагли ученици. Днес за пореден път в час -5ти клас момиче:"К`во, кви групи? Не ме занимавай с глупости"Пък ти се бъхти да използваш ИНТЕРАКТИВНИ методи, да правиш подготовка предварителна поне 2 часа за 45 мин. час, да отделяш пари от мизерната заплата за материали. Да им бъдело по-интересно и забавно.

Общи условия

Активация на акаунт