Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 794
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 1 020
  • по морето
  • Мнения: 188
Drag 20  е по описание от 117 до 130см. Сина с 24 изкара от 1 клас до 4 клас. 

# 1 021
  • София
  • Мнения: 44 122
Най-добре да се пробва с детето, според колелото и на кой размер точно ще се чувства по-сигурно и по-удобно.

# 1 022
  • по морето
  • Мнения: 188
И като се пробва велосипед до 130см на дете високо 128см какво ще се промени във размерите на велосипеда, а и децата растат не се смаляват. Хората е явно че трябва да търсят 24, остава бюджета какъв е и дали да е с само с предни или и със заден амортисьор, дали алуминий или стоманена рамка, избор на скорости - цената варира от 200+ до 500+.

# 1 023
  • София
  • Мнения: 44 122
В разните  модели и фирми има разлика от 20 до 20... моят син сега му взехме 24 - трети клас завършва 140+ е и твърдо отказа по-голямо, защото не се чувства сигурен на по-голяма рамка - да, вероятно след 1-2 год макс ще трябва да го сменяме, но той отказва да кара колело, което не може лесно да стъпи на земята. За това се пробва - кое ще е най-удобно за детето и на кое ще се чувства добре. Разбира се има деца, които пре спокойно на тази възраст карат и по-големи колела от 24 дори.

# 1 024
  • Мнения: 1 481
Ние закупихме колело от Метро  - BikeSport - 26" - за 200лв. Незнам дали е добра цена....но детето си го хареса.

# 1 025
  • по морето
  • Мнения: 188
Angel_Dust моето дете или вашето дете не са мерило в сучая.
Проблема се решава с подходяща рамка, а 20 не бих препоръчал на дете високо почти 130см, но решението не е нито мое нито ваше, всеки има глава на раменете си и си решава какво да купува.  Peace

# 1 026
  • Мнения: 390
А тази марка марка BYOX 24“ FLASH добра ли е според вас?

# 1 027
  • по морето
  • Мнения: 188
Рамката е като на Крос сигнато, един стар модел, който още се продава, детето лесно се качва и слиза, недостатък е металната рамка, ще тежи повечко, скоростите не са върха, но всичко си има цена, отделно ако обича да скача ще му липсва един заден амортисьор, това е на първо четене което виждам по описанието.

# 1 028
  • София
  • Мнения: 44 122
AC / DC -  да де, именно децата са различни, решенията са различни - ходи се  с детето  на живо на проби и се взима най-удобното за него. Аз не казвам да купи едното или другото а да отиде на пазар с детето и според него да решава. Може избора да се окаже трето колело, не едно от двете посочени. Не разбирам и защо единия р-р е една марка, другия - друга, освен ако не се гледат някакви колела 2 ръка.

BYOX имам аз, понеже карам 2 пъти годишно, ми е все тая какво е колелото, но Драг са много по-добри.

# 1 029
  • Мнения: 390
А Драг 24" има ли?

# 1 030
  • София
  • Мнения: 44 122
Има, разбира се.
http://www.dragbicycles.com/?menu=category&id=88 ние взехме томахоук.

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 12:05 от Angel_Dust

# 1 031
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз харесах това   колело за сина ми. На 4г. ще става скоро и е 105см. Пробвахме го и е добре на размер. Надявам се да е здраво. Търсех с две спирачки без контра, защото пробва на приятел с контра и като не може да си нагласи педалите за ядосва ритва го и айде край Simple Smile. Иначе го подкара - триколката така и не успя и не искаше. Качих го и на 18", но не стига земята с крака, за да стъпи и пак не става, трудно се качва.

# 1 032
  • Sofia
  • Мнения: 1 759
http://www.dragbicycles.com/?menu=product&id=392
Дъщеря ми е с такова колело от миналата пролет - в момента е 134 см, тогава е била около 126-127 см висока.  Подкара го веднага уверено, а предходното й беше пак Драг 16инчово и малко:( С детето и с проба винаги е най-добре Peace

# 1 033
  • Мнения: 390
Има ли в интернет магазин, за да поръчам?

# 1 034
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Гледах и Драг, сега металната рамка и алуминиевата са на една цена 219лв. за 16". В Хиполенд пък има -20% на велосипеди до края на месеца.
Едно ще се вземе, дано да иска да кара, че бързо му омръзват нещата напоследък.
Предложиха ми и едно произведено в Ловеч, не запомних марка, но ужасно тежко.
В един магазин казаха, че по стандарт всички велосипеди вече са в превъртане на педалите назад, в другия, че задължително са с контра  Rolling Eyes То е ясно, че ще взема, което е удобно на детето, ама всеки си говори каквото иска.

Общи условия

Активация на акаунт