Гледах....Харесва ми!...Препоръчвам! -Тема VІ

  • 29 558
  • 580
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 593
току що гледах Jersey Girl / Момиче от Джърси (2004) незнам как съм го пропуснала , хареса ми
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=124572

# 76
  • Мнения: 78
Благодаря Geia, ще го гледам, макар, че без субтитри ще ми е трудно... Grinning

# 77
  • Мнения: 16
Dan in real life- неочаквано добро! Романтична комедия, с елементи на драма, но много хубаво филмче, препоръчвам!

Мерси, Tandoori!!   bouquetИ на мен много ми хареса и се присъединявам към препоръката. Много сладък филм!

# 78
  • Мнения: 7 091
Dan in real life- неочаквано добро! Романтична комедия, с елементи на драма, но много хубаво филмче, препоръчвам!

Мерси, Tandoori!!   bouquetИ на мен много ми хареса и се присъединявам към препоръката. Много сладък филм!

Радвам се, че ти е харесал  Peace

# 79
  • Мнения: 2 407

"27 рокли" (27 dresses) - много лек и забавен, разтоварва приятно...
много е приятен.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 352
Понякога филмите като се записват с неприключена сесия на диска, не може да се събере. Трябва да му дадеш опция, че не искаш да добавяш други файлове. Освен това има едни допълнителни системни файлове, които не се виждат, но заемат място и пречат, ако филма е по-голям да се събере на диска.
Може ли да ми обясниш  какво трябва да направя. От къде да му дам опция, че не искам да добавям други файлове

# 81
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Може ли да ми обясниш  какво трябва да направя. От къде да му дам опция, че не искам да добавям други файлове

С какво записваш? Ако е с Nero - пътя е следния - след като му дадеш make data dvd - add /добавяш филма/ след това следващата опция е отиваш на име на файла, който записваш и там има следните полета - Current recorder, Disc name, Writing speed, Number of copies и след това има две малки кутийки на които трябва да се сложат отметки - Allow files to be added later (multisession disc) + Verify data on disc after burning. На проверката оставяш отметката, а на Allow files to be added later я махаш. Би трябвало след това ако няма hidden files да стане.

# 82
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Снощи успях най-накрая да гледам The Bucket List. Този филм ще остане в сърцето ми като един от прекрасните филми, изпълнен с невероятно майсторство от Моргън Фрийман и Джак Никълсън. Винаги съм харесвала двамата актьори поотделно, но заедно в комбинация са невероятен тандем Peace Въпреки че е тъжен филма, те оставя с едно особено чувство на щастие и удовлетворение. Simple Smile Само съжалявам за това, че превода беше ужасен и осакати голяма част от филма. Confused

# 83
  • Мнения: X
Must Love Dogs-приятна романтична комедия.......много свежа Peace!Въпреки,че съм гледала доста подобни-този ми хареса.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 352
Geia, много благодаря, ще пробвам когато имам възможност и ще ти кажа дали съм успяла.   bouquet

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 891
Гледах:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=123056

The Other Boleyn Girl

Филма е много хубав.Препоръчвам го.

# 86
  • Мнения: 7 091
Love in the time of cholera- хареса ми, но съм с малко смесени чувства. Имам чувството, че книгата ще е по-добра, такъв калибър книги трудно се предават във филм, възнамерявам да си намеря книгата и да я прочета. Малко ми напомни за " Like water for chocolate".


Michael Clayton
- интересен беше, но не е нищо особено.

# 87
  • София
  • Мнения: 362
Момичета, съветвам тези, които още не са гледали Elizabeth - The Golden Age и The Other Boleyn Girl, да го направят в следната последователност - първо Елизабет, после Момичетата Болейн Simple Smile
Иначе мнението ми - и двата са страхотни, но повече потръпнах от Boleyn Girl, заради присъствието на Ерик Бана   Crazy Heart Eyes
Като сценарий - Елизабет е по-добър (мое мнение!)

# 88
  • Мнения: 2 617
Момичета, съветвам тези, които още не са гледали Elizabeth - The Golden Age и The Other Boleyn Girl, да го направят в следната последователност - първо Елизабет, после Момичетата Болейн Simple Smile
Иначе мнението ми - и двата са страхотни, но повече потръпнах от Boleyn Girl, заради присъствието на Ерик Бана   Crazy Heart Eyes
Като сценарий - Елизабет е по-добър (мое мнение!)

Какъв е аргументът за точно тази последователност?  newsm78

# 89
  • Мнения: 2 897
Гледах:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=123056

The Other Boleyn Girl

Филма е много хубав.Препоръчвам го.

Исках на кино да го гледам, но нямам търпение, още днес ще си го дръпна.
От кога го чакам...нямате идея Party
Радвам се, че чета и добри отзиви за него  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт