Един тестис?!

  • 1 976
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
О, не се притеснявай! Те дори понякога слизат след самото раждане. Твоят лекар много бърза! Тух, как може да те плаши така!
и аз това се чудя  Thinking

# 16
  • Мнения: 323
ох,че проблем.Дано мила да се разреши по-скоро.Нека компетентните се включат,аз само стискам палци и успех Peace Hug
успех

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не съм компетентна по въпроса,но стискам палци всичко да е наред. Peace

# 18
  • Мнения: 523
Не съм компетентна по въпроса,но стискам палци всичко да е наред. Peace
Лека бременност и живо и здраво бебе!!!

# 19
  • Мнения: 1 103
Успех и от нас   Hug

# 20
  • Мнения: 770
Мисля, че би трябвало да се оправи! Ако не - операция. Спокойно не е сериозен проблем  Peace
Успех

# 21
  • Мнения: 169
Може да слезе и след като се роди. Това, че не е слязъл тестиса не значи , че е с един тестис детето Simple Smile Ако все пак нещата не се получат така, няма от какво да се притесняваш ,но е хубаво до 3-годишна възраст да се оперира детето , не е проблем престоя в болницата е около 4-5 дни максимум. Не се безпокой има много такива деца всичко ще е наред, не се притеснявай излишно!  Hug

# 22
  • варна
  • Мнения: 147
Всичко ще е наред,не се притеснявай!Докторът явно си няма друга работа освен да шашка майките!Лека бременност и живо издраво бебче на финала! Hug

# 23
  • Мнения: 1 668
Лекарят ти си намира някакви несъществуващи проблеми. До 1 г на детето не се води проблем. тоест имаш 1 г и 1 м да се оправи от самосебе си.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Е-е, не бързай да се травмираш, ще подплашиш бебето. Има време да слезе, и педи раждането, и след това...

# 25
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Лекарят ти си намира някакви несъществуващи проблеми. До 1 г на детето не се води проблем. тоест имаш 1 г и 1 м да се оправи от самосебе си.
Напълно съм съгласна.Леко раждане ти желая.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 109
Бих те посъветвала изобщо да не се притесняваш, ако наистина стане така както ти е казал доктора (в което се съмнявам), в повечето случаи тестиса си слиза сам надолу и се оправя от самосебеси. Но не мога да си обясня как докторите в много случаи и в деветия месец не могат да определят с точност пола на детето, а този е видял и броя на тестисите. Мисли позитивно и не се поддавай на лоши мисли сигурна съм, че всичко ще е както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт