момичета помагайте

  • 2 729
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
най-добре се консултирай с номеролог /или както там се пише/ да ти изчисли вибрациите на името на фирмата, една позната така направи и е много доволна /успешен бизнес от 8г./

Ще те помоля за повече инфо,чувала сам много положителни отзиви ,но да кажеш някое име ?
Скоро ще отварям нова фирма и ми се иска нещо по-така .

# 16
  • Мнения: 135
името трябваше да го измислим до днес и се спряхме на едно умалено име на дъщеря ни много ви благодаря за отзивчивоста и няма да ви казвам точното име на фирмата за да не ме обвинят в реклама.благодаря ви

# 17
  • Мнения: 2 161
(за сведение дъщеря ни се казва велизара,аз съм антоанета а таткото е димитър )
От последните срички на имената ви се получава ЪрТаРа.Също от предпоследната сричка на първото име,от средната сричка на третото име и от последната сричка на второто име се получава-ЗАМИТА.

# 18
  • Мнения: 166
(за сведение дъщеря ни се казва велизара,аз съм антоанета а таткото е димитър )
От последните срички на имената ви се получава ЪрТаРа.Също от предпоследната сричка на първото име,от средната сричка на третото име и от последната сричка на второто име се получава-ЗАМИТА.
Някой днес да не е станал с г.зето нагоре? Wink Иначе се посмях де.

# 19
  • Мнения: 2 161
Най-чистосърдечно съм го написала.И съм в блестящо настроение.

# 20
  • Мнения: 166
М! - жалко! Мислех, че е гениална иронична закачка! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 161
М! - жалко! Мислех, че е гениална иронична закачка! Mr. Green
Да,обаче от сърце.

# 22
  • Мнения: 149
ДАВ-първите букви от имената ви.Кратко и ясно newsm10

# 23
  • Мнения: 135
благодаря ние избрахме и я регистрирахме вече аз писах на всички благодаря за отзивчивоста

# 24
  • Мнения: 3 423
Дали аз закъснях или времето бързаше...
Димантовел!

# 25
  • Мнения: 363
   Дав пласт  , за да дава малко по-вече информация.

 Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 135
момичета благодаря ви и за сетен път казвам че вече сме регистрирали фирмата.
няма да казвам името за да не се прави реклама и моля модераторите да заключат темата,понеже явно никой не чете а направо пише и още веднъж благодаря на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт