Абитуриентски бал -8

  • 14 905
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 146
ICE_89 имам 6.00 по география

А иначе за кавалер да не ти пука Simple Smile Браво ^DeNiAl^ в  Англия наистина е добро образованието
Aхааа! Ти си била "най-голяматааа" !!!!!!!!!!!   Wink

Честито! Успех и с испанския! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 146
така е, аХ`Не-най хубавите неща човек ги намира съвсем случайно,честито за роклята много е сладурска-после цяло лято ще можеш да си ходиш с нея  Wink

# 32
  • Мнения: 1 813
Аз да ви кажа сега бях в Благоевград събота и неделя (плаче ми се,изложих се на изпитите),но се успокоявам,че като за 1-ви изпит бива..Поне минах през София и разгледах купих си туй-онуй ,но за бала обувки и чанта не си харесах  Cry Сега тази събота и неделя отивам в Бургас на пробен в Свободния да видим там какви ще ги всърша,поне шопинг ще има newsm44  love001

По какво си на пробен в събота в Бургас?

# 33
^DeNiAl^  колко точки изкара на TOEFL-а ? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 475
Лорън и аз си мислих ,че е излишно кавалер , ама като гледам такъв е животът балът всички с кавалери  Party
elitsssa Браво и матурите ако преминеш и екстра  дано и аз изкарам по математика добра оценка baby_neutral и да сме състудентки в УНСС Grinning

# 35
  • Мнения: 1 813
Кавалер за бала?  ooooh!  Stop
С моя сме се разбрали : нито аз отивам на неговия бал,нито той на моя. Баба ми ако иска да се хвърля в басейна на ресторанта като види,че нямам кавалер.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 897
В моето училище за кавалерите, които не са от випуска беше прието да са вкъщи - за снимки, в колата до "сборния пункт" Mr. Green, снимки на въпросния "пункт" и до там, после в ресторанта само випуска, а в дискотеката - по договорка. Никой дори не си е помислял да домъкне кавалера в ресторанта, то май и да искаш не можеше. Според мен така е най-удачно. Ох, колко съм стара вечееееееее, имах бал преди 3 години Cry...

# 37
  • Мнения: 1 813
Моля ти се,ние сме се разбрали 3 дни да не се търсим .  hahaha   Ако се засечем в някоя дискотека - ок. Макар че той веднага след бала мисли да ходи на Пампорово.  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 897
Моля ти се,ние сме се разбрали 3 дни да не се търсим .  hahaha   Ако се засечем в някоя дискотека - ок. Макар че той веднага след бала мисли да ходи на Пампорово.  Laughing

Е то си е от човек до човек все пак Mr. Green, много им се радвам на мацки като теб, които не са all about their boyfriends, кучки има казвам, но с много позитиван нотка Heart Eyes! Браво! Това си е твоят ден!

# 39
  • Мнения: 1 813
Разбира се, за какво ми е на бала? Да ме пази? Нямам мерак на никой съученик,за толкова години и по екскурзии сме ходили,пак сме се напивали - е не,не става,не ми харесват.  Mr. Green  Другото : трябва постоянно да го мисля да не му е скучно,да не го изнерви някой,че той малко акъла му липсва  Mr. Green и т.н.   И все пак познава всички мои приятелки от класа,ще има да си говори с тях,но ....? За какво ми е всичко това? Няма смисъл. Ние дори в Бургас рядко излизаме по дискотеки заедно,май само 2 пъти. В събота стана изключение,че всеки каза "излизам" ,а се оказа,че сме в една дискотека и то една моя позната ми каза на кой бар е. Изобщо не сме се търсили.

# 40
  • Мнения: 2 897
Ако става дума за дискотеката - да дойде с приятели, за да не му е скучно, на моя бал в дискотеката можеше да влезе всеки.
Не те убеждавам де, мисълта ми е, че при желание се получава.
Аз съм си мекушава лигличка и бих искала да е с мен, затова казах, че си е от човек до човек.

А иначе на моя бал бях с рокля с обръчи и много й се радвах тогава.
Ако можех да върна времето може би бих избрала нещо по-тесничко и впито, но тогава нямах никакви колебания, че искам такава рокля и това е важното.
Имах голям мерак да съм в такава рокля и ако не я бях "употребила" на бала сигурно щях да се заженя заради едната му рокля Mr. Green!
Та доволна съм...
Бижутата ми бяха перли, естествено си загубих гривната, защото беше без закопчалка.
Много ме е яд до ден днешен.
Ето ме:
http://img88.imageshack.us/img88/9434/77670831xb5.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/2465/picture003mv7.jpg
Роклята беше по-тъмна от снимката, доста, а кавалерът е син на кръстницата ми, само приятелче, не исках на снимките да ми се "дзвери" тогавашното гадже, много ясно, че рано или късно щяхме да се разделим, защо да го гледам винаги, когато си спомням за този момент.
А и бяхме от различни градове, така че и да исках нямаше как.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 21:42 от Denichkata

# 41
  • Мнения: 1 813
Много си нежничка. И разбиранията ти за гаджетата и бала ти отиват.  Laughing Не го приемай в лошия смисъл.   bouquet  Simple Smile 
Аз съм едно ниско,черно,чернокосо зло .  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 897
Много си нежничка. И разбиранията ти за гаджетата и бала ти отиват.  Laughing Не го приемай в лошия смисъл.   bouquet  Simple Smile 

Много си права, няма как и да го разбера лошо, все пак това си е самата истина  bouquet!
Аз следя темата още от номер 1, помня, че Касис и Следи имат рокли и ги показаха, а ти за бала взе ли си, не помня честно казано.
А къде сте след бала?
Ние бяхме на Слънчев, майтапът беше, че хотелът беше комплекс и някои от сградите още се строяха, а и беше последна линия, точно до храстите, прахът и камъните. До плажа се вървеше едно добро време Mr. Green, но пак беше супер!

# 43
  • Мнения: 146
момичета,как разнищихте кавалерите-аз по стечение на обстоятелствата ще съм заедно през цялото време с него-просто сме съучници,a честно казано-какво против кавалерите на бала?  Peace
никой не казва, че това трябва да ти е гаджето-ако с приятеля ми не бяхме в един клас за кавалер все пак бих искала най-добрия си приятел. да имаш кавалер си има някои неочаквани ползи-ще дойдат да те вземат с кола,т.е ти не трябва да си я наемаш,а и кой знае-може и някое подаръче да те очаква  Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 897
Аз бях с кавалер и пак бях с нашата кола.
Ако ти е съученик - няма как.
Ако не е - гледай поне да не му обръщаш внимание само на него и да не е на всички снимки Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт