изкрещяхте ли "бременна съм"?:)

  • 3 691
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да изкрещях.....бях на 7-то небе  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 374
аз по-скоро се стреснах,въпреки,че го очаквах,не можех да си поема въздух,в това време мъжът ми звънеше по телефона,а аз се бях задъхала много,не мислех да ми казвам,но го направих,този момент е нещо незабравимо,спомням си го като ден днешен.После казах на майка ми и така постепенно всички разбраха. Wink

# 32
  • Мнения: 1 155
Здравей, пожелавам ти скоро да си направиш тест и да видиш мечтаните  EFP EFP.  Независимо от двата си отрицателни теста бях сигурна, че съм бременна, чак на 3тия тест имаше лека втора чертичка. Понеже исках да разбера със сигурност, на другия ден отидох в една частна клиника и исках да ми направят кръвен тест. Те ме разобедиха и казаха първо да направят обикновен тест и ако не покаже с точност, тогава ще прибегнеме до кръвен. Направиха ми теста и дори не трябваше да чакам дълго. Веднага показа че съм бременна. Имах чувството че сърцето ми ще изхвърши от щастие. Веднага се обадих на мъжа ми, който спеше и му казах новината, той каза "ок" и затвори...... и след 3 сек ми се обади и каза "Я повтори какво ми каза". После казахме и на родителите ни.

# 33
  • Мнения: 1 372
Изкрещях разбира се!!! Пожелавам ти скоро да имаш тази възможност!!!

# 34
  • Мнения: 2 197
За мен беше изненада. Казах на приятеля ми. На всички останали - чак когато започна да ми личи -6-тия месец.

# 35
  • Мнения: 630
При нас беше дълго чакан момент. 3,5 години се опитвахме да забременея и стана в момента, в който най-малко очаквах. Бяхме си платили такса за ин витро и се готвехме за него, а аз бях убедена, че този месец даже на теория няма шанс да се е случило. Аз бях най-изненадана от всички. Направих си 3 теста и след това ги показах на приятеля ми. Той също не повярва и каза да не бързам да се радвам, защото ми закъснявало само 2 дни, а имало жени с по 2 седмици и пак не били бременни. Аз обаче бях абсолютно убедена и вътрешно изпитвах невероятно вълнение. Неописуемо е с думи, когато си го чакал, сънувал, мечтал, изcтрадал по много начини...Пожелавам ти го от сърце.

# 36
  • Мнения: 728
На мъжа ми. Двамата се пулихме над теста #Crazy.. защото втората черта беше много бледа и после правихме още 1 след 10-тина дни, но казахме на другите чак след като ходихме да го видиме на гинеколог. Първо казахме на брат му а после на на родитлите ни. Което беше голяма гршка от моя страна, но това е друга тема на разговор.
Много ми се искаше да изкрещя на целя свят че ще имам бебе, но ние (мъжа ми) е суеверен и до 3-тия не казахме на никой друг. Hug

# 37
  • Мнения: 8 999
Теста направих сутринта, преди да тръгна за работа. Мъжът ми вече беше излязъл. Повиках малко, но помня, че доста танцувах - някакъв странен "Танц на радостта", с много подскоци и въртеливи движения. Когато останах без дъх, тръгнах към офиса и от вратата изкрещях: "Хора, бременна съм!".
Вечерта казах и на мъжа си.
До обяд на втория ден, вече знаеха всички, за които мислех, че би ги интересувало.

# 38
  • Мнения: 2 090
Бях сама когато направих теста,мъжа ми беше на работа.Мислех да го направя вечерта когато сме заедно,но не се стърпях.Когато видях двете чертички няколко секунди гледах втренчено без да мигам,после сърцето ми така заподскача че имах чувството че ще изкочи и с бясна скорост в главата ми нахлуха хиляди мисли Grinning.Помня само че доста време вървях напред-назад и не можех да си намеря място,едва се стърпях да не се обадя по телефона на мъжа ми...съобщих му когато си дойде вечерта.Беше ужасно щастлив от новината,щеше да ме смачка от силни прегръдки hahaha.Беше много хубав момент Heart Eyes.Сега като си спомних и пак ми стана едно такова хубаво Blush Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 522
Здравей!Пожелавам ти скоро и ти да се похвалиш с двете чертички! При нас бебката стана на третия месец, след като започнахме опитите. Понеже бях много нетърпелива все си правех тестове и бяха отрицателни, а аз се опитвах да видя втора чертичка и ги гледах по сто пъти с надеждата, че ще се появи втората. И така третият месец цикълът ми закъсняваше около седмица и мъж ми вика да изчакам още малко преди да си правя тест, за да не се разочаровам пак. Но аз не го послушах и си купих тест с намерението да го направя на следващата сутрин. Явно от нетърпение и желание да дойде по-бързо сутринта се събудих в 4 часа. Понеже много ми се пишкаше реших да се възползвам и да си направя теста в 4 сутринта. И така се появи втората бледа чертичка. Чувството в този момент не може да се опише с думи затова ти пожелавам скоро да го изпиташ и ти. Изтичах в стаята и събудих мъжа ми. Показах му теста, за да се уверя че наистина има две чертички и не си въобразявам. Той много се зарадва, но след десет минути вече спеше, а аз неможах да заспя въобще до сутринта.


# 40
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Здравей Hug
Ние пробвахме от година и след толкова отрицателни теста който сме правили през това време ве4е се бях отчаяла Sad, но в деня който си направих последния тест и видях двете чертички бях толкова щастлива че чак извиках Party
Мъжа ми разбра първи,след което майка ми,сестра ми и тн. Crazy

# 41
  • Мнения: 136
Не съм крещяла , но бях много щастлива. LaughingКазах само на мъжа ми по телефона , защото той работи в друг град. smile3552
Успех на всички с правенето на бебе! Grinning

# 42
  • Мнения: 1 103
И при нас стана за два три месеца като правих теста  EFP бяхме  заедно и много се зарадвахме и естествено казахме само на най близките по късно и на всички останали hahaha.
Пожелавам ти скорошно забременяване и да изкрештиш от радост  Joy.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз първо казах на най-добрата си приятелка, защото с приятеля ми се бяхме сдърпали нещо и без това втората чертичка беше много бледа. Вечерта се видяхме в една пицария, а преди това му бях пратила sms, че теста е положителен(явно нищо не беше разбрал). В пицарията не каза нищо и аз почнах да се изнервям, защото си мислех, че се прави на луд. Като си тръгнахме той се прибра и аз също си тръгнах към нас, но по пътя му пратих sms (малко изкривен, защото ме беше ядосал). После ми се обади и съобщение ми писа, а аз защото не му вдигах ме догони и ме гушна, погледна ме и ме попита какво означава sms-а. Вече си знаеше ама той да си попита и беше много щастлив. После си се прибрахме вкъщи и казахме на сестра ми.. беше интересен момент.. пожелавам ти го и на теб Hug

# 44
  • Мнения: 138
аз като разбрах веднага се обадих на мъжът ми, защото не можех да изтърпя да го чакам толкова време да се върне от работа. толкова съм била радостна като съм му се обадила,че на него  му е писнало да слуша едно и също( повторила съм му го 1000 пъти) и веднага всички негови колеги са разбрали радостната новина!

Общи условия

Активация на акаунт