Със или без кавалер на бала?

  • 6 484
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
При мен беше без кавалер. Целия клас бяхме решили така. След 12 часа на някои гаджетата им дойдоха да ги изконтролират, разбира се.

# 16
  • Мнения: 142
При събирането с рдонините ми беше с нас Simple Smile В колата бяхме заедно, изпрати ме до хотела. Като влизах ми се насълзиха очите, защото няма да мога да споделя най-хубавата си вечер с любимия човек. Имаме много силна връзка. Аз на бала си не си прекарах добре, но съм сигурна, че ако той беше при мен щеше да е най-малко с една идея по-хубаво. След това на дискотеката бяхме заедно.

# 17
  • Мнения: 4 965
В нашия клас бяхме 50:50. Едно от момчетата беше с гаджето си и едно от момичетата също беше с гаджето си /после се ожениха и 2-те двойки/, а останалите се бяхме разпределили помежду си.
Не бих взела гадже на бала, както и сега не бих водила половинката ми с мен по разни веселби и мероприятия с колегите ми.

# 18
  • Мнения: 35 962
спестих си мероприятието Simple Smile

# 19
  • Мнения: 46 511
Отидох с тогавашното ми гадже, баловете ни също бяха в 2 поредни дни, даже в различни градове  Crazy аз му бях дама на него, а той на мен.

# 20
  • Мнения: 42
Без кавалер! Като не познава никой трябва да му обръщаш внимание и няма да си изкараш добре. На мая бал преди години, съученичките ми, които си водеха гаджета изобщо не можаха да се отпуснат.

# 21
  • Мнения: 5 370
Бях с кавалер и за миг даже не съжалих. Ние бяхме 95% женски випуск, все пак, езикова гимназия, и би било яко скука.
 На сутринта се изпратихме с такси.
Което ми напомня, че тази година, на 21.05. се навършват.......18 години!!!!!!!!!! ooooh! ooooh! ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 038
На самият бал бях без кавалер, но тъй като настана известна скука в ресторанта, после се събрахме само приятели и кавалера, отидохме на друго място, където си изкарахме страхотно.

# 23
  • Мнения: 765
Бях с "любимият" , 5 години се водехме с него. Сега бих отишла с един, бих флиртувала с друг и бих си тръгнала с трети. Ама отде тоя акъл тогава...

# 24
  • Мнения: 173
Без кавалер.За мен това е събитие,което трябва да се сподели със съучениците си.

# 25
  • Мнения: 1 523
С гаджето си бях,просто и двамата завършвахме тогава.

# 26
  • MUC
  • Мнения: 297
Без. Изкарах си страхотно, невероятен купон стана.

# 27
  • Мнения: 4 733
Бях единствената взела приятеля си със себе си. Тъпо, много тъпо от моя страна Tired Гледаше на кръв всеки, който ме погледнеше и бях принудена да си седя на масата за да не предизвикам физически сблъсък Tired

# 28
  • Мнения: 1 813
Бях единствената взела приятеля си със себе си. Тъпо, много тъпо от моя страна Tired Гледаше на кръв всеки, който ме погледнеше и бях принудена да си седя на масата за да не предизвикам физически сблъсък Tired

 smile3521  как донякъде си личи,че сме от един град. То въздуха тук е такъв.  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз и още няколко съученици бяхме взели гаджетата си на бала. Наистина не е добра идея, но тогава изобщо не го мислехме - бяхме много сериозно обвързани.
Дори и да бях отишла без кавалер на бала, нямаше да флиртувам, или да си тръгна (и легна) с някой съученик... Струва ми се много глупаво и някак нарочно. Ако 4 години не съм имала симпатии към съучениците си, как на бала ще реша, че желая някого  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт