Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 47 - Или защо да четем...

  • 28 887
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 433
Ако има някой от Стара Загора, който живее на ул.Христо Ботев 186 или 86, чака го пакт в пощата  Peace Мята поръчка от 9.01. все още я няма  Sad

Все още не ми дава да поръчам  Sad, парите са внесени във врорник в карата ми, възможно ли е още да ги няма  newsm78 Как разбирате че са ви блокирали сума в карата?Само по разпечатките ли? В банката няма да ми дадат инфо, защото картата е на мъжа ми, а той няма как да отиде, защото е на работа  Sad Вече ми е много притеснено  Confused

Пробвай все пак да звъннеш в банката да ги попиташ. Моята също е на името на мъжа ми, но като му казах ЕГН - то и името, жената ми каза че има превод, не искаше само сумата да ми каже, но би трябвало да ти обясни ако имаш някакви блокирани суми.
Аз днес успях да платя, просто не е за вярване  ooooh!

# 61
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
Ако има някой от Стара Загора, който живее на ул.Христо Ботев 186 или 86, чака го пакт в пощата  Peace Мята поръчка от 9.01. все още я няма  Sad

Все още не ми дава да поръчам  Sad, парите са внесени във врорник в карата ми, възможно ли е още да ги няма  newsm78 Как разбирате че са ви блокирали сума в карата?Само по разпечатките ли? В банката няма да ми дадат инфо, защото картата е на мъжа ми, а той няма как да отиде, защото е на работа  Sad Вече ми е много притеснено  Confused
на банкомата ще разбереш

# 62
  • София
  • Мнения: 1 740
........... Как разбирате че са ви блокирали сума в карата?Само по разпечатките ли? В банката няма да ми дадат инфо, защото картата е на мъжа ми, а той няма как да отиде, защото е на работа  Sad Вече ми е много притеснено  Confused
В зависимост от банката. ПИБ предлага интернет банкиране и там се вижда всичко, блокирани, наличност, разполагаеми за плащане. Да си направи регистрация и ще го гледаш къде какво купува  Laughing Тъкмо ще следиш дали купува подаръци за любовници  Joy Шегувам се, да не се обидиш   bouquet

# 63
  • Мнения: 855
450 , успя да ме разсмееш макар че ми е плачевно, защото правя поръчка за друго момиче и нещата и почти свършиха  Sad Ама да кажа че той и да иска не може да купи нищо, защото картата съм я завзела тотално  Joy Сга по темата- подал си е документи за интернет банкиране, но все няма време да иде до банката за да си вземе кода  Twisted Evil Сега ще ходя до банката, незнам дали ще ми дадат инфо, но поне на банкомата ще видя  ooooh!

# 64
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Айде да ви зарадвам и аз веднъж.  Laughing Laughing Laughing На митница Пловдив има колети от Ла-редутчето. Моят е с поръчка от 09.01. и е там!!! Да не се юрнете веднага, че от 12.30 до 13,00 са в почивка.  Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 282
Момичета, аз съм новичка, вчера и днес поръчах три поръчки, като се стремих двете да са до 2 килограма. Има ли как да разбера още сега кои да търся на митница и кои в пощата?

# 66
  • Мнения: 314
Момичета ,моля за малко помощ .Зарибих една приятелка от Стара Загора като първа поръчка си е пуснала куфарче с гримове на стойност 20 евро +подарък тава ,днес е получила известие че пратката е на митница и дължи 142 лв . Това нормално ли е според вас .Доста е притеснена и даже се страхува да ходи на митница
А как разбра,че дължи тази сума?На моите известия също пише суми от порядъка на 130-140 лв,но плащам само 5.09  лв митническа такса.

Ходила е сега на митница и са й казали че стойността на стоката е оценена на 142 лв и дължи митническа такса 5 лв .
Аз така се притесних ,защото аз й препоръчах сайта ,че се шашнах повече от нея .

# 67
  • Варна
  • Мнения: 447
То май аз съм първата с получена поръчка от 14,01!

От кой град си? И аз чакам от 14.01 и трябва да е за пощата. Чудя се, да се пробвам ли да звъня, че последния път така ме сиктирдосаха, не ми се разправя пак. А пък ако получа известие не мога да го извадя от пощенската кутия, нямам ключ... Луда работа.


И аз моята я получих от 14-ти на пощата във вторник  Peace

# 68
  • Мнения: 1 756
Момичета ,моля за малко помощ .Зарибих една приятелка от Стара Загора като първа поръчка си е пуснала куфарче с гримове на стойност 20 евро +подарък тава ,днес е получила известие че пратката е на митница и дължи 142 лв . Това нормално ли е според вас .Доста е притеснена и даже се страхува да ходи на митница
А как разбра,че дължи тази сума?На моите известия също пише суми от порядъка на 130-140 лв,но плащам само 5.09  лв митническа такса.


Ходила е сега на митница и са й казали че стойността на стоката е оценена на 142 лв и дължи митническа такса 5 лв .
Аз така се притесних ,защото аз й препоръчах сайта ,че се шашнах повече от нея .


Откъде е пратката и какво стана , няма да плаща 142 лв

# 69
  • Мнения: 4 202
Момичета ,моля за малко помощ .Зарибих една приятелка от Стара Загора като първа поръчка си е пуснала куфарче с гримове на стойност 20 евро +подарък тава ,днес е получила известие че пратката е на митница и дължи 142 лв . Това нормално ли е според вас .Доста е притеснена и даже се страхува да ходи на митница
А как разбра,че дължи тази сума?На моите известия също пише суми от порядъка на 130-140 лв,но плащам само 5.09  лв митническа такса.

Ходила е сега на митница и са й казали че стойността на стоката е оценена на 142 лв и дължи митническа такса 5 лв .
Аз така се притесних ,защото аз й препоръчах сайта ,че се шашнах повече от нея .

Стига бе, как така 142 лв., да не би само 5 лв. да дължи?
Според мен в никакъв случай не трябва да ги плаща, а да си търси правата, франция е страна от европейския съюз и не се дълж никакво мито!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 447
много ме е яд ,какво да правя

С Американ Експрес платих преди няколко дни,нали си избираш видът на картата и после въвеждаш номерата(на АЕ кода е отпред 4 цифри)

# 71
  • Мнения: 3 094
Момичета ,моля за малко помощ .Зарибих една приятелка от Стара Загора като първа поръчка си е пуснала куфарче с гримове на стойност 20 евро +подарък тава ,днес е получила известие че пратката е на митница и дължи 142 лв . Това нормално ли е според вас .Доста е притеснена и даже се страхува да ходи на митница
А как разбра,че дължи тази сума?На моите известия също пише суми от порядъка на 130-140 лв,но плащам само 5.09  лв митническа такса.

Ходила е сега на митница и са й казали че стойността на стоката е оценена на 142 лв и дължи митническа такса 5 лв .
Аз така се притесних ,защото аз й препоръчах сайта ,че се шашнах повече от нея .

Стига бе, как така 142 лв., да не би само 5 лв. да дължи?
Според мен в никакъв случай не трябва да ги плаща, а да си търси правата, франция е страна от европейския съюз и не се дълж никакво мито!


И на мен ми е любопитно - това не е ли своеволие.......каква е тази митническа такса от 5 лв? Защо е? А защо в София се плаща 4 лева - няма ли някой компетентен за ни обясни?  Или пък някой с контакти в митници или пощи да получи компетентно обяснение?

# 72
  • Мнения: 1 251
Честито на пловдивчанки!!!!  Hug Аз чакам две поръчки чрез Змейковица и дано тези дни да дойдат! Peace
Та да не спамя темата-днес ми е дошла картата и съм много щастлива-довечера ще се мъча да направя първата си поръчка-успешна де-щото една вече опитах, ама не стана работата-та въпроса ми е от записаните от мен кодове досега за новата колекция най-голяма отстъпка пише, че дава код 65188 - отстъпка 18 евро за покупка над 60 евро-та има ли код, който да намаля повече от 18 евро сумата-може ли някой да даде ако при него е работил (дано и при мен да работи де)! Мерси предварително!

# 73
  • София
  • Мнения: 965
http://www.laredoute.fr/vente-les-chaussures-style-joggers.aspx? … e&pagesize=12
Момичета, продавам тези - номер 41 са - отговарят си - много за хубави но са ми големи  Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 938
някой да е поръчвал тези балеринки и сандалките? Отговарят ли си на номерата?

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9275509& … ue&ksource=-1


http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4605616& … ue&ksource=-1

Общи условия

Активация на акаунт