Re: Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 27 614
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
Мими, за момчето бих взела белия Дизел или Булгари Аква примерно, или СК In2u... За нея някой на Парис Хилтън- не се подвеждай по името, добри са и точно такива каквито търсиш Peace

# 31
  • Мнения: 1 645
Мерси  bouquet

А някой да знае нещо за мъжкия Ултравиолет:
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55628&CatgId=34

# 32
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
За момчето и аз предлагам Аквата - отговаря на описанието, което си дала Peace
а за девойката....хммм там е по трудно....аз си представям нещо което мирише на ванилия или на виолетки newsm78

# 33
  • Мнения: 1 645
За момчето и аз предлагам Аквата - отговаря на описанието, което си дала Peace
а за девойката....хммм там е по трудно....аз си представям нещо което мирише на ванилия или на виолетки newsm78

Аква ди Джио или Булгари Аква ?!

# 34
  • Мнения: 2 108
Мерси  bouquet

А някой да знае нещо за мъжкия Ултравиолет:
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55628&CatgId=34
Един от най-любимите ми мъжки парфюми. Може би ,защото го свързвам с определен мъж и има сънтиментална стойност за мен. Тежък, наситен,траен. Всъщност винаги го харесвам и го подарявам,не е само да сантименталност.
Аква-та на Булгари е доста различен от Ултравиолета.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
За момчето - Серджо Тачини или Jaguar, за момичето - Baby Doll на ИСЛ. Ванилия и виолетки - не й ли е малко рано на дейвоката?  newsm78

# 36
  • Мнения: 1 952
BABY DOLL YSL  как е?
Понякога ми се иска някоя отровно сладка миризма да си цъкна и се чудя дали да не си поръчам.

# 37
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аква ди Джио или Булгари Аква ?!

Имах предвид Булгари, но като се замисля и Джиото става май newsm78

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Сдобих се с Midnight Poison. Хареса ми много. Някак ми мирише на сладко от зелени смокини - незнам защо, ама ми става уютно.

# 39
  • Мнения: 389
Сдобих се с Crystal Noir EDP на Версаче. Капачката е по-голяма от парфюма.  Laughing

В описанието му пишеше "Резултатът е разкошен и същевременно свеж", аз да кажа - няма нищо свежо, само сладко е. От четири часа ми е на ръката, усещането е за сладост и кадифе. Една идея по-сладко от моя вкус, но нищо ... ще си го нося  Wink

# 40
  • Мнения: 1 243
Сдобих се с Crystal Noir EDP на Версаче. Капачката е по-голяма от парфюма.  Laughing

В описанието му пишеше "Резултатът е разкошен и същевременно свеж", аз да кажа - няма нищо свежо, само сладко е. От четири часа ми е на ръката, усещането е за сладост и кадифе. Една идея по-сладко от моя вкус, но нищо ... ще си го нося  Wink

Честито! Парфюмчето наистина не е хич свежо, но е тъкмо за студеното време според мен Wink И е мноого траен. А мъжо е луд по него, толкова го харесва, че чак и той се пръска! Mr. Green

# 41
  • на село
  • Мнения: 1 028
И аз го изпробвах онзи ден. Много е траен наистина, но още се колебая дали да си го купя. Струва ми се прекалено сладникав.... Можете ли да ми препоръчате някакъв по- дрървесен аромат /ама че го обясних  Rolling Eyes /. Пълна съм със сладникави парфюми , искам нещо по- различно за зимата.

# 42
  • Мнения: 389
Мерси, Bellucci  Grinning

Не че съм останала без зимни парфюми, имам и Чистата отрова, но нали мания ...  Crazy

Явно е наистина силен, понеже подчини и изличи всякакви остатъци от Chanel - Chance, с който бях.

Дано, дано ...  Party

# 43
  • Мнения: 35 988
И аз го изпробвах онзи ден. Много е траен наистина, но още се колебая дали да си го купя. Струва ми се прекалено сладникав.... Можете ли да ми препоръчате някакъв по- дрървесен аромат /ама че го обясних  Rolling Eyes /. Пълна съм със сладникави парфюми , искам нещо по- различно за зимата.

Chopard Madness

# 44
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ще си поясня питането. Влязох в мегашоп и в гет.бг и търсех Диориссима на ДИор. Стар аромат, който майка ми издирва от дълги години. И в двата магазина го има като тестер, само че ... когато отидох на сайта на ДИор - френски и руски, с ужас установих, че флаконът там е различен от този, който се предлага в двата магазина тук. Някой може ли да ми обясни? Едва ли разликата идва от факта, че тук са тестери.
Лятото забелязах  има много  флакони , които на са еднакви в България и навън.....

Общи условия

Активация на акаунт