Хотел на Св.Константин и Елена?

  • 6 255
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 250
Не е точно така, освен ако това не е пресна информация от тази година, т.е. ако не се е променило спрямо миналите сезони
Само гостите на Гранда полват заградена зона с чадъри и шезлонги и бар на плажа до хотел Рубин.
Долфин Марина и Рубин имат около басейните пясък, Долфин е на трева, има и дървета наоколо. Всеки хотел си има различен цвят гривна за AI и услугите се ползват само в хотела, в който си.

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
М.г. бяхме в Гранда.
Около нас имаше гости и от Рубин и от Долфин-Марина.
Е?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Според мен няма нужда от безмислени спорове. Най-добре е Клеопатра да звънне във въпросните хотели и да разбере. После нека сподели тук, за да знаем и ние  Peace

# 48
  • Мнения: 4 181
Момичета, понеже държа много на плажа заради малкия, а и аз предпочитам морето пред басейна (въпрос на вкус) се спрях в крайна сметка на Сириус бийч, където не се плаща и за малчо.  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 250
М.г. бяхме в Гранда.
Около нас имаше гости и от Рубин и от Долфин-Марина.
Е?
Спокойно мога и аз да ти отговоря в тоя стил, полза обаче никаква
На мен лично ще ми е крайно неприятно да отида с идеята, че ще ползвам чадър и шезлонг на плажа и най-вече, че има резервирана зона за гости на хотела, защото всъщност за това иде реч тука и да се окаже, че не е така. Или пък да се окаже, че приятели, почиващи в съседния хотел не могат да ползват басейна в нашия хотел, както се оказа 2007ма на същия този Св. Илия.
Така че, питайте подробно когато резервирате и четете между редовете на рекламите  Wink

# 50
  • Мнения: 342
Когато резервирах миналата година за Гранда се двоумях точно между Долфин и Гранда и обаждайки се в хотела миказаха че в цената за Гранда има и шезлонг и чадър на плажа.Ходехме всеки ден на плажа и имаше едно момче което обикаляше и гледаше гривните и предупреждаваше че зоната е само за гости на Гранда.Взимаше пари на тези които не са гости на хотела.

# 51
  • Мнения: 2 865
Ама това е само една малка зона от целия плаж която е оградена. Иначе плаж има достатъчно за всички. Единствено не съм сигурна гостите на Долфин кой плаж ползват този пред Рубин или пред Долфин Марина.

# 52
  • Мнения: 7 605
Момичета, да обобщим за Сейнт Елиас.
Доколкото разбирам най-много доволни има от Долфин.
Кажете ми моля ви само колко далече е от плажа.

То4но среЩу Долфин Марина е, само алеята ги дели.
И от мен един глас zа Слън4ев Ден, там плажът е дале4 по хубав от колкото на Св. Константин. Ние там ходим на плаж. Аzалията е то4но преди входа на Сл. Ден и има съЩо хубав плаж, но там има и бар тип лаунж и ми се видя малко по Шумни4ко  Thinking
Хотела е доста разчупен и шумно може да е само от едната страна, незнам, зависи и от дограмата, може да е шумоизолираща. Ако поискате вътрешна стая изобщо няма да чуят шума. Доколкото знам на плажа се плаща за шезлонг и чадър, но не съм сигурна, все пак това може да влиза в цената за гостите на хотела.

Нямах предвид стаите, а 4е на самият плаж може да е Шумно  Peace

Клеопатра, 4естита ви реzервация   bouquet

# 53
  • Мнения: 274
Имате ли впечатления от  хотел Атлант в курорта Св Константин и Елена

# 54
  • Мнения: 4 181
Честита ама  Confused Няма места за датите които искахме  Cry Вчера имаше, днес вече няма  Shocked

Моля ви опишете ми по-точно къде се намира плажа , който се ползва от хотелите от Сейнт елиас, защото честно казано нищо не разбрах  ooooh!
Плажа не е ли на концесионер и всеки да си плаща или?

И най-вече къде точно се намира, само разбрах че има стълби, но това не ми говори много  Rolling Eyes

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 841


Нямах предвид стаите, а 4е на самият плаж може да е Шумно  Peace

Клеопатра, 4естита ви реzервация   bouquet

Съжалявам, не съм те разбрала  Peaceл Да, наистина е шумно на плажа. Доста посещаем е и понякога става мале-мила

# 56
  • Мнения: 2 865
Влез в някой сайт за сателитни снимки и ще се ориентираш.
Хотел Рубин се намира на плажа, ако си в Лебед, Гранда, или Долфин, слизаш по едни стълби и вървиш надясно докато стигнеш до плажа. Нищо не се плаща, чадър и шезлонг си влиза в ол инклузив. Вчера гледах, че доста изгодни цени са обявили.

# 57
  • Мнения: 934
Честита ама  Confused Няма места за датите които искахме  Cry Вчера имаше, днес вече няма  Shocked

Моля ви опишете ми по-точно къде се намира плажа , който се ползва от хотелите от Сейнт елиас, защото честно казано нищо не разбрах  ooooh!
Плажа не е ли на концесионер и всеки да си плаща или?

И най-вече къде точно се намира, само разбрах че има стълби, но това не ми говори много  Rolling Eyes

Хубавия пясъчен плаж е южно от Рубин. Пада се под станцията на МВР.
Слиза се по стълбите на Рубин или по стълбите на МВР-станцията.
Аз лично ходя там, или на плажа на Азалия и Слънчев ден, ако не ме мързи.
Не съм била гост на тези хотели и не съм обръщала внимание на гривничките.

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 14:51 от scorpios

# 58
  • София
  • Мнения: 250
Моля ви опишете ми по-точно къде се намира плажа , който се ползва от хотелите от Сейнт елиас, защото честно казано нищо не разбрах  ooooh!
Плажа не е ли на концесионер и всеки да си плаща или?

И най-вече къде точно се намира, само разбрах че има стълби, но това не ми говори много  Rolling Eyes

Разгледай тези линкове: тук може да виждиш много добре двата плажа, които са най-близо. Разгледай и тук снимките на хотелите, на трета от посочения линк се вижда малка част от началото на плажа.
Ако си на Долфин, вървиш на дясно трябва да слезеш по стълби покрай Рубин. Вероятно може да се мине и през самия хотел и да ползваш асансьорите му.
Плажа е на концесионер, има чадъри и шезлонги, също и свободна част. Миналия сезон всички си плащаха, освен гостите на гранда, за които имаше резервирана оградена област точно до бара на Рубин, вижда се ясно ето на тази снимка (това е басейна на Рубин и след него започва плажа) - белите чадъри и шезлонги, поне за юли 2007 беше така. Плажа беше доста пренаселен. Има малък плаж и в ляво от Долфин, но май не е толкова добър - за там не знам.
Моят съвет е непременно да питаш за плажа като резервираш, явно има и други версии тук.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ей, голяма полемика за един плаж.  ooooh!
Като бяхме в Долфин, ходехме на плажа пред БОР (май беше). Като бяхме на Гранда, ходехме на плажа пред Рубин.
Ей, оцеляхме  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт