Реалното и виртуалното ми АЗ!

  • 4 005
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
  Ба ли га????  newsm78

  Тук съм много възпитан, иначе не.
  И не си показвам какъв съм като човек, това не е за всеки.

# 16
  • Мнения: 2 401
Почти съм сигурна, че реалния образ се различава от виртуалния. Мен например  хората ме харесват в реалния живот.  Simple Smile 

# 17
  • Мнения: 1 134
Имах аналогично преживяване с човек, който във виртуалността ми идеше да го разкъсам, а в действителност беше просто един жалък човечец, който буди само съчувствие...

Общуването ми, с повечето ми познати, е до толкова сплетено с виртуалното, че и да искам не мога да бъда различна. А и винаги ми личи, така че...

# 18
  • Мнения: 606
Мен например  хората ме харесват в реалния живот.  Simple Smile 

  И тук не си много гадна.... Само дето се заяждаш и така и не си излекува хремата.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Който ме познава да каже дали има разлика. Аз не намирам. Ама може и да страдам от раздвоение някакво...

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
Който ме познава да каже дали има разлика. Аз не намирам. Ама може и да страдам от раздвоение някакво...

# 21
  • Мнения: 4 555
Аз пък съм се опитвала да бъда различна и то много пъти. И не успявам.
Винаги нещо ме тегли да реагирам и да се държа така, както ми идва отвътре.
Даже нарочно съм се опитвала, ей така за експеримента, да се държа по различен начин, който не ми е присъщ. Написвам едно-две мнения по-различни и после пак съм си аз.
Мисля, че това с хората, дето били едни в реалния живот, а коренно различни в нета е някакъв мит. Пробвайте да не бъдете себе си за няколко дни и ще разберете какво имам предвид.

# 22
  • Мнения: 740
Същата съм си на сто процента с тази малка разлика, че реалното ми аз е далеч по-черногледо и песимистично. Старая се да коригирам това. Като че ли виртуално проявявам повече търпимост...

# 23
  • Мнения: 2 401
Мен например  хората ме харесват в реалния живот.  Simple Smile 

  И тук не си много гадна.... Само дето се заяждаш и така и не си излекува хремата.

Не се заяждам Татуууу, само казвам каквото мисля, липсва ми такт демек. Погледни емигрантките в  "Родители в чужбина" какво ме правят, а аз си трайкам, за да не се възприеме като заяждане.

# 24
  • Мнения: 2 309
Няма разлика. С много съфорумки общувам в реалния живот, не се крия, не вадя някакви тайни свои страни тук. Все пак може би една идея по заядлива съм тук.

# 25
  • София
  • Мнения: 625
Аз пък съм се опитвала да бъда различна и то много пъти. И не успявам.
 Пробвайте да не бъдете себе си за няколко дни и ще разберете какво имам предвид.

Не - нямам предвид да се правим на различни, а по-скоро да изглежаме различни!
Примерно: една приятелка ми пусна по скайпа: "Що?" и ми прозвуча много обидно, но след няколко дни забелязах, че ми го каза и в кафето, а не ми прозвуча грубо!
Струва ми се, че това особено личи когато си пишат мъж/жена!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
Виждате ли - двете ми личности в тази тема са съвсем еднакви... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 35 961
не знам дали има разлика и не ми пука Simple Smile

# 28
  • Мнения: 435
Аз  съм си аз, но не зная, как биха ме определили хора, които ме познават newsm78, би ми било интересно.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За 3,5 год. никой не ми се е обадил, че ме е разпознал... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт