Какво мислите за хората, които никога не са се женили

  • 5 541
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
И аз за Люси Костова си помислих първо. Но се сещам и за Свилен също  Mr. Green
А как беше един, с особена арменска фамилия?
Пак от английската катедра? newsm78

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
Свилен Станчев е ергенът.  Харесва млади студентки. Не знам дали му връзват още Simple Smile

Саркис Асланян е бил женен, него не го закачай, той е любимец на всички.

Но си мисля, че Борис ще пусне тема: Какво мислите за хората, които се развеждат?

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мисля си, че и аз съм тръгнала по техния път.
Ау, чакай де Simple Smile То оставаше на 21 за женитба да мислиш Simple Smile


Имаме такава семейна приятелка, на майка ми дружка, впоследствие и моя. Колкото майка ми е, т.е. 60. Изключително готин и свестен човек. Не знам съжалява ли, че не се е омъжвала - по-скоро мога да предположа, че може би понякога съжалява, че не е родила дете, било то и без брак (но това са мои спекулации). Факт е обаче, че е толкова далеч от образа на "стара мома", колкото това изобщо е възможно.

И от друга страна, има жени омъжени, с деца, които са стари моми, та дрънкат...

# 33
  • Мнения: 1 813
Мисля,че все някога трябва да го направят. Аз примерно бих живяла цял живот с мисълта,че съм пропуснала нещо. Колкото и незначително да е за други.

# 34
  • Мнения: 3 423
Стига да имат редовен секс, не са опасни.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Стига да имат редовен секс, не са опасни.

То пък женените се скъсват от секс по подразбиране и са абсолютно безопасни, значи.

# 36
  • Мнения: 4 965
Отскоро мисля само хубави неща. А и си е до човек. Запознах се преди седмица с невероятен мъж - красив, интелигентен, пробивен, "таран" в работата, мачо в живота и чепат до мозъка на костите си. Сам на себе си е напълно достатъчен - отдал се е на кариерата си и премерена доза забавления, а и подобен мъж не остава "на сухо". Разбира се, предварително ожалих жената, която евентуално би живяла с него, но засега няма изгледи да завърти такава, а и е млад - на 36 г. Та хубави мисли ми минават... Чак му завидях, защото е моят мъжки и далеч по-освободен вариант...
Е, има и другата крайност - някакви мазни, грозни, комплексирани мамини синчета, ама за тях нищо не мисля - абсолютно.
За жените без постоянна връзка - не знам какво ми е мнението. Лично за себе си вярвам, че една /да речем/ средно интелигентна жена  - независимо от външен вид или нещо друго - винаги може да накара някой мъж да си хлътне по нея, да й угажда на капризите и дори да се ожени за нея...
И то логиката ми е само по отношение на имането на дете. Иначе, сега и на този акъл - не бих се и замислила за семеен живот, колкото и да обичам съпруга ми или да обожавам децата ми. Ама пък е хубаво, че ги има до мен...
Но пък сега се сетих, че правилото също има изключение - и аз имам позната, която не се е омъжвала, няма деца, страшно красива и интелигентна жена /на 46 изглежда като 33-34 г./, има невероятен приятел - глези я, угажда й, обожава я... Но пак стигаме до там, че тя е била възпрепятствана по определена причина да създаде семейство и сега оппределено й липсва дете - жените имат биологичен часовник, за разлика от мъжете и определено ми е трудно да приема жена "таран", без да потърся и друга причина да е сама, освен мачовщината при мъжете...
Много започнах да философствам май тази вечер...

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 22:51 от azaf

# 37
  • София
  • Мнения: 2 381
                     Мисля, че са имали повече свободно време, повече са чели и в крайна сметка пускат грамотно написани теми.
Ха-ха-ха. Това ми хареса.
Ами, аз съм на 28 г. и нямам желание за брак. Добре си живеем с приятеля ми и така. Обясняват ми някои хора, че след като подпишем сме щели да станем по-отговорни и т.н. Не мисля, че някакви подписи ще ни направят по-отговорни.  Naughty Вече 7 г. сме заедно, минали сме през много трудности и никой от двама ни не е изоставил другия.

# 38
  • Мнения: 3 423
Една позната бабка казваше:

Една дУша, една гУша.

Тоест, живот без компромиси.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз първо за Лили Иванова се сещам.
Иначе имах колежка, ако не ми беше споделила, че е неомъжена и възрастта си, никога нямаше да се досетя. Много лъчезарна и младолика.

# 40
  • Мнения: 4 965
Една позната бабка казваше:

Една дУша, една гУша.

Тоест, живот без компромиси.

Ееееех, Лиске...
Защо ли не съм я познавала тази бабка навремето.
Ама мен ме гони лека депресия и силна меланхолия, ама това защото смених рязко климата - пролет, цъфнали люляци, море, спа, хормони, мани-мани...

# 41
  • Мнения: 5 877
Какво да мисля, тяхна си работа абсолютно.
Жените често са много интересни, успешни в работата си, пътуват, веселят се, начетени, осведомени и т.н. Имам чудесни приятелки от този тип.

# 42
  • варна
  • Мнения: 1 830
Така са решили, така са направили Whistling

# 43
  • Мнения: 2 401
Мисля,  че са просто перфекционисти, прекалено взискателни, прекалено трезвомислещи. Това, по отношение на жените. А за мъжете -  хмм там има проблем.. по-далеч.

# 44
  • Мнения: 282
Нищо не мисля... не е моя работа да мисля по този въпрос.
Всеки има право на личен избор, по-скоро си мисля много кофти неща за тези, които си пъхат носа в чуждите работи.

Общи условия

Активация на акаунт