Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 212
Цитат
Гълъбин Боевски: Днес си подавам оставката

19 април 2008 | 14:27 | Агенция "Фокус"

София. Не искам личните ми проблеми да се прехвърлят върху групата и партията, от която съм избран, така че ще си подам оставката като общински съветник. Това каза пред Агенция “Фокус” щангистът и общински съветник от ГЕРБ Гълъбин Боевски, чийто син – Пол Боевски вчера се самопростреля с газов пистолет в училище.
Има проверка, каза още Боевски. Той допълни, че още днес си подава оставката и е разговарял с председателя на ГЕРБ Цветан Цветанов.
Боевски ще подаде оставка до председателя на Столичен общински съвет Андрей Иванов, Централната избирателна комисия и съответно до Общинската избирателна комисия в София.
Боевски заяви, че още вчера е взел това решение, тъй като е обмислял различни варианти.
Не се чувствам виновен за нищо, но съм на такъв обществен пост, че трябва да предприема нещо заради глупостите, които е направил синът ми. Той е добре, но аз трябва да сърбам попарата, която е надробил”

Не мога да повярвам направо.  Shocked Да не би бат Бойко наистина да докара новия морал в българската политика.
Вчера той (бат Бойко) каза, че ще помоли Г. Боевски да си подаде оставката като общински съветник от ГЕРБ, във връзка със случая със синът му, който носи в училище газов пистолет.
И днес, о чудо, Боевски наистина си подава оставката след скандала със синът му.
Не мога да повярвам направо, че нормални европейски практики политици да си подават оставките след като са замесени в такива скандали могат да се случват и в нашата държава. Бат Бойко взе да ми се издига в очите. Още повече че си спомням и друг случай - димитровградският цар на чалгата - Митьо Пайнера - се беше сложил водач на листата на общинските съветници от ГЕРБ в Димитровград. Бареков една сутрин бъзикна бат Бойко, че уж не искал държавата ни да става чалгаджийска пък сложил Митьо Пайнера начело на листата си в Димитровград. Бойко каза че не знаел за този случай и още на другия ден Пайнера го нямаше вече в листата на ГЕРБ.
Чудо на чудесата - нима в България вече се е родила една наистина европейска партия с истински европейски лидер, който има авторитет и може да отстранява компрометирали се лица.

# 1
  • Мнения: 3 423
Жалко!
Аз пък си помислих, че темата е
за деколтето на Ангела Меркел.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Еииии знаех си аз че трябва да стана член на ГЕРБ.

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Меркел много запазени ги вади...

надали Боевски го е направил заради случая... Може вече просто да му е омръзнало Simple Smile

# 4
  • Мнения: 982
надали Боевски го е направил заради случая... Може вече просто да му е омръзнало Simple Smile

Той нали от скоро е общински съветник, не вярвам да му е омръзнало.
Аз мисля, че е заради случая.

# 5
  • Мнения: 1 114
Меркел много запазени ги вади...

 

Меркел много се е "отворила"... Ами как няма да са запазени? Нали не са използвани.  Laughing

# 6
  • Мнения: 5 370
Ех, Борисе, Борисе, ама как може да си толкова наивен?

По би ми било интересно да коментирам на Ангела Меркел.....очите. Сините.

# 7
  • Мнения: 212
Ех, Борисе, Борисе, ама как може да си толкова наивен?


Защо да съм наивен. Човекът подава оставка заради скандала със синът му. Честна и достойна постъпка. Да не говорим за Румен Петков и другия Румен колко време трябваше да ги молят да напуснат....

# 8
  • София
  • Мнения: 5 606
А някъде да видя да пише, че оставката е приета? newsm78 Почти съм сигурна, че няма да я приемат. А партия с морал...и то точно бате Бойко  Joy

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А някъде да видя да пише, че оставката е приета? newsm78 Почти съм сигурна, че няма да я приемат. А партия с морал...и то точно бате Бойко  Joy
Готова ли си да се обзаложим, че ще бъде приета. Нали самият Борисов каза, че ще го помоли да напусне, ако се установи, че синът е виновен.

# 10
  • Мнения: 1 941
Чудо на чудесата - нима в България вече се е родила една наистина европейска партия с истински европейски лидер, който има авторитет и може да отстранява компрометирали се лица.
Роди се истинския европейски лидер! Да, роди се от пожара в житата!  Joy

# 11
  • Мнения: 274
Лиси, здравей отново Simple Smile

На Вашата канцлерка, циците и като хляб Добруджа....Simple Smile

# 12
  • Мнения: 606
Да не би бат Бойко наистина да докара новия морал в българската политика.

  Ще.

# 13
  • Мнения: 274
Да не би бат Бойко наистина да докара новия морал в българската политика.

  Ще.

Ама друг път.

# 14
  • Мнения: 606

  Именно де! За такова "ще" иде реч.

# 15
  • Мнения: 152
Да не би бат Бойко наистина да докара новия морал в българската политика.

  Ще.

Ама друг път.
поне има някаква надежда... която е различна от Михайлова!

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Явно не се чули втората част,че Борисов ще приеме оставката,след като направи проверка по случая. А щеше да накара Боевски да си я подаде,ако се докаже,че е отговорен за действията на сина си. Аз ли да съм отговорна за действията на сина му се чудя?
Боевски дали случайно е станал съветник или го е искал,че да му и омръзне. Има да си върши работа човека,ами сина му го изложи.Такова нагло същество не съм виждала скоро.

# 17
  • Мнения: 274
Видяхме им морала на ченгетата...Предполагам сте чели притурката на Капитал в миналия брой...

# 18
  • Мнения: 5 370
Видяхме им морала на ченгетата...Предполагам сте чели притурката на Капитал в миналия брой...
Абсолютно сме, поне някои. За мене това е, в общи линии, единственият вестник, който чета напоследък.
Абе що не слушате бате си Сели, бе? Нищо, че всичко го обръща с главата надолу, ама ако умеете да четете между редовете, доста важни неща ще разберете.
(Сели, даже и рима си има  Mr. Green)

# 19
  • Мнения: 3 423
Абе що не слушате бате си Сели, бе? Нищо, че всичко го обръща с главата надолу, ама ако умеете да четете между редовете, доста важни неща ще разберете.
Ами да, като ми казва "Лиси, здравей", ясно е,
че иска да съм следващата канцлерка, щото
откъм прическа, цици и шалове го докарвам.
Но трябва да работя върху погледа и стойката.
Права си, Жозет, безумно си права. Новият морал.

# 20
  • Мнения: 3 827
е , то има ли по-компрометиран от Бойко Борисов ?
самото му присъствие в политиката е повече от показателно за морала там

# 21
  • Мнения: 624
"Всяко чудо за три дни!"  Laughing

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Лиса като е тръгнала за канцлер поради цици, шалове, стойки и врътки, то аз тогава да се огледам за Даунинг стрийт  Mr. Green Че подобни релефи мисля биха били от нужда и полза на стара Англия Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 423
Лиса като е тръгнала за канцлер поради цици, шалове, стойки и врътки, то аз тогава да се огледам за Даунинг стрийт  Mr. Green Че подобни релефи мисля биха били от нужда и полза на стара Англия Simple Smile

Новият морал в политиката трябва
да е хем нов, хем да е морал. Тоест,
какъв по-добър избор от нас двете.

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
За канцлер и министър председател дали ще стигнем не зная, че не сме им граждани на страните, но поне едни евро-депутатки може да станем Simple Smile Нали наскоро обсъждахме морала на Меглена Кунева Simple Smile

П.П. И аз съм за вагиналния оргазъм!!! С две ръце и ...

Общи условия

Активация на акаунт