Отговори
# 15
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!
Аз днес трябваше да съм на плодове, но мама имаше имен ден и го смених за белтъчен, та познайте как се нахраних, ядох белтък и салата, но после бонбони, сладоледче, оплесках се отвсякъде. Но утре ще съм на плодове, ще пътувам и ще си нарежа едно кило ябълки за изпът.
Желая ви спорна следваща страстна седмица   bouquet

# 16
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Как сте фиданки?  bouquet
Мумми - от твоите уста, в божиите уши. Praynig Hug Heart Eyes newsm51
Звезди - предполагам, че е нормално да има падане на темпото на свалянето на килцата.  smile3529 bambam perko fiuuuuuu
Ванко ту е по добре, ту пак дига температура. Но поне вече не го боли ушето, Лекарят каза, че му трябват най малко 3 дена да почне да действа антибиотика. Praynig newsm46 yu5 smile3524
Утре ще се тегля след плодовия, но това което ми направи впечатление, че в къщи най малкия номер дънки са ми 40 номер - 2 чифта и двата са ми малко големи? 38 номер не съм пробвала, но не съм носила от хиляда години. За горе не си и помислям за такъв номер все още. Sad Аз и без това от хиляда вида спорта съм си горе по широкичка, а и шкембачко май без упражнения няма да изчезне. newsm78 bishop newsm39
Дори и съм се замислила едно седмично почистване на цялата къща и двора, защото след седмица Ванко е 2 седмици във ваканция. Ще падне голямо чистене.  hahaha Joy
 newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash 1dishes newsm71 badscale goodscale badscale goodscale smile3508
 smile3525Лека вечер момичета.
П.п Мумми - поничката не беше никак вкусна( аз и не обичам де), но нямаше нищо друго което да ми пасне в разрешените за работа неща. Sad

# 17
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
 smile3505Светли - един път, всеки може да прегреши. Утре пробвай и малко повече движение. newsm67Честита ти именичка, да е много щастлива и усмихната.  ura newsm18
Луизи само наднича. photo smile3509 gydi newsm51 Разказвай как мина палаткуването? Искаме и снимки ако има?

# 18
  • Мнения: 3 804
звезди-ако я пускаш по нощите ще е по добре Laughing
mummy -дано Praynig
аз днес дадох диетата на още ено моми4е и и казах 4е всяка седмица ще я от4итам bowuu
днес бях на белтъ4ини и добре си изкарах,спрях в 16,пък аз и  кантара -да видим кой ще победи
sterje-дано да се оправите по бързо

# 19
  • Мнения: 113
Момичета, здравейте  Hug

Цвети, честит иман ден, да ти е живо и здраво името  :bouquet

Момичета, много мило че искате снимки, ама с сестра ми ми връчи децата си и просто нямаше как да правя и снимки  Embarassed Много хубаво прекарах с тях, само в игри, обаче.....  Embarassed ами, такова... то чистия въздух и игрите нещо ми отвориха апетит, та направо съм за бой, много се срамувам  Embarassed утре съм на плодове, та дано малко намаля пораженията, сега съм и пред МЦ, така че кантар не искам да виждам още 10 дни поне Crossing Arms

Честито на всички минусчета, и дано се справяте по-добре от мен... всеки се справя по-добре от мен всъщност  Blush

Досега четох писаното и много се радвам и на новата тема, браво Звездичка   newsm10

dtti не надничам, а чета, чета и пиша   bouquet

# 20
Не трябваше толкова рано да коментирам.. съвсем се изложих днес.
Преядох със меденки за вечеря - дори и след 8 ядох, и одеве не издържах и си отчупих парченце хляб с лионска наденица.. този въглехидратен ден ми е най-ужасен.  Cry Дано утре нямам плюс, макар, че доста ме съмнява след това ядене, дето му ударих.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 7 914
ГАЛКА - МАЛКА

браво на теб щом ти е любим ...това се казва диетуване Hug

svetly_поводът си е повод, нали? Hug

sterje

 Hugкога му е 3-ят ден на Ванко? Thinking

dtti
може и това да стане ...особено след няколко дена Whistling

luizi

незаменимите моменти с децата не струват някаква си диета Hug

nevinnata

какво хапваш по принцип във въглехидратен ден? Thinking

# 22
  • Мнения: 1 073
 bye  Аз се завърнах от Свищов и си взех изпита  smile3535  (със 6  Wink )
Звезди първо да ти благодаря за табличката bouquet и да ти кажа за спагетките  , с месцето не ми е трудно, защото не консумирам такова.
  В крайна сметка рано си вех резултатите и си путувах за София и тъй като бях по пътя и мина 20:00h минах само с обяда там (едни печени картофи и салатка домати и краставици с МНООООГО магданоз (в събота ми беше ден за бобови и варива),а днес хапнах доста разнообразни неща, но  от всичко в ограничени количества и утре съм на ПЛОДОВЕ и започвам пак  newsm39 jump
  kaliakra     да ти кажа за бира се сещам рядко,но като се сетя докато не си пийна една чашка не мирясвам и си чаках въглехидратния ден с нетърпение...  Simple Smile (който беше днес) и с вечерята си разделихме една биричка с майчето (която също е  на тази диета).Газираните напитки не са моите напитки, но виж бялото вино много често ме изкушава.
   Ох аз с това пълнолуние не мога да мигна, а утре съм на работа. Обаче ще взема да пробвам  1countingsheep  защото утре пак ще се чудя защо ми звъни алармата и къде трябваше да ходя ( както често ми се случва  newsm62 ) .

# 23
  • Мнения: 114
ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!
Днес съм на плодове.Смятам тазе седмеца да ни се меря и да вечерям само със салати.Дано кантара тръгне надолу.


Tonichka ,браво за изпита!ИСКАМ ПАК ДА СЪМ СТУДЕНТКААААААААААА!!!


НА ВСИчКИ ЖЕлАЯ УСПЕШНА И УСмИХНАТА СЕДмИцА!  love001  love001  love001 newsm51  love001  love001


нАлИ ЗНАЕТЕ ЗА ДЕЙСТВИЕТО НА мНОГОТО мАГДАНОЗ newsm53 newsm53 smile3503

# 24
  • Мнения: 130
ДОБРО УТРО!


Как са диетуващите днес? Аз снощи се ядосах много и малко прегреших след 20:00ч.! Но ще се реванширам! Иначе вчера за първи път ядох яйца по панагюрски  eat - много вкусни! Днес на варива, още не съм решила - за сега ябълка, пък после ще видим  Grinning

Tonichka - браво за изпита

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро сладуранки  Hug
Аз вчера се провалих с лунната диета,но пък от днес започвам с вас  Peace - тъкмо мъжо ще пътува извън града на мач и няма да го има цял ден за да ме дразни като яде  Wink От снощи имаме гост-един сърбин/колега на мъжът ми/ и сега им приготвям бутер банички.........така вкусно миришат,но smile3505 и от днес съм желязна  smile3521 Защото искам после да съм така  goodscale а не така  badscale
Е това е засега-после ще се включа пак
Лек и успешен диетичен ден  Peace

# 26
  • Мнения: 487
Здравейте момичета,благодаря за хубавите пожелания   love001 Като цяло празникът мина отлично,но аз съм с 500гр. отгоре смених плодовия за белтъчен ден,но явно количеството ми е било в повече smile3511  Embarassed  затова днес ще съм на плодове,ще ходя и на тае бо,та дано се получи нещо,времето е хубаво ще има и повече разходки с  newsm32 1strollerЖелая ви лек и успешен ден   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 350
Добро утро момичета!!!!

      Днес съм на белтъчини, но в службата имаме рожденник и ще видя какво най-малко да прегреша. Вчера бях на два банана и две ябълки и малко сурови бадеми, а и едно блокче шоколад Embarassed, че дъщеря ми е цветенце.
      Сутринта кантарът пак беше около -12.5, така че вече един цикъл след водния ден го запазвам и мисля Звезди, ако можеш  да го отразиш в табличката.  Praynig
       Имате ли идеи как да се справиме с диетата и Великден. Дали да разместваме. На мене ми се пада въглехидратен. Козунак и салата добре, за яйцето ще го броиме полвин прегрешение, но месо.....? newsm78
       Успешен ден на всички!!!

# 28
  • Мнения: 389
ДОБРО УТРО,МОМИ4ЕТА !
При мен кантара продължава да е непостоянен,ту на горе,ту на долу. И мисля ве4е,ако мога да хапвам по-рано или ако не мога само салата. Последната седмица и половина само няколко стотин грама и то не сигурни,така 4е трябва промяна.
Tonichka ,браво за изпита! Добре 4е моите ве4е свър6иха да си мързелувам на спокойствие  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 178
добро утро

нещо тая диета май не е замен ние излизаме по4ти всяка събота и неделя и ми е трудно да съм режимна и само прегрешавам и после се оплаквам

желая ви лек диетуващ ден

Общи условия

Активация на акаунт