Въпрос за секциото

  • 2 411
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Мисля,че ползваха изследванията от ЖК-то. И преди съм оперирана с пълна упойка и предполагам, че за това не ми направиха тест за алергии...

# 16
  • Мнения: 2
И мен ме приеха предния ден,но не ми правиха никакви изследвания тогава, а чак на следващия ден.Аз смятам, че не е нужно да те приемат по рано те изследванията за кръвна група и за алергии стават бързо,така че ще ти ги направят на самия ден когато ти е секциото.Успех! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 498
Мен също ме приеха 2 часа преди секциото-не са ми правили специални изследвания.....като ме приеха ми взеха за кръвна картина и кр. група...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Мен ме приеха 3 дни по-рано. Правиха ми ЕКГ освен другите изследвания...

# 19
  • Мнения: 266
3–4 дни преди секциото ходех за да ми правят всички необходими изледвания,приехаме вечерта,защото операцията беше за 8.30часа.(беше планирано).Леко раждане и пиши да се похвалиш

# 20
  • Мнения: 311
Приеха ме в деня ПРЕДИ насроченото секцио. Правиха ми изследвания, включително за алергии към упойка, кръвни изследвания и т.н. Според мен е редно да има такива изследвания.

# 21
  • Мнения: 728
Моето беше по спешност, така че нито изследвания нито нищо не са ми правили. Отидох в 8 и 30 в отделението към 9, 9 и нещо  се разбра че нямам разкритие и не може да се предизвика никаква родова дейност в 10 вече бях упоена на операционната маса.

# 22
  • Мнения: 681
Не се притеснявай мила.Моето секцио се наложи след като един ден се пробваха разл. варианти за предизвикване на нормално раждане,изпратиха си ме вечерта в къщи и ми казаха,ако вечерта не получа контракции или спукване на водите да се готвя сутринта за секцио.Та сутринта точно преди секциото ми направиха всички необходими изследванияУспех  Peace

# 23
  • Мнения: 1 477
Изследванията ми ги направиха ден преди секциото.А тестовете за упойката-преди самата операция.Пожелавам ти всичко да мине добре   bouquet

# 24
  • Мнения: 994
Ако се съмняваш, че може да имаш проблеми с упойките си направи тест.
Леко ражане.

# 25
  • Мнения: 1 029
Въпреки, че нямах планирано секцио, ме изпратиха да си направя тест за алергии. Струва ми се, че е хубаво, даже задължително,  да се направи от всяка бременна.

# 26
  • Мнения: 4 335
Секциото ми беше по спешност,никакви тестове нямам спомен да са ми правили.Не се притеснявай и леко раждане Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
Моето секцио беше планирано от днес за утре. В деня преди операцията ми направиха някаква проба - няколко чертички на ръката, взеха ми кръв и имах среща с анестезиолог. За друго не се сещам.

# 28
  • Мнения: 4 371
Здравейте. След седмица ми предстои секцио. Но гинеколога, който ще ми го прави не спомена за никакви предварителни изследвания преди операцията. Имам предвид, че ме вика сутринта в деня на операцията. От приятелка разбрах, че на нея са й правени изследвания няколко дни преди това за напр. алергия към упойка, антибиотици и т.н. Мисля си дали лекарят не е предвидил такива преди операцията. И за да не го притеснявам по телефона се интересувам има ли и други майки, извикани в деня на секциото без изследвания и направени такива преди операцията.
Защо не го попиташ има ли намерение да ти прави тест. Това е важно и не е за пренебрегване, но в някои болници не го практикуват, уви.

# 29
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Приеха ме един ден преди секциото,правиха ми разни изследвания и на следващия ден беше операцията

Общи условия

Активация на акаунт