Изобщо има ли 10 месечни, които спят непробудно нощем?

  • 2 969
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 897
Със сигурност има, но  и моето не е от тях.

# 31
  • Мнения: 2 757
Ники , Детегледачка имам, но я ползвам само да си играе с децата докато аз свърша неотложни неща по къщата и себе си. Идва през деня за 5 часа, ама нямам време да легна през това време, особено сега като е хубаво времето и предпочитам да я използвам да изведем заедно децата навън, щото сама не мога. Пък и по начало през деня не мога да спя, така съм си от как се помня. Рядко ще ми се случи и то навън трябва да вали или изобщо да е много гадно, щото ако е хубаво времето и не мога да спя. Може да не съм нормална, всъщност най-вероятно е така, но това е положението.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Мисля, че си съвсем нормална, но доста преуморена жена.
Аз без сън не мога да карам, направо ставам като парцал и съм в някакво странно състояние, все едно халюцинирам.
Иначе и аз не обичам да спя през деня.
Да имаш близнаци иначе е много хубаво ... отстрани.
 Hug

# 33
  • Мнения: 2 757

Да имаш близнаци иначе е много хубаво ... отстрани.
 Hug

Явно е така, въпреки че лично аз, винаги съм си знаела, че е ужасно и съм се молела да не ми се случва. Явно съм имала някакво предчувствие, защото в интерес на истината, трудността не идва толкова от бройката, че са две, а че са си трудни деца - чувала съм за много добри и кротки близначета, които се гледат по-лесно и от едно. Иначе бяхме голяма компания, когато оповестих, че очаквам близнаци. Всички много се радваха, честитяха ми, базикаха ме. Само една жена седеше сериозна и дори леко ужасена. Оказа се, че тя е отгледала близнаци. Каза, че няма нищо весело в това, че докато нахранела и оправела едно и след това била толкова изморена, че нямала сили за второто. И изобщо личеше си, че спомените и никак не са приятни

# 34
  • Мнения: 1 197
Ние сме на 4месеца и си спим цяла нощ.Спокойно и твоят ред ще дойде да се наспиш

# 35
  • Мнения: 2 757
Ние сме на 4месеца и си спим цяла нощ.Спокойно и твоят ред ще дойде да се наспиш


Ооо гаранция, като се споминем всички ще си починем веднъж завинаги  Laughing
Бе дано не се стигне до там, че да се  наспя в лудницата - предпочитам да не спя изобщо отколкото там да си хъркам на воля  Joy
Навремето като бременеех ме бяха прибрали в болница за задържане, щото бяха преценили, че с дете като моя Давид не мога да пазя постелен режим в къщи. Верно там се наспах и си починах, но пък колко се притеснявах за Давид през цялото време,  ooooh! щото тогава за пръв път на баща му се наложи да се грижи за него по-дълго време от час-два. Направо си скъсах нервите и накрая не издържах и избягах от болницата. Верно, че родих преждевременно, но вината не беше на Давид, а на майка ми, която така успя да ми вдигне адреналина, че след 2 часова среща с нея вече пътувах към болницата прогизнала в кръв и с 5 см разкритие #2gunfire

# 36
  • Мнения: 236
Nikifin, , a дали няма да помогне, ако вземеш децата при теб в леглото? Знам, че не е ''възпитателно'', но поне ще се наспиш. Моята принцеса е невероятно кротко дете, но се буди поне 4 пъти през ноща и затова спи при нас - като се размрънка й давам млекце и готово. Аз имам братя близнаци и знам колко е трудно. Опитай да вземеш децата при теб - важно е ти да се наспиш и да си спокойна, защото от опит знам, че НЯМА КАК децата да са спокойни, ако майка им не е. Само нещо леко да се напрегнеш и детето го усеща веднага, напряга се и то, и така...Желая ти успех и спокойствие!
П.С. А по въпроса - моята кукла е вече на годинка и се буди по няколко пъти на нощ

# 37
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
ооо ники съ4увствам ти искрено.мога да си представя колко ти е трудно.аз също отка4ам от умора,хем моите са 2 ,а голямото ми е що годе кротко и смао с е гледа по4ти.не мога да кажа,4 е и бебето ми е супер ревливо,но си е нервак и със спането  е много труден.ве4е и навън се нерви и реве.а помощ от никъде нямам.
но трябва да сме силни и да издържим...все някой ден след 2-3 години ще по4нат да спат.не знам в дания има ли хомеопати,но на нас за каката много ни помогна хомеопатията.тя беше супер ревлив а и крива,много боледуваше от яслата,а откак сме на хомеопатия се промени много и сега е добри4ка и по4ти не боледува.оба4е за съня на бебето никой не може да ми помогне Cry

# 38
  • Мнения: 239
И моят бебок от около 3-месечен спи непробудно нощем (спи при мен в леглото, незнам дали има някаква връзка  newsm78). Първо започна до към 6 сутринта да нанка, после постепенно удължи спането до около 8. Обаче за сметка на това през деня е  moresmile  jumpuu newsm19   nuts newsm68  rotfImbo  261uu #Milti  jumpuu icanfly и направо понякога едвам се издържа, няма кротване това дете през деня  #Shocked

# 39
  • Мнения: 630
Откакто е отказала нощното хранене на 2,5 месеца, дъщеря ми си спи по цяла нощ. понякога помрънкав, но си заспива пак и не се налага да ставам. за почти 2 години аз съм имала сигурно не повече от 3 безсънни нощи общо с нея. Но пък и досега не мога да изпия 1 кафе навън на спокойствие. Различни бебета -различни нужди и характери.

# 40
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ставах всяка вечер да давам мляко по няколко пъти,и досега ставам да и правя мляко като се разциври.Просто всичко го правех в просъница и не ми се отразява на съня.Обаче детето има железен режим,който не се променя от никакви обстоятелства.Ако нямаше режим щях да полудея просто-цял ден да я гоня и цяла вечер да правя стойки и чалъми-НЕ!При мене няма хънта-мънта.9ч.е в леглото и спи до 8 сутринта.Понякога пие и мляко.Все си мисля,че спокойния съм се дължи на хубавото уморяване през деня.

# 41
  • Мнения: 179
Моето  Peace От 6м спи от 8 до 8 ч,но аз май съм късметлийка  Wink

# 42
  • Мнения: 610
Моето бебче беше на 17дни като спря да се буди да яде нощем.И от тогава до днес си спи без проблеми и денем и нощем.Много рядко се случва да изплаче на сън,но не се буди.През деня си спи около 3часа следобеден сън и всичко е OK.Както виждам явно съм късметлийка. Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 953
Моето и до сега не спи непробудно, все се буди за нещо.

# 44
  • Мнения: 1 049
Има да.  Grinning Дьщеря ми откакто навьрши 7 мес. спи непробудно цяла нощ. Тогава отказа и нощното хранене. Буди се само ако нещо я мьчи - зьби, хрема или когато болна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт