От два дни ревем неистово когато излезем навън

  • 1 085
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 268
А дали няма да свикне така на ръце като е навън и да не иска още повече в количката?  newsm78 Аз за това като сме навън не я нося.Само като сме на кафенце я разнасят и й се радват.Иначе- 1stroller  Grinning

Ами не знам. Според мен си е период - сега изведнъж си отварят очите за света, всичко го впечатлява (моя син ококорваше ей такива очи  Shocked като види листата на дърветата как се мърдат  Laughing ). После все пак започват да стоят изправени в количката и да се оглеждат (Бобо преди 2 месеца някъде откри, че може да седи в нея наведен на пред и да се държи за борда отпред и да се оглежда навсякъде и само така се вози сега, даже и да мрънка като излизаме, в момента, в които сме вече отвън пред блока и млъква и започва да се оглежда - хора, коли, камиони).

# 16
и моето бебе много гледа листата, catty m. може би наистина му е такъв периода.  бебко е на 3 месеца и половина. 

# 17
  • Мнения: 9 973
все още не му е интересно,по-нататък ще се оправи Wink

# 18
  • Мнения: 9 814
все още не му е интересно,по-нататък ще се оправи Wink
Напротив точно тогава околния свят започва да става интересен на бебето и то започва да го изучава с интерес.

Предполага се, че през 3-ия  слуха и зрението на бебето се развиват с бързи темпове.  Всички нови шумове и миризми, които достигат до него, може да плашат твоето бебче. И съответно за това да плаче, когато е навън.

# 19
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
От два дни ревем неистово когато излезем навън

Явно бебето гледа от теб. Ако спреш да ревеш ти, може и то да последва примера ти.

baibibi, далеч не си оригинална, уви!
В този форум (в повечето случаи поне е така) хората пишат когато действително имат проблем, искат да споделят, или търсят съвет/утеха.
Очеизвадно е, че авторката е сбъркала не поради неграмотност. Помисли, дали не е от нетърпение да зададе въпроса си, да сподели и да потърси съвет... Далеч не като твоя, обаче...


А иначе, по темата, Svetulkov, аз имам такъв проблем също. Все още не съм сигурна напълно на какво се дължи. Някой от коментарите, написани в темата, съвпадат с подозренията ми: че е малка, топлото време, не и е интересно и прочее...
Както и да е - съчувствам ти, защото знам как се чувстваш. Искрено се надявам, че проблемът ще изчезне сам с навършването на 4 месеца, когато околния свят ще представлява далеч по-голям интерес за бебоците, отколкото сега, а и те ще са свикнали с разходките повече. Wink Peace

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 21:12 от *dega*

# 20
  • Мнения: 219
Виж детайло коша в количката, да не му боде нещо на бебо Thinking

Общи условия

Активация на акаунт