Писнало ли ви е от колежките на съпругът ви?

  • 11 936
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
От едната ми беше писнало особено много. Ми писна ми да и чистя космите от наш'та кола бе!  Crossing Arms Кой к'во прави, нашия вози колежката насам-натам, до Метро да си купела незнам какво си... А аз с дете в количка - с градския транспорт.  Twisted Evil Ай ша му се невидеше. Озъбих се здраво. Сега поне косми не чистя.  Mr. Green


ооооооооооооооооооооо ,да и косми  има руси и дълги.......

# 61
  • Мнения: 152
луда работа си...
Хайде обясни ми, ако той реши да ти кръшне - как ще го спреш? Защо изобщо си затормозяваш главата с такива въпроси?

# 62
  • Мнения: 19
луда работа си...
Хайде обясни ми, ако той реши да ти кръшне - как ще го спреш? Защо изобщо си затормозяваш главата с такива въпроси?
Както писах и по-нагоре,нека кръшне,ядосвам се на това че са нахални и му звънят постоянно,и все излизат някъде........

# 63
  • Мнения: 3 423
Joy Joy Joy Става му от всички общо взето,все пак е мъж...........

Е, щом му става от всички, не трябва да го потискаш.
Бъди умна и разумна. С потиснат мъж не си на кяр!

# 64
  • София
  • Мнения: 903
Ами, какво да ти кажа. Моят мъж е единственият мъж във фирмата - има около 10-15 колежки. С едните ходи сутрин на кафенце, с другите работи по цял ден в офиса, някои от тях ги кара с колата на работа. Понякога ми избиват нервите и много се дразня. Предпочитам да не ме информира какво прави през деня, за да не се дразня излишно. А дали му имам доверие - не знам, може би, но аз по принцип съм доста недоверчив човек.  В крайна сметка работата му харесва, получава добра заплата, едва ли е най-доброто решение да го накарам да смени работата, защото друг начин да се освободи от толкова колежки не виждам. Така че просто гледам да не обръщам внимание. Каквото има да стане ще стане, защо да се тормозя излишно?

# 65
  • Мнения: 152
Както писах и по-нагоре,нека кръшне,ядосвам се на това че са нахални и му звънят постоянно,и все излизат някъде........
...че какво дразнещо има в това? newsm78
С теб не излиза ли? Ти не му ли звъниш? Освен това... с теб е всяка вечер...и ти имаш привилегията да му се радваш повече...

# 66
  • Мнения: X
луда работа си...
Хайде обясни ми, ако той реши да ти кръшне - как ще го спреш? Защо изобщо си затормозяваш главата с такива въпроси?
Както писах и по-нагоре,нека кръшне,ядосвам се на това че са нахални и му звънят постоянно,и все излизат някъде........
Време му е да си намери по-тежка и изморителна работа.

# 67
  • Мнения: 19
луда работа си...
Хайде обясни ми, ако той реши да ти кръшне - как ще го спреш? Защо изобщо си затормозяваш главата с такива въпроси?
Както писах и по-нагоре,нека кръшне,ядосвам се на това че са нахални и му звънят постоянно,и все излизат някъде........
Време му е да си намери по-тежка и изморителна работа.
Joy Joy Joy нали

# 68
  • France
  • Мнения: 726
Какви са тези колежки, които знаят, че колегата има семейство, ама звънят в извън работно време, и то не по работа....?
Аз подобно нахалство не бих изтърпяла... Това не е поведение на жена, която търси само приятелство....

# 69
  • Мнения: 19
Какви са тези колежки, които знаят, че колегата има семейство, ама звънят в извън работно време, и то не по работа....?
Аз подобно нахалство не бих изтърпяла... Това не е поведение на жена, която търси само приятелство....

точно това  имам предвид и аз

# 70
  • Мнения: X
луда работа си...
Хайде обясни ми, ако той реши да ти кръшне - как ще го спреш? Защо изобщо си затормозяваш главата с такива въпроси?
Както писах и по-нагоре,нека кръшне,ядосвам се на това че са нахални и му звънят постоянно,и все излизат някъде........
Време му е да си намери по-тежка и изморителна работа.
Joy Joy Joy нали
ами очевидно не се изморява много от сегашната си, щом му остава време да излиза с колежки Thinking

# 71
  • Мнения: 19
Ами това е излизане по "работа"

# 72
  • Мнения: 1 212
Ами това е излизане по "работа"

Иййй,  Whistling , дай боже всеки такава работа  Peace Wink
И ако пари носи ....  Party

# 73
  • Мнения: X
Ами това е излизане по "работа"
аааа, значи такава била работата, ами това е още една причина за смяна на работата, много го ангажират човека. Или поне да му увеличат заплатата Peace

# 74
  • Мнения: X
Ами ако и на втората работа трябва да излиза с колежки по работа, а? А?

Общи условия

Активация на акаунт