бихте ли станали съучастник

  • 3 225
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 408
Мамо, мамо, видях баба!  Shocked
Аз нали ти казах, да не ровиш дълбоко в пясъка !  Twisted Evil
 Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 843
хи!    Ако не ме занимава с подробности, а просто вметне пътьом  : "  Мла, оцапах багажника с агнешко за празника"   ..  коя съм, че да питам.. Мия, пера..., а ако  намеря  косъм, различен от агнешки и чене, подозрително напомнящо на шефката на мъжа ми...  Мяткам ги назад- аз да не съм " От местопрестъплението- Пловдив", я!
    Бе  зависи...  ако ми утрепе омръзналия любовник.. е едно, ама ако утрепе тъща си - любимата ми мама  МАМА   , ще го изпържа.     Laughing Laughing

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
"Ние, неразполагащите със собствена строителна фирма, какво? Да ходим с труп в багажника ли?"

"Солна киселина - каква?"

"Намерих мъжки портфейл, окървавени дрехи и отрязана ръка в багажника. Изневерява ли ми?"

"Имате ли си специална заупокойна молитва или просто ги мяткате в рова?"


Извиянвам се на авторката на темата Simple Smile

# 48
  • varna
  • Мнения: 676
Хм,много сложен въпрос.....И честно да си кажа не знам как бих реагирала,при положение че съм била в подобна ситуация,макар да не ми е бил съпруг и макар обстоятелствата да са били други....Не знам,може би ако държа много на този човек ,ако ма много неща,които ни свързват и знам че и аз означавам много за него...бих си замълчала и бих го подкрепила.

# 49
  • Мнения: 25 689
Труп за криене! Къде???  Thinking
Възмутена съм! Трупът смърди!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Потресена съм - мъжът ми ми изневерява с труп! Дали е некрофил?  Crazy
Да се оплача и аз от свеки - много бързо се вкочани! Прави ми напук, нали? #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Sick
Зълва ми вири нос, че техният труп е по-голям от нашия... Моля, помогнете!
Да си покажем дупките за труповете (петъчна!)!  Hug
Търся свещеник за изповядане на грехове, препоръчайте ми някой!  Praynig
Колко е подкупът за полицаи, хванали ви на местопрестъплението?  newsm78
Вместо с вечеря, мъжът ми отново се прибра с труп - докога???  #Cussing out

# 50
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Зависи от обстоятелствата...
И аз така мисля.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
Да се оплача и аз от свеки - много бързо се вкочани! Прави ми напук, нали? #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Sick

Тук те е избило на поезия, направо Thinking

# 52
  • Мнения: 2 891
Искам да споделя, че свекървата не се разлага вече осма година  Crossing Arms Мамка им на консервантите. Казах и, че прекалява с пакетираните храни и Активията!

# 53
  • Мнения: 620
Зависи от обстоятелствата и начина на убийство...ако е било нещастен случай може би е по-добре да се предаде, ако е защитавал мен или семейството, или себе си от нападение...хммм ми може би ще стана и аз съучастник.

И аз съм на същата позиция Peace
Ще помогна да изтече в канала Wink

# 54
  • Мнения: 7 723
...Ще помогна да изтече в канала Wink
Сигурна съм, че с ТУБ`О ФЛО ще ускориш действието  Grinning

# 55
  • Мнения: 620
...Ще помогна да изтече в канала Wink
Сигурна съм, че с ТУБ`О ФЛО ще ускориш действието  Grinning

тц.пробвано е Naughty
има други флуиди с много сложна формула-като за мене,трябва да ми е трудно Wink Crazy
Въпреки,че пак може да ме гепат newsm78

# 56
  • Мнения: 152
...много сте печени повечето бе... всички сте над закона.., иначе ревете, че закони нямало!
Ако е защитавал семейството си или вас... и това е самоотбрана - има съд който ще го оправдае!
За психиатрията сте!

# 57
  • Мнения: 14 654
Вместо с вечеря, мъжът ми отново се прибра с труп - докога???  #Cussing out
Потресена съм - мъжът ми ми изневерява с труп! Дали е некрофил?  Crazy
Канибал, канибал,
чий труп си изял?
Некрофил, некрофил,
чий труп си осквернил?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Чавка ви е изпила мозъците.
Труповете се дават на прасетата. Някой някъде го беше написал. Явно е знаел от личен опит.  Tired

# 59
  • Мнения: 2 891
Чавка ви е изпила мозъците.
Труповете се дават на прасетата. Някой някъде го беше написал. Явно е знаел от личен опит.  Tired

Да, така е! Армейците са зверове  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт