свекърва ми развали сватбата!

  • 33 974
  • 403
  •   1
Отговори
# 75
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 860
Тя авторката така и не се вясна да каже какво става!!!

# 76
  • Мнения: 143
Ето ме върнах се!Сега ще пиша!
Вие май не разбирате какво ви пиша!!!
Какво значи финансово независими???!!!
Пиша го за втори път!
АЗ НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА СЕ ОМЪЖВАМ ТЯ Е ТАЗИ КОЯТО СЕ ПРЕДЛОЖИ!!!!
Не ми дава джобни не ми купува храната и не ми плаща разходите!!!!!!!!

# 77
  • Мнения: 143
Завършила си висше,ама правописа...

Виж сега,като сте финансово независими защо се съгласявате да ви плащат сватбата-то е ясно,че ще се месят и ще искат да стане както те решат.

Подпишете,изнесете се на квартира и толкоз.Като сте двама без дете по-лесно ще се оправите от финансова гледна точка.




На теб кой ти каза че съм завършила висше не разбрах,и най вече какво за правописа ми???
Струва ми се че друг има правописни грешки!!!

# 78
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 860
Цитат
АЗ НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА СЕ ОМЪЖВАМ ТЯ Е ТАЗИ КОЯТО СЕ ПРЕДЛОЖИ!!!!
Ама какво става тук?
Как ще те накарат насила?
Като не искаш да се омъжваш, защо изобщо е тази тема?

# 79
  • Мнения: 143
И друго се сетих и искам да ви попитам,защо нито една от вас не каза нещо за това което ми каза ,,тази жена,, ,,ти не си живяла в семейство и не знаеш как да се държиш,,!!!???

# 80
Не разбирам защо ще се омъжваш след като не го искаш,а свекърва ти е настояла?
И хич не вдявам защо след като са ви викнали на пожар от кумовете ти си се шмугнала в стаята,вместо да видиш за какво става въпрос поне от чисто любопитство?

# 81
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 860
И последно ще има ли сватба? Има ли някакво развитие историята?

# 82
  • Мнения: 2 957
АЗ НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА СЕ ОМЪЖВАМ ТЯ Е ТАЗИ КОЯТО СЕ ПРЕДЛОЖИ!!!!


И още ще си кажеш:)

В цялата история аз така и не разбрах защо е станало всичко това,но не очаквам и да споделиш де.
Изключвам варианта родителите на гаджето ти да истерясат така без никаква причина,да звънят в приятелите ви да правят панаири и да разиграват сцени пред теб и да те обиждат просто ей така.Най-елементарното за което се сещам е че просто не те харесват,но ако е така ти до сега би трябвало да си усетила и да не те очудва всичко това.


# 83
  • София
  • Мнения: 17 282
Вие май не разбирате какво ви пиша!!!
Какво значи финансово независими???!!!

Мацка, я кажи какво за теб значи финансово независими, защото май наистина имаме различни понятия за тоя израз.
Като начало - защо живеете у тях, а не на квартира?

# 84
 Shockedей малееее божеее тия свекърви незнам и аз какво да кажа ..........................................моята и тя се тръшка и прави на луда(и нас се опита),после искаше половината пари от свадбата.......щото била ги взела на заем(един син има-да е помислила) Tired

# 85
  • London
  • Мнения: 292
Shockedей малееее божеее тия свекърви незнам и аз какво да кажа ..........................................моята и тя се тръшка и прави на луда(и нас се опита),после искаше половината пари от свадбата.......щото била ги взела на заем(един син има-да е помислила) Tired

Е това е много нахално.

# 86
  • на майната си
  • Мнения: 425
Shockedей малееее божеее тия свекърви незнам и аз какво да кажа ..........................................моята и тя се тръшка и прави на луда(и нас се опита),после искаше половината пари от свадбата.......щото била ги взела на заем(един син има-да е помислила) Tired

 #Crazy  Машала smile3501. Първо се жените без да можете да поемете отговорност за каквото и да било, после свекъри/тъстове да Ви направят сваТбичката, ако може и децата да Ви поотгледат и парички да дават - ама да са неми, глухи и по възможност невидими. Егати наглото парче си. Като си толкова ербап г-жа да ставаш да си беше теглила заемче и да си го плащаш.

# 87
  • Мнения: 668
Много си рязка с жените тук NaughtyКазват ти каквото мислят,затова си писала,а не да се дърпаш така!Не си го изкарвай яда тук.Жената си е в къщата и може да си говори каквото си иска.Друг е въпроса,че ти не си и отвърнала по най-тактичният начин ,че да те разбере PeaceПожелавам ти късмет ,защото май ще ти потрябва и дано сватбата ти се състои!!!

# 88
  • Мнения: 668
А това,че не ти дава джобни не значи ,че си много независима мила.Май още не си в час какво означава независим човек.Ако незнаеш да ти кажа-да можеш да теглиш на всички по една дълга без да се притесняваш ,че ще останеш на улицата,че няма да имаш хляб да си купиш и да можеш сама да си платиш и "сватбата"и "музиката"и не само това.Като чета май нищо не си постигнала в този живот ,а се ядосваш на другите.Те не са ти виновни!!!

# 89
тцтцтц е дай да им целуваме само задниците на тея свекърви а?И да им викаме да мамо,добре мамо-айде пък да не е така.Никой нищо не иска от тях сами си живеем и издържаме ма като иска сваTба с 100човека дето не ги и познавам да си им плаща!

Общи условия

Активация на акаунт