Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 998
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 10 455
  • Мнения: 2 099
 Отиваме с мъжа ми за шаран.Той се изгубва нейде в магазина,а аз се приближавам до един човечец със същото яке като неговото.Човекът съсредоточено зяпа един шаран в очите?!Аз мислейки го за мъжа ми заядливо просъсквам: има очите на майка ти нали?Сиви и воднисти,при което зловещо се изкисквам.Имаме си стара семейна закачка и затва.Мъжът подскча от уплах и бързо се изнася поглеждайки ме с бялото на очите дали го следвам.Лошото е,че и една жена от персонала ме чу,та и тя се смя дълго след това.

# 10 456
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ох, бе, Рибозом, като ти видя ника и знам, че ме чака смях.  Joy Joy Joy
А шаран купихте ли?

# 10 457
  • Мнения: 1 458
Скрит текст:
Barbarella,  и аз не ща обувки от Метро, разбирам че е бил много мил, ама налли...  Stop Laughing
сега ми е смешно, но много се ядосах. Чудя се, ако бях се съгласила на обувки, как трябваше да стигна до тях, да хвърча ли?
А де, то ни така, ни иначе  Laughing! Но не се предавам за еднито му ританки!  Laughing

# 10 458
  • Мнения: 9 436
Отиваме с мъжа ми за шаран.Той се изгубва нейде в магазина,а аз се приближавам до един човечец със същото яке като неговото.Човекът съсредоточено зяпа един шаран в очите?!Аз мислейки го за мъжа ми заядливо просъсквам: има очите на майка ти нали?Сиви и воднисти,при което зловещо се изкисквам.Имаме си стара семейна закачка и затва.Мъжът подскча от уплах и бързо се изнася поглеждайки ме с бялото на очите дали го следвам.Лошото е,че и една жена от персонала ме чу,та и тя се смя дълго след това.

 hahaha Остави ти, че падам от смях, ами и мъжът ми се включи.  Laughing

# 10 459
  • DE
  • Мнения: 9 068
И аз го прочетох на мъжа ми, посмяхме се доволно  bouquet

# 10 460
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Отиваме с мъжа ми за шаран.Той се изгубва нейде в магазина,а аз се приближавам до един човечец със същото яке като неговото.Човекът съсредоточено зяпа един шаран в очите?!Аз мислейки го за мъжа ми заядливо просъсквам: има очите на майка ти нали?Сиви и воднисти,при което зловещо се изкисквам.Имаме си стара семейна закачка и затва.Мъжът подскча от уплах и бързо се изнася поглеждайки ме с бялото на очите дали го следвам.Лошото е,че и една жена от персонала ме чу,та и тя се смя дълго след това.

Кукувица такава  Joy Joy Joy

# 10 461
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ох, Рибозом, пак щом не е скокнал в защита на мама... Joy

Сетих се за една моя "издънка" пред колежка - влизаме с нея в близкия супермаркет за някакви кутии, разделяме се и по едно време, до щанда за колбаси, засичам ММ с пълна кошничка. Заприказвахме се, той нещо изкоментира отрицателно за новата визия на обща позната, при което аз изсъсквам: "То пък жена ти щото е първа красавица!". И изпадаме в кратък абсурден диалог, в който той /ме/ "защитава", а аз /се/ "плюя", обаче и двамата говорим в трето лице. След минута той тръгва към хляба, а колежката, която била зад мен, се обажда: "Не мога да повярвам, как не ти извъртя един шамар този човечец! Жена му може да е крокозъбел, ама не ти е работа така да говориш пред него!".

Тогава ме досрамя да ги запозная, но през уикенда ни засече за ръчичка и се наложи, как ме изгледа, да знаете... Embarassed

# 10 462
  • Мнения: 1 427
Отиваме с мъжа ми за шаран.Той се изгубва нейде в магазина,а аз се приближавам до един човечец със същото яке като неговото.Човекът съсредоточено зяпа един шаран в очите?!Аз мислейки го за мъжа ми заядливо просъсквам: има очите на майка ти нали?Сиви и воднисти,при което зловещо се изкисквам.Имаме си стара семейна закачка и затва.Мъжът подскча от уплах и бързо се изнася поглеждайки ме с бялото на очите дали го следвам.Лошото е,че и една жена от персонала ме чу,та и тя се смя дълго след това.
Рибозом, благодаря ти че ми оправи настроението  Joy Joy Joy

# 10 463
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Рибозом, Гаргамела  Joy Joy

# 10 464
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Съвсем прясно, отпреди минути. Минавам с прахосмукачката навсякъде и преди да я прибера, решавам да я отворя, за да изпразня торбичката и да изтупам филтъра, защото дочувам някакви странни звуци отвътре. Разглобявам, отварям я по каналния ред и....  Shocked няма торба, няма филтър, няма нищо! Изглежда, че последния път, когато съм минавала същата процедура съм засилила все торба и всичко в боклука. По-интересното е, че нямам никакъв спомен кога може да е станало това.

# 10 465
  • Мнения: 681
Може да не си ти, може някой от домочадието да е изхвърлил торбичката и да не е сложил нова  Mr. Green

# 10 466
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Няма кой да е.  Laughing Живея само с дъщеря ми, а тя - уви - не би пипнала прахосмукачка доброволно.

# 10 467
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Случвало ми се е и на мен да забравя да сложа торбичка.Последната гръмна поради тази причина,сега имам с контейнер и е супер,а и мога да видя какво е погълнала и да го извадя,ако е нещо ценно Money

# 10 468
  • София
  • Мнения: 925
Айде и аз сред муните. Водя дъщерята на тренировки в училището, което е точно до детската й градина. Свалям й шапката, прибирам я в чантата на количката и понеже заниманията й продължават час и половина, решавам, че ще се прибера за малко с бебо. Да, ама като наближи времето да я взимам, решавам, че ще сложа бебо в слинга и съответно не взимам чантата. Идва детето, и първия ми въпрос е за шапката - къде е? То горкото мига на парцали, а аз я обвинявам, че е забравила шапката. С треньорката се връщат до залата, забавят се порядъчно, а аз чак сега зацепвам, че шапката е останала у дома. Естествено, че не я намират, а сега аз мигам на парцали и се чудя как да се извиня на жената.  Crazy

# 10 469
  • Мнения: 4 188
Това с торбичката на прахосмукачката не е за муните, подсъдно безхаберие. Аз пак наводних входа със зелев еликсир. Канелката се разхлабила, капало цял ден. Тази година, за разлика от миналата, има поражения Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт