Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 978
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 11 985
  • Мнения: 5 998
Аз редовно изхвърлям по нещо в тоалетната, до момента нищо ѝ няма Grinning

# 11 986
  • Мнения: 6 293
Аз веднъж пък бях бутнала по невнимание ароматизатора в тоалетната  Embarassed .Чак на следващия ден се усетих,след като осъзнах че липсва,а и тогава забелязах бавното оттичане на водата  Blush .Вечерта изспиах водата от коритото на детето и явно съм го закачила. На ММ лошо му стана .Така се беше заклещил,че се наложи рязане на тръби .От тогава такива ароматизатори са забранени вкъщи  Naughty .

# 11 987
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз съм запушвала тоалетната с гумена играчка или поне си мисля че е било изчезналото безследно котенце. Близначките бяха мъници които бутаха играчките си къде ли не, не веднъж "спасявах" едно жирафче от нея което мине се не мине все главата му стърчеше над водата  Laughing но свитото котенце не видях. БНД отсече "Ако гравитацията не помогне викам майстор да разбиваме", напълни чинията до ръба с вода и постоянно доливаше, първо леко се оттичаше после изведнъж тръгна и тапата замина в канала. Но порцелана се напука явно от налягането/тежестта  Confused

# 11 988
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
в тоалетната не се изсипва никаква храна, заради плъховете из канализацията.

съседката ми е разказвала как сина й като малък е бил напълнил с връх тоалетната с чорапи, свити на топче (един в друг завити)  Joy
всичките на мъжа й....

# 11 989
  • Мнения: 1 455
И аз преди изхвърлях храна или малки отпадъци, докато не се преместихме в къща и мъжа ми не запуши канала с 1 (ЕДНА) мокра кърпичка омотана в косми Tired

Изхвърляне на динени парчета в тоалетната го е правил мъжа ми, който беше порядъчно овикан от мен, че е малоумен... Да не го преписват само като женска постъпка, щото и те мъжете не мислят много трезво понякога.

# 11 990
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Абе хора, не правете така у дома! Купете си диспозер/боклукомелачка.

# 11 991
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не изхвърлям нищо в тоалетната. Не само от страх от запушване, ами самото действие ми е върха на гнусотията и никога не бих го направила. От гледката на храна, дори развалена (а аз развалена храна не държа вкъщи, изхвърлям преди да се вкисне), ми се повръща. Слагам няколко торби една в друга, изсипвам вътре, връзвам и право в боклука.

# 11 992
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
В тоалетната изсипвам сосове от салати или някоя вкиснала супа, друго ако стидне до разваляне в 2-3 пликчета едно в друго и в контейнера. Лесно става запушването а после последиците яко удрят по джоба.

# 11 993
  • Мнения: 4 275
Ужас, спирам да чета с тази храна изхвърляна в тоалетната. Напрво се изприщвам като прочета/видя такова нещо. Приятелят ми също правеше подобни неща, но за щастие вече не го прави  ooooh!

# 11 994
  • Мнения: 1 455
Ами в нашето населено място боклука се изхвърля разделно и за да се пестят пари, общината изхвърля био отпадъците веднъж на седмица. Имате ли представа как замирисва пред къщата ви когато тези развалени храни са стояли в био кофата цяла седмица при външна температура 35*?

mpetkova - диспозер/боклукомелачката за мифката ли имаш предвид? тогава каните миришат ненормално зле Tired

# 11 995
  • София
  • Мнения: 10 825
Ами в нашето населено място боклука се изхвърля разделно и за да се пестят пари, общината изхвърля био отпадъците веднъж на седмица. Имате ли представа как замирисва пред къщата ви когато тези развалени храни са стояли в био кофата цяла седмица при външна температура 35*?

mpetkova - диспозер/боклукомелачката за мифката ли имаш предвид? тогава каните миришат ненормално зле Tired
боклукомелачката е прекрасно нещо. И канала определено не мирише нито ненормално, нито нормално зле, т.е. изобщо не мирише

# 11 996
  • Мнения: 615
В Англия навсякъде имат такива под мивките! Белят картофи, зеле...абе всичко, но явно си имат и начин да ги изчистват!

# 11 997
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Аз не бих си сложила такава мелачка. При нас боклука се събира през ден така че не е проблем да изхвърлям храна в торбичка.

# 11 998
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И на мен ми е супер гнусно самата идея да занеса примерно тенджерата с манджата и да я изсипя в тоалетната.  Sick В редките случаи когато се развали нещо, просто го изхвърлям е пликове и веднага  в контейнера.

Иначе мокри кърпички не трябва да се хвърлят в тоалетната, просто защото не се разграждат като ТХ. Peace


# 11 999
  • Мнения: 5 479
Момичета, все отварям с идеята, че ще има нова мунска изцепка, а то 3 страници отчет кой какво хвърля в тоалетната... не е ли време да спрем?

Общи условия

Активация на акаунт