Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 037
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 6 195
  • София
  • Мнения: 7 673
А така!  Crossing Arms newsm66 smile3508

# 6 196
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Съвсем пресни:
Вчера отварям хладилника и от вътре се кокори пакета с овесени ядки. Плеснах се по заспалата си глава и си го прибрах, където му е мястото.
Друга подобна случка: Преди няколко дни бързам, гоня задачи по график, а закъснявам. Обличам на бързо детето, оправям се и аз на две, на три. Вземам си часовника да го сложа в движение. Вече сме на вън, аз бодро крача и по едно време се заглеждам в лявата ми ръка. Гледам 2 часовника на нея и по най-бързия начин махнах единия...  

ПП
За жалост синът ми в яслена възраст се заключи с ключовете в колата и нямах късмета да имам резервен ключ или да е останала отворена врата. Не искам и да се сещам, какво изживях. Бая си порева детето, докато организирам акцията по спасяването му. Повече ключове на дете не давам, че много боли главата после bash

# 6 197
  • Мнения: 5 001
Кутия с цигари прали ли сте? Пералнята ми отказа, явно някъде то търбите има фасове  Blush сега се сещам, че не питах мъжа ми имаше ли запалка при цигарите, защото не намерих, а обикновено си ги държи заедно.
Като извинение, ще напиша, че си дойде, метна мокрите дрехи на средата на кунята и каза, това направо в пералнята и аз нали съм изпълнителна.....

# 6 198
  • София
  • Мнения: 8 113
Запалки най-редовно пера. Кутия с цигари един път. Много беше гадно, всички дрехи бяха в тютюн и фасове.

# 6 199
  • Мнения: 599
Прясна случка - от сутринта. ПАри направо Grinning
MM става за работа, ставам и аз, да преобличам детето и да дам закуската на ММ. Хубаво, обаче сутринта съм се успала (да не повярва човек) и бързам като финикиец, за да успея със всичко. Готова съм, детето преоблечено, капки, мапки, всичко. Отивам в кухнята, почвам закуската - сухарите, мляко, сирене, пасирам и давам. На мъжа ми.  smile3555 Той само ме изгледа въпросително, ама я изяде. Изяде на детето попарата! Ужас! Айде втора порция - за малкото....
Та, в обобщение, че добавя, че  smile3507 +   cry+  цяла нощ  smile3540 tongue=  smile3537 smile3544
Мдаа, уравнението на живота ми... И после идваме тук, за да споделим, колко нямаме връзка с "централата"....  hahaha Тежък е мунския живот, тежък....  

# 6 200
  • Мнения: X
Изяде я, викаш? Пасирана?  hahaha Браво на него! А аз като се опитвах на ММ да му натикам биберон с вода в муцуната, не искаше да пие и се дърпаше. И залъгалка не искаше.

# 6 201
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Ни че нещо ама докато е малко бебето и ти е трудно не може ли мъжа ти поне да те освободи от отговорността за неговата закуска. Така де, не е малък. Може сам да си я направи.

# 6 202
  • Мнения: 599
Изяде я, викаш? Пасирана?  hahaha Браво на него! А аз като се опитвах на ММ да му натикам биберон с вода в муцуната, не искаше да пие и се дърпаше. И залъгалка не искаше.
Не ще ли? Странно  hahaha Моя мъж се дърпа, само като му проверявам фонтанелата... newsm78  hahaha

Ни че нещо ама докато е малко бебето и ти е трудно не може ли мъжа ти поне да те освободи от отговорността за неговата закуска. Така де, не е малък. Може сам да си я направи.
Ми, може, как да не може, на 30 е вече Grinning Само дето сутрин не закусва Grinning ( В много редки случаи, просто притоплям баничка, докато топля вода за попара) За това и ме гледаше въпросително, като му тупнах купичката с попара  newsm78 Но явно, като му се сервира нещо - го яде.  newsm78 Тая сутрин не знам защо се събудих с убеждението, че и него трябва да нахраня.  Thinking
Но ако трябва сутрин да правя и на него закуска, не, няма как да се справя със всичко, освен изобщо да не си лягам. Та, в такъв случай, ше има да маже филии той сутрин, та ще му плющят ушите.

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 11:06 от г-жа Мечева

# 6 203
  • Мнения: X
Ааааа, това е идейно! Отивам да проверявам фонтанелата на ММ! Mr. Green

# 6 204
  • Мнения: 9 689
Връща се наш тати от важна конференция. Представил се блестящо, събрал визитки на важни хора. Бързо трябва да му изпера любимите ризи, че след два дни заминва. Пера, простирам, я к'во е т'ва хартиено топче в джоба  ooooh!
Единственият път, в който съм виждала мъжа ми ядосан...

# 6 205
  • Мнения: 7 171
Връща се наш тати от важна конференция. Представил се блестящо, събрал визитки на важни хора. Бързо трябва да му изпера любимите ризи, че след два дни заминва. Пера, простирам, я к'во е т'ва хартиено топче в джоба  ooooh!
Единственият път, в който съм виждала мъжа ми ядосан...

Не е събрал достатъчно визитки.  Naughty Аз не само топче изхвърлях, но и всички дрехи изпрани с тази риза чистих от кашата от хартия, която беше полепнала навсякъде.

# 6 206
  • Мнения: 2 099
Студено кафе - против бръчки!
Рибозом, ако говорим за дразнене, не беше ли ти, дето обясняваше в една друга тема как си си обула старите дънки на третия ден след раждането, а? А? (ако не си, извинявай Simple Smile)
Да бе,вярно е!Това с 1 то дете-момиче.Повръщах почти до края на бременноста и качих много малко кг.За сметка на това влязах да раждам 2 -ро 134кг!  Mr. Green Е вярно аз съм 178 висока,ама и 134 си е цифра  Embarassed
За втори! път ми се случва да вляза да ударя една контра на бикини зоната и да се намажа вместо с крем за бръснене с паста за зъби! Усещам се ,чак като ми запари много на най-милото ми Mr. Green пълен ужас съм значи.Вече се отчайвам от себе си!

# 6 207
  • Мнения: 599
За втори! път ми се случва да вляза да ударя една контра на бикини зоната и да се намажа вместо с крем за бръснене с паста за зъби! Усещам се ,чак като ми запари много на най-милото ми Mr. Green пълен ужас съм значи.Вече се отчайвам от себе си!
Joy Много яко, а? И аз съм го гледала тоя филм.  hahaha Веднъж, ма то ми стига. А аз напоследък се хванах, че вместо балсам, слагам омекотител за дрехи... (Lenor, 500ml) По грешка, ест. но вече се замислям, дали официално да не си сменя балсама с омекотител.... Thinking Тъй хубУУ да мирише, значи...  Whistling

# 6 208
  • Мнения: 2 099
Нали?И аз съм го ползвала това.Имаше един гъстичък(дъл не беше Коколино нещо си).Ползвах го месец и нагоре,преди да установя,че то било омекотител за дрехи!А аз даже си го купих с идеята,че е балсам за коса.Добре,че един път свърши топлата вода и докато чакам бойлера да загрее се зачетох и видях,че било за дрехи!
Нищо ми нямаше на косата,само повечко се омазняваше,ама нито е капала,ни нищо!(трябва да сметна дъл не ми е по-изгодно омекотител да ползвам  Grinning)

# 6 209
  • Мнения: 599
Нищо ми нямаше на косата,само повечко се омазняваше,ама нито е капала,ни нищо!(трябва да сметна дъл не ми е по-изгодно омекотител да ползвам  Grinning)

 rotfImbo Намерих те, сестро! Бих казала....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт