Защо избрахте това име за децата си.

  • 16 359
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 830
Лесно, обсъдихме го с таткото и така.  Laughing

# 271
  • Мнения: 593
До последно не знаехме пола на детето (не искахме да ни казват).
Когато родих и ме осведомиха, че е момиче, едната акушерка ме попита "А как ще се казва?". Тогава, още замаяна от раждането, промърморих: "Светослава".
Същия ден говорих с таткото (не помня точно какво сме говорили), споменах му това име, но в крайна сметка последната дума беше негова. Той  си я записа. Светослава.  Heart Eyes

# 272
Когато бях бременна с Катрин се двоумяхм,е между Катрин Катрина и Катерина. 1месец преди да родя зълва ми роди момиченце и го кръси Катерина а Катрина 1995въобще не присъстваше в  списака на имената.При Ади беше по лесно Кати избра името.

# 273
  • Мнения: 168
на баща ми ЕМИЛ- защото е великолепен и го заслужава и още от дете си мечтаех че като стана майка ще кръстя детето си на моят баща и така и стана имам една прекрасна дъщеря ЕМИЛИЯ

# 274
  • Мнения: 251
Дъщеря ми е кръстена на дядо си Димитър-Димитрина!
Харесва ми името,има имен ден детето, свекър ми заслужава да го подновим(носи му и трите имена) и защото алтернативата-името на свекърва ми е... newsm53

# 275
  • Мнения: 99
Йоана, след обсъждане между Анна/ което аз не харесвам/, София / което харесвам много, но С е първата буква на свекито/,  Александра, Мария. Но в крайна сметка решихме с главата на семейството  Wink да е Йоана.

Общи условия

Активация на акаунт