Как изглежда банята Ви - 2

  • 85 226
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 269
В Баумакс бяхме, нищо не харесах...
Харесахме ги в един голям магазин на рогошко шосе след панаира
Там имаше и страшно много оранжеви, както и комбинация със зелено  Peace
Моля те, обясни по-подробно къде е този магазин! Ние обикаляме за плочки и паркет и луднах от цени и прдлагане! Наистина, като има толкова много магазини и се объркахме вече  какво точно искахме първоначално. Ето, бяхме решили да си оправяме стария паркет, а сега вече сме окончателно на варианта с ламинат. Трябва да е с по-висок клас, ама освен милиметрите, цената и сглобката нищо друго не ми е ясно. С плочките същата работа. Искаме нова баня и тоалетна, гранитогрес на коридора и в кухнята, а от Алати, Бриколаж, Практикер и Баумакс направо ........ Shocked!
Аз също имам идея за баня в оранж и зелено. Peace

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
pazzza, като тръгнеш от колелото на панаира в посока гробищата на рогошко шосе, караш само направо и след отбивката за Бриколаж започва нещо като индустриална зона. Пада се вдясно, отвън пишеше нещо за теракот  Peace И на мен така ми го обясниха, но го намерихме  Embarassed

А ламинат си харесахме до бриколаж, от същата страна, но малко по-към Вис виталис - магазинът е нов, не запомних името, монтажът и подложката са включени в цената (почти никъде монтажът не е включен в цената, поне където ние гледахме)

# 77
  • Мнения: 1 668
Благодаря,kalinikol, за разясненията,ако на теб от 1,80 на 1,80 ти остава малко,аз какво да кажа..  Rolling Eyes Ще меря и смятам,пък каквото стане.
И ние бяхме магазина на Рогошко по препоръка на змейковица,има много симпатични неща,но..още му мислим.Май се очертава и до Турция да ходим,та затова изчакваме.Много готини модели има и в едни магазин до нас,на кръстовището между бул.България и В.Априлов ,на ъгъла където беше кафе Фламинго(не знам дали още съществува),магазинът е малък,само с неща за банята,вижда се още от светофара.Има много красиви плочки особено комбинация м/у червено и черно,но...пак не си избрах.Ако някой му е наблизо може да мине!

# 78
  • Мнения: 1 269
змейковица,  благодаря за инфото! Много ми е полезно!  bouquet
8 мм ламинат добре ли е? С 6мм едни приятели ни се похвалиха, че са си купили на оферта, но вчера жената изпуснала ютията и ламината се пукнал Shocked! Питам съвсем наивно явно, ама не съм много наясно. Също да си кажа- търся добър майстор за банята и коридора Wink!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
змейковица,  благодаря за инфото! Много ми е полезно!  bouquet
8 мм ламинат добре ли е? С 6мм едни приятели ни се похвалиха, че са си купили на оферта, но вчера жената изпуснала ютията и ламината се пукнал Shocked! Питам съвсем наивно явно, ама не съм много наясно. Също да си кажа- търся добър майстор за банята и коридора Wink!

В този магазин, за който говоря сме харесали 8 мм ламинат, към 22 лв беше на квадрат. На повечето места на промоция може да се намери и за 15-16 лв., но без монтаж и подложка, пък и няма цвета, който искаме  Peace Нас ни предупредих под 7 мм да не взимаме  newsm78

# 80
  • Мнения: 878
ето я нашата баня ,сама съм си я правила и страшно ми е уютно и хубаво като влизам вътре :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247906

# 81
  • varna
  • Мнения: 676
Жужолинка,много е хубава.Браво на тебе!А орхидеята истинска ли е?

# 82
  • Мнения: 878
да истинска ,но беше...извяхна вече и сега чакам да цъфти наново.Иначе там беше 2 месеца и си цъфтеше без проблем,само вечер и оставях лампите да светят.
Но ще стои добре и с изкуствена,сега има много хубави ,почти не им лиши ,че не са истински.

# 83
  • varna
  • Мнения: 676
Да,едно цвете наистина придава свеж акцент .Поздравления още веднъж!

# 84
  • Мнения: 397
Irresistible, от какъв материал ще бъде плота на мивката? И ако не е тайна къде ти направиха проекта?
Имаш прекрасно удобно място за оформяне на една по-различна душкабина, защо ще слагаш готова стандартна?

Плота, не е точно плот, а плот с чекмедже. Производство е на  фирма Дейзи 13.    http://www.daisy13.com/ ( тук можеш да разгледаш и други мебели за баня тяхно производство) Материалът е някакъв вид пластмаса - полистирол.

# 85
  • Враца
  • Мнения: 876
Здравейте и от мен, поздравления за хубавата и полезна темичка...аз от известно време съм на вълна ремонт...може би повече от година с малки прекъсвания и наесен най - вероятно ще сме вече в новият ни апартамент...остана ни обзавеждането и "дребните" довършителни работи..всичко е доста шаренко и на моменти понякога шокиращо околните но на нас много си ни харесва, а което не ни харесваше май свикнахме  Joy
това е шкафчето ни за баня от Дейзи 13, което все още не е монтирано, но долнта му част може да се види на снимките...самата мивка е сменена с такава на Коло..малка баня с заедно с тоалетната и затова оставих всичко без прегради и без стъкла, вапреки че мечтата ми е в банята да имам стена от стъклени тухлички, но това ще бъде някой ден ..довечера ще прикача и снимки на самата баня, че са в къщи на компа...

# 86
  • varna
  • Мнения: 676
wb,цветът много ми харесва.Моята баня е в подобни цветове.

# 87
  • Враца
  • Мнения: 876
така , така и така изглежда банята ни..но все още не е довършена...както и целият апартамент...извинявам се за качеството на снимките, но телефона ми не е от най - добрите в това отношение  Embarassed

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 00:15 от wb

# 88
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
jujolinka  -много ми хареса банята ти  bouquetШкафът поръчка ли е и от какъв материал е,устойчив ли е на влагата?

# 89
  • Мнения: 1 561
Здравейте,

 Днес майсторът - моя баща приключи банята ни и бързам да се изфукам. Все още не е довършена, има малко работа още, не е и изчистена добре както ще забележите, но  реших да ви я покажа bowuu
Тепърва ще я  дооформям, сега съм я пригодила за използване, че луднахме докато стане.

Ето я:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248311



Общи условия

Активация на акаунт