Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6

  • 30 785
  • 668
  •   1
Отговори
# 75
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Niki, опитай се да се успокоиш, обади се на доктора си, консултирай се.... стискам палци това да е само за малко.  Praynig

# 76
  • Мнения: 1 209
nikolina-pikolina обади се на Стаменов. Лягай и почивай поне ден два. Аз имах също зацапване след като си слагах утрогестана по-точно при изтичането му, доктора ми каза, че сега се оформят плацентите и е нормално да се случи.  fingerscrossed

Момичета,как да разбера на какъв протокол съм.Изписа ми Декакпептил0,1 -25 бр.;Гонал Ф 75 (или Пурегон 50/100) -1500 единици;Мерионал 75 - 10 бр.От днес започвам Декапептила.Около 12-13.05 чакам да ми дойде МЦ.
По дълъг си. Успех...  Praynig


sve82 радвам се, че си отново сред нас. Този път всичко ще е наред и ще бъдеш мама на сладоледчета...Късмет...

elli_g  и  n_a fingerscrossed  fingerscrossed

# 77
# 78
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

сега се връщам от доки. Видяхме 3 сакчета. На 2 бебчета видяхме сърчицата. Доки каза, че всичко е наред и че мога да пътувам. Най-вероятно организма може да изхвърли едното, ако не ще се наложи редукция.
Доста по-спокойна съм, след като д-р Стаменов ме увери, че всичко е наред.

Еми това е от мен. Аз все пак лека по-лека ще оправя багажа и няма да се товаря, но психически натоварването е много голямо.Благодаря ви за подкрепата.

# 79
  • Мнения: 1 209
Ей Ники ха честито... То с това високо ЧХГ нямаше начин да не се появат още бебоци...  newsm51

# 80
  • Мнения: 3 246
Ники честито  Hug дано всичко е наред с бебчовците Praynig а ти си почивай и не се претоварвай, и приятно пътуване Hug

# 81
  • Мнения: 945
Ники, страхотна новина. Вместо за притеснение си е за черпене. Значи си прихванала почти всички ембриончета, браво.
Дано това, което не се развива да си се резорбира и да нямаш ядове. Двечките близначенца да са ти живи и здрави.

# 82
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Niki,  Hug  Hug  Hug
браво, видя ли.... няма за какво да се притесняваш, всичко ще е наред, почивай и се усмихвай   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 247
ей Ники супер честито ти близначета   bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
НИки,браво!Много ти се радвам!Лека и безпроблемна бременност!И аз подозирах ,че ще са две!  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 365
Честито Ники, лека и безпроблемна бременност!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Момичета да ви попитам нещо. Аз сега се връщам от болницата, мериха ми кръвното и се оказа, че съм го качила. В интерес на истината нещо ми се мотае главата и леко ми се гади. Док каза, че може би е от хормоните, защото са доста високи дозите. На всичкото отгоре ме понаболват и яйчниците. Трябва ли да се притеснявам за нещо сторед вас? Днес ми е трети ден от трансфера. newsm78

# 86
  • Мнения: 42
Ники честито и от мен   bouquetснощи си легнах с рев (МЦ пак избърза с 10 дена) а сега се събуждам с много хубава новина много се радвам за теб-лека и изпълнена с усмивки  pregnant и весело изкарване на почивката

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ники,страхотна новина,мила Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 2 382
Ники,браво HugДано не се наложи редукция HugЗнаех си аз ,че няма да е само едно Peace
Деси,пази се Hug

# 89
  • Мнения: 1 951
Ники казах ти аз че не е само едно  Wink  Да се пазиш и мъжо да те глези много  Grinning

Деси не се притеснявай, особено щом и доктора не е забелязал нещо обезпокоително.

Общи условия

Активация на акаунт