Изгоден online-магазин за дрехи

  • 563 909
  • 796
  •   1
Отговори
# 165
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
не мога да добавя нищо в 'кошницата' препраща ме към румянската версия на miniprix  вие имате ли същия проблем?

Аз също не мога да поръчам. Стигам до изпращане на поръчката и ме връща.
Моля някой, който е поръчвал, да сподели как става.

# 166
  • Мнения: 58
Бързам да се похваля. Поръчах си ленен панталон от един не особено популярен и лъскав магазин http://quattro.ovo.bg/ и останах адски доволна за моя изненада. Нямат голям избор, но намерих това което търсех   newsm44

# 167
  • Мнения: 171
@jasmin пиши им едно лично писмо в страницата им във фейсбук.. аз така направих и за ден-два проблема се реши,, изпратих си поръчката и за още няколко дена беше при мен. Не са от най-бързите , но не мога да кажа , че са и бавни.. мисля че 2 дни я обработваха и след още 2 пристигнаха нещата. В последствие разбрах, че едната рокля за 14 лв е на bershka, а единия топ за 6-7 лв е athmosphere, другата ризка е 4 лв и няма етикет с марка, само номера , но е страхотна.
Мноого съм доволна от miniprix, ще пазарувам пак там

# 168
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Благодаря ти! Така и ще направя.
Бързината не ми е проблем, искам да поръчам главно неща за есента и зимата. Дотогава все ще пристигнат. Simple Smile

# 169
  • Мнения: 138
Ваннич, кажи го и на нас деее. То е ясно, че евтино и хубаво в бг магзаини няма. Не може за 30-40лв да се купи нещо качествено, освен ако не е ВУ. Аз дори съм прежалвала по 50лв с надежда че ще е качествено и удобно, а какво получих?



desitkа oт asos.com си поръчах едни сандали. Сега виждам, че вече са ги пуснали. Във форума за пазаруване от чужди сайтове има тема за този сайт. Така разбрах за него. Simple Smile

# 170
  • Мнения: 0
Eто един малко наивен сайт, но с много интересни нещица, на който попаднах днес www.unametodika.alle.bg

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 15:21 от puppa

# 171
  • Мнения: 138
Здравейте мацки, днес си получих полата от тези http://www.ninoconti.bg/jeans/22-jeans-skirt.html
Хопче, мерси за информацията.   bouquet Става ми идеално. Поръчах си и една тениска за да влезна в условията за безплатна поръчка. Сега си чакам сандалите от asos.com. Дано ги получа тази седмица. Като чета в темата на асоски пристигат за около седмица нещата, но ще видим.

# 172
  • Мнения: 138
Здравейте,
Аз да ви кажа, получих си сандалите от онзи английския сайт, но голямо разочарование. Сега много ме е яд, защото ако тръгна да ги връщам ще платя транспортни колкото струват самите те. Доставката до Англия си е скъпичка, не е като тук, но както и да е.
А да ви попитам, какво ви е мнението за сайтовете за парфюми. Някой да е поръчвал и от кой конкретно сайт?

# 173
  • Мнения: 1 289
Ами аз съм поръчвала от няколко. Добри впечатления имам от megashop.bg.

# 174
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз да ви кажа, получих си сандалите от онзи английския сайт, но голямо разочарование. Сега много ме е яд, защото ако тръгна да ги връщам ще платя транспортни колкото струват самите те. Доставката до Англия си е скъпичка, не е като тук, но както и да е.
А да ви попитам, какво ви е мнението за сайтовете за парфюми. Някой да е поръчвал и от кой конкретно сайт?

Здравейте,
Доколкото знам сайтът е български. И на мен ми се наложи да им върна продукт. Струваше ми 5 лв транспорта и малко след това ми върнаха парите за продукта. И така...Simple Smile

# 175
  • Мнения: 73
Мацки, ди ви питам - по-назад в темата пишеше за bgwebmarket.com. някоя от вас поръчвала ли е от там? В неделя си поръчах една рокля, в понеделник имах имейл, че ще ми я пратят със Спиди, а още нищо не съм получила. Май четох, че е бавна доставката, ама чак пък толкова ли?  Thinking

# 176
  • Мнения: 138
Здравейте,
Аз да ви кажа, получих си сандалите от онзи английския сайт, но голямо разочарование. Сега много ме е яд, защото ако тръгна да ги връщам ще платя транспортни колкото струват самите те. Доставката до Англия си е скъпичка, не е като тук, но както и да е.
А да ви попитам, какво ви е мнението за сайтовете за парфюми. Някой да е поръчвал и от кой конкретно сайт?

Здравейте,
Доколкото знам сайтът е български. И на мен ми се наложи да им върна продукт. Струваше ми 5 лв транспорта и малко след това ми върнаха парите за продукта. И така...Simple Smile


Не мила, този си е английки, asos.com.  Peace

# 177
  • Мнения: 1 875
Мацки, ди ви питам - по-назад в темата пишеше за bgwebmarket.com. някоя от вас поръчвала ли е от там? В неделя си поръчах една рокля, в понеделник имах имейл, че ще ми я пратят със Спиди, а още нищо не съм получила. Май четох, че е бавна доставката, ама чак пък толкова ли?  Thinking
Аз имам поръчка от 20.06. и ни вест ни кост от нея - писах им мейл на 28.06. - не отговориха. С т.нар. им чат е невъзможно да се свържа.
Ако изобщо дойде, ще я върна, разбира се. 

# 178
  • Мнения: 0
Здравейте,
да споделя и аз моя опит. За сайтовете за парфюми съм поръчвала от мегашоп. По принцип имам алергии към парфюми и част от бялата козметика, но засега от техните парфюми не съм имала проблеми. Преди дни открих този сайт за чанти  http://deafashion.net/, поръчах две чанти и сега ще видя като дойдат как са. Иначе най-вече поръчвам от sport depot, откъдето съм доволна като цяло.

# 179
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз от бг уеб маркета съм поръчвала и съм много доволна,нямало е закъснение.И аз съм на принципа,закъснеят ли връщам директно доставката-да се спасяват.

Общи условия

Активация на акаунт