Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Sofia

Еми това е - имаме си зъбче, проби с много мъка, посинял венец, болки, работи ... а сега расте с много безсънни нощи, ревове и какво ли още не ...но първото зъбче е горно в средата. Знам, че трябва първите да са долните, та да попитам според вас дали е нормално първо отгоре да изникне  Rolling Eyes
Цитирай

На дъщеря ми първо й порасна горния ляв зъб, а след него и десния. Долните пробиха едва миналата седмица. Не виждам нищо ненормално в това. Smile
Цитирай

София

Първо честито зъбче tooth!Всичко е възможно,разбира се че е нормално,аз познавам детенце,на което първото зъбче му е кътник,няма за какво да се притесняваш! Hug
Цитирай

Варна

Радвайте се на зъбчето и не си мисли глупости Hug. Няма закон, по който да изникват зъбките...е, да, по принцип първо са долните две, после горните две, но...само по принцип. На дъщеря ми първо се появиха двата долни зъба, но после вместо горните излязоха още два долни. Не го намирам за ненормално Wink.
Цитирай

Пловдив

Всичко при зъбите е нормално.Нашите също растат по свой собствен ред! Peace
Цитирай

София

Честито да е 1вото зъбче на детето Smile и аз си спомних какви вълнения бяха когато зъбчето на Дияна цъфна в устата й Smile
Няма точна схема на растеж на зъбите, няма по принцип е така, или не е така. При всяко дете е различно.
Цитирай

Sofia

ааа добре, много мерси за отговорите, разсмяхте ме даже  Laughing тази емотикона със зъба е култова  Mr. Green тези горните трудно излизат, дори кърви на моменти, а какво ми стаа с гърдата, той си точи зъба на нея  Sick абе да е здрав пък другото ... пак миси   bouquet
Цитирай

София

МОЯ Hug
Цитирай

Sofia

Няма правило за зъбите. Растат си когато си поискат, в каквато си поискат последователност.
Цитирай

Белгия/София

Възможно е, няма място за притеснение. Щом не е мъдрец, няма страшно  Laughing

Картинката е уникум  35 35 35
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Честито зъбче Smile
На дъщеря ми първо и избиха горните два след това долните два Smile
Цитирай

Sofia

Възможно е, няма място за притеснение. Щом не е мъдрец, няма страшно  Laughing

Картинката е уникум  35 35 35
ахахахаа аз това изкоментирах, още не мога да спра да се смея  Laughing 35 а и тя най-точно ви показва кой зъб ни е пораснал  Laughing  hahaha

Честито зъбче Smile
На дъщеря ми първо и избиха горните два след това долните два Smile
да, и другия до него май ще тръгва, поподуто е венчето  #Crazy
Цитирай

София

Честито зъбче!
И за кучешките казват,че растат последни, а на малката кучешкият беше трети.
Цитирай

На седмото небе с мойте двама мъже!!!

Честито зъбче!
на Жоро на му пробиха 4те предни на веднъж,и моето педи ми казваше че това не било нормално,ама глупости.сега вече сме с 14зъба,и точно на ВЕЛИГДЕН счупи 1 преден ooooh!при всяко дете излизат поразлично време и различни зъбки  bouquet
Цитирай

Стара Загора

Честито зъбче  Hug
На синът ми всичките зъби му пробиха като по учебник  Mr. Green ,но сега на дъщеря ми ибиват по някакъв странен ред....така,че не се притеснявай  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора