ВРАЦА - 15

  • 10 771
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 905
Явно има нови доктори в нашата болница, Winkзащото името нищо не ми говори.

# 76
  • Мнения: 2
Slai, здравей! На 8.05 ще разбера при кого и ще пиша. Препоръчват ми Маркова. Миткова дали прави секцио?
Да ти кажа честно тази Маркова не съм я и чувала.Иначе за Миткова не знам дали прави секцио, защото аз родих нормално макар че Калоян беше доста голямо бебе цели 4,450 кг и малко трудно излезе но все пак нормално!

# 77
  • Мнения: 556
mi6ence желая ти леко раждане и едно прекрасно и здраво бебче Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 458
За избор на лекар за раждането се попълва една декларация и се заплащат 400лв на касата на болница, от които голяма частсе дават на лекаря, а за избор на екип- 500лв
И аз несъм чувала Маркова, нито пък Миткова  newsm78

# 79
  • Мнения: 556
докато бях в болницата Миткова минаваше на визитация,тя е сестра на зъболекаря който почина В.Иванов.останах с добро впечатление от нея thumbsup

# 80
  • Мнения: 117
mi6ence желая ти леко раждане и едно прекрасно и здраво бебче Simple Smile

Мерси, Петя!   bouquet Hug

# 81
  • Мнения: 41
и аз лежах в болницата но не можах да ги запомня по имена, акушерките и санитарките бяха много внимателни, но има лекари дето се правят на интересни. bowuu

# 82
  • Мнения: 41
mi6ence  леко раждане и дано няма никакви усложнения Praynig

# 83
  • Мнения: 117
Мерси за пожеланията на всички! Hug Преди малко ми се стегна за няколко секунди корема, ама от тогава нищо по-различно...май е лъжлива тревога Rolling Eyes Лека вечер на всички...на мен много ми се спи. smile3507

# 84
  • Мнения: 2 425
Добро утро. На мен един ден ми разказа една жена, че цял ден и се ходило по голяма нужда и мъжът и я предумал да идат в болницата и тя взела че родила  hahaha

# 85
  • Мнения: 728
Добро утро от мен, най накрая сколасах и аз да пусна някой пост.. и вие сте писали, писали, че докато ви изчета  Simple Smile
Ходих тия дни по магазините.. и какво да ви кажа, навсякъде има всякакви роклички, дънчици и какви ли не неща за малки принцески, а за момчетата нищо Cry това е дискриминация.

# 86
  • Мнения: 2 425
Red_Sonya имам едно бежавко гащиризонче, тъничко и след малко ще го снимам. Ако искаш мога да ти го дам, но не знам дали ще му стане на Криско.

# 87
  • Мнения: 728
ми ние сме около 6 кг и да сме 62-3 см..

# 88
  • Мнения: 556
мен от вчера ме боли гърлото,дали мога да смуча стрепсилс?

# 89
  • Мнения: 159
Мен като ме болеше гърлото, лекарката ми беше казала  да смуча Hexoraletten по половин таблетка няколко пъти на ден. А иначе се лекувах с мед и смляни лимони- ох и сега като си го представа ми става кисело  Sick Пиех и чай, но внимавай кои билки може да пиеш - ето виж това  http://www.biberonbg.com/info/herbs_and_pregnancy.htm

Общи условия

Активация на акаунт