Gliss Kur.Марката...

  • 2 493
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
 днес си купих шампоана за боядисвана коса на Glis -colour protect 30  Rolling Eyes..,още не съм го ползвала,но по-нататък ще дам мнение...
 

# 31
  • Мнения: 121
Да доволна съм. Ползвала съм различни шампоани и балсам спрея.

# 32
  • Мнения: 1 205
Имам един спрей. Върши работа така, че съм доволна.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 271
От някои съм доволна, от други не чак толкова... например Азиатската серия не ми направи никакво впечатление, докато в момента ползвам шампоан за боядисана коса Gliss с 1/3 интензивна маска за коса и много ми харесва. Освен това ползвам и маската Shauma (която пак е на Шварцкоф) с масло от ший и екстракт от кокос и също съм приятно изненадана. Ползвам и жълтия спрей без отмиване за краищата, за да не ми се заплитат - той също е добър.  Общо взето мнението ми за марката е положително.

# 34
  • Мнения: 4 294
От шампоаните не съм доволна. Има един балсам без отмиване, който също се оказа неподходящ за косата ми. Възстановяващата маска ми хареса.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 372
Жълтия двуфазен спрей срещу цъфтене на косата Peace

# 36
  • Мнения: 422
Да, много съм доволна. Ползвам я доста често. Използвала съм шампоан, балсам със отмиване и нез отмиване спрей балсама и маската. Сега ползвам възтановяващ 19.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди бях пробвала и аз някакъв спрей...за мен си беше ароматизирана водичка...отдавна се отказах от този тип козметика за коса  Peace

# 38
  • Мнения: 942
От всичко съм доволна, само дето тоя шампоан-маската е пълен боклук.
Peace Напълно съм съгласна..

# 39
  • Мнения: 5 173
Гласувах с "да", макар да не съм доволна от шампоаните, но от спрея  от серията за цялостната защита 19, съм много доволна, от маската също (но тя ми беше от Франция)

# 40
  • Мнения: 1 802
Не съм доволна от нищо на тази марка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт