"преди закъснението си знаех, че съм бременна"

  • 5 645
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Според мъжът ми бях станала много нервна и аз забелязвах това си състояние ,но изобщо не съм си мислела да е от евентуална бременност.
Пожелавам на всички които искат   ylinfant в най скоро време да заприличат на това preggo  Hug

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ми и аз знаех, беше ме страх и двата пъти Rolling Eyes

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз нямах такова предчувстие Confused Blush
И аз... Thinking

# 48
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Когато забременях, за съжаление неуспешна бременност беше, но имах такова предчувствие.Нещо ми говореше,че след толкова години мъка се е получило.Няма такова прекрасно чувство.
Като пипнех корема си настръхвах, знаех че там е бебчето ми.Много интересно е усещането.Не го бях изпитвала преди.
Пожелавам го на всички

# 49
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз просто знаех, че съм бременна
Освен това ден-два преди закъснението една вечер неистово ми се припи бира, а аз такава течност не пия
знаех, че е станало! Praynig Peace

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И двата пъти не знаех,че съм бременна докато не ми закъсня  Thinking
Също Peace

# 51
  • Мнения: 3 315
просто усещах ,че съм бременна  Crazy но бях и много отпаднала , много ми се спше , пиех много вода и ми се ядяха много кисели неща  Hug    колко портокали съм изяла през бременноста си ...  ooooh! 

# 52
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз усетих по странната тежест и болка в гърдите.За някой жени тя е обичайна по време на М, но не и за мен.Това беше първият знак.

# 53
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И двата пъти не знаех,че съм бременна докато не ми закъсня  Thinking
и аз така, въпреки че малкия беше планиран и бяхме в очакване Laughing
Получи се 2-я месец Party
Дано скору усетиш това чуство  Laughing

# 54
  • Мнения: 700
 Когато забременях ние по принцип не си правихме целенасочено бебе,но около седмица преди датата в която трябваше да ми дойде,усетих неистова умора,после пък спях неспокойно и сънувах странни сънища.Нещо в мен ми повтаряше,че съм бременна,като някаква натраплива мисъл.В същото време разумът и логиката ми казваха: "това е невъзможно,невероятно.."И накрая ми закъсня 2 дни,беше по "случайност" 8 март,и си викам,ако ще съм бременна днес трябва да го разбера,купих си тест и ето ти празник на мама!!!

# 55
  • Мнения: 1 447
Седмица преди да ми закъснее първият път бях сигурна,че съм бременна.
Физически нямах никакви признаци,но вътрешно в себе си усещах,че съм
бременна.Но вторият път не разбрах,докато не ми закъсня

# 56
  • София
  • Мнения: 1 524
Дано  Peace

При мен - нищо не усещах, просто силно се надявах.

# 57
  • Мнения: 65
Беше си планирано, но само от моя страна. И сутринта след акта се събудих много изумена от съня ми-сънувах, че ме изписват от родилния с момче и на една голяма маса са се събрали колежките ми, които са кръшнали от работа и аз им оставям бебето (момче) и отивам на работа, щото те нищо не са свършили и всичко мене чака. В действителност чакаме момченце. А също и ходех на аеробика, където като скачах ме боляха гърдите. Те видимо не бяха големи, но аз ги чувствах страшно напрегнати и не можех да спя по корем. Чувствах се като фолк звезда. А като си направих теста, влезнах веднага в банята да се къпя и го дадох на мъж ми да го отчете. Просто исках да му оставя време да си сложи усмивката и тогава да ми потвърди новината, понеже той не искаше бебе. Даже не помня дали видях резултата. Но напрегнатите гърди не ги свързах с бременността, а само съня ми подсказа.   

# 58
  • Мнения: 2 309
Сънища гласящи,че съм бременна.
Повдигане от кафе,любимата ми сутрешна напитка.
Страшно болезнени гърди.
Знаех си Heart Eyes
Желая ти,това да е сватбеният ти подарък Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз само ходех често до тоалетната и бях постоянно гладна. Почувствах, че съм бременна една седмица преди да ми закъснее, и веднага си направих теста. Беше голяма и приятна изненада, тъй като 2 месеца преди това ми бяха казали, че не мога да имам деца.

Общи условия

Активация на акаунт