Самолетен билет Варна - София 12 лв.

  • 28 315
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 677
Теа, писах ти на лични.

# 46
  • Мнения: 712
Аз пътувам редовно с тях Варна - София и досега не съм имала оплаквания, всичко е било ок, не е имало закъснения на полети и т,н.
Само още нещо - ако пътуваш с ръчен багаж, не можеш да пренасяш течности и гелове в опаковка над 100мл - изисквания на всички летища. Имай го предвид, основно касае козметиката. Така се простих с един изправител за коса и демакийант за очи Confused

# 47
  • Мнения: 1 095
Аз пътувам редовно с тях Варна - София и досега не съм имала оплаквания, всичко е било ок, не е имало закъснения на полети и т,н.
Само още нещо - ако пътуваш с ръчен багаж, не можеш да пренасяш течности и гелове в опаковка над 100мл - изисквания на всички летища. Имай го предвид, основно касае козметиката. Така се простих с един изправител за коса и демакийант за очи Confused
Би ли споделила колко всъщност излиза цената на билета с всички такси?
Колко голям може да бъде ръчния багаж?

# 48
  • Мнения: 1 572
излиза към 22-25 лева някъде

# 49
  • Мнения: 712
Извинявам се за късното включване. При една навременна резервация (примерно 2 седмици по-рано) и билет на промо цени и в двете посоки, имаш 11 или 12 ле билет, плюс 4 евро (това леко варира според вида на кредитната карта, с която плащаш) за обработка на резервацията. Това значи, около 20 лв в една посока. Аз лично не плащам за багаж, защото пътувам само с ръчен - една раница, или, както напоследък, една доста голяма пътна чанта. На мен ми е достатъчно.
Последната ми резервация (за тази вечер) е правена на 17.11 и е общо за 70лв (69.96 да сме точни), от които обработка на плащането -16лв. Това е, защото промоционалния билет беше само в едната посока, в другата е около 40лв.
И пак съм доволна, защото с автобус ми е 60лв (може и повече да е станало вече), а пътувам 6 часа и половина. Ами не, мерси!

# 50
  • Мнения: 1 046
Здравейте и аз да се включа, както другите момичета са ти казали, няма никакви подводни камъни специално за Уиз еър, пишеш си всичко в резервацията и си ти излиза цена, съобразно екстрите, които си посочиш, допълнителен багаж, застраховка или по-широко място и се оформя цената.
 
Билети Вн-Сф-Вн ни излязоха около 90 лева, като само 40 лева платихме такса за багаж -20 кг.
Уловката е на варненското летище ( #2gunfire) кантара им не е верен и куфар около 17 кг. го изкара 20кг. и 200 грама. Незнам какво би станало, ако багажа ни беше наистина 20 кг. сигурно трябваше да ходим да доплащаме такса свръхбагаж.

# 51
  • Мнения: 1 095
Само с кредитна карта ли може да се плаща ?
Аз имам само една евро лайн,ама не я ползвам.
Може ли с банков превод или с дебитна карта? newsm78

# 52
  • Мнения: 8 769
Аз на 10.11 си резервирах еднопосочен с WizzAir Вн-Сф за 23.11. Цената му излезе 50 лв., от които 8 лв. за обработка на плащането.
Tea - malka feia, не зная дали може само с кредитна карта да се плаща-не пише ли нищо в сайта? Ако не-обади им се и ги питай.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 677
Аз вече отговорих на 1 стр., но ще го направя пак - може с кредитна карта или с банков превод. Ако остават по-малко от 10 дни до датата на полета - само с кредитна карта или чрез някоя агенция. Много е важно ако парите се плащат с банков превод, в документа да се посочи точната сума на билета, до стотинка, а не да се закръгля.

# 54
  • Мнения: 1 095
Аз вече отговорих на 1 стр., но ще го направя пак - може с кредитна карта или с банков превод. Ако остават по-малко от 10 дни до датата на полета - само с кредитна карта или чрез някоя агенция. Много е важно ако парите се плащат с банков превод, в документа да се посочи точната сума на билета, до стотинка, а не да се закръгля.
А банковата сметка сигурно излиза накрая на резарвацията,така ли?

Още 1 въпрос Simple Smile май много станаха,но добре,че сте вие !  bouquet
Ще има ли проблем,ако нося вода и храна за бебето в самолета?
Дали важат такива ограничения в количеството течности и прахообразни субстанции  newsm78 при вътрешни полети ?

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 12:38 от Tea - fea

# 55
  • Мнения: 1 572
когато бебето пътува с теб няма проблем да вземеш вода , само да ти кажа че такса бебе е 50 лева на полет т.е отиване и връщане 100 лева  Crazy

# 56
  • Варна
  • Мнения: 677
Jeje, няма такова нещо за такса "бебе" и това вече го обясних по-напред в темата...ама май никой не чете...

# 57
  • Мнения: 1 572
Jeje, няма такова нещо за такса "бебе" и това вече го обясних по-напред в темата...ама май никой не чете...
не съм съгласна стеб , има такса бебе , ние направихме рез. с бебето

# 58
  • Мнения: 1 095
Jeje, няма такова нещо за такса "бебе" и това вече го обясних по-напред в темата...ама май никой не чете...
не съм съгласна стеб , има такса бебе , ние направихме рез. с бебето

Dima1 наистина го е обяснила по-напред в темата Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 572
тя го е обяснила , но аз не съм сигурна че можеш да си направиш резервация без да споменеш бебето в нея т.е да не ти направят проблем , нека някой който го е правил да каже , защото моето пътуване тепърва предстои

Общи условия

Активация на акаунт